Gönderen Konu: Eczane fiyatı 350 minoxidil  (Okunma sayısı 1572 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Eczane fiyatı 350 minoxidil
« : 14 Temmuz 2022, 15:55:34 »
Diyecek birşey bulamıyorum gerçekten zam üstüne zam asgeri ücrete zam ilaçlara zam ekmeğe zam ne anlamı kaldı parayı degersizlestirmekten diyecek birşey bulamıyorum
Basliyacaktim ilaca şuan baslayamiyorum ne yapmalıyım minoxidile başlamak için uygun tedarik edebileceğim biryer vsrmi guvenilir aklıma tek bu site geldi

Alvin Bey

• Full Member
Ynt: Eczane fiyatı 350 minoxidil
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2022, 15:56:24 »
Diyecek birşey bulamıyorum gerçekten zam üstüne zam asgeri ücrete zam ilaçlara zam ekmeğe zam ne anlamı kaldı parayı degersizlestirmekten diyecek birşey bulamıyorum
Basliyacaktim ilaca şuan baslayamiyorum ne yapmalıyım minoxidile başlamak için uygun tedarik edebileceğim biryer vsrmi guvenilir aklıma tek bu site geldi

xpecia nın fiyatı ne kadar oldu bir bilginiz var mı

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2022, 15:58:57 »

xpecia nın fiyatı ne kadar oldu bir bilginiz var mı
hayır yok maalesef ben minoxili nerden tedarik edicem bilmiyorum ya

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2022, 16:01:02 »
5-6 kutu r-ger stoklamıştım neredeyse ücretsiz diyebileceğim bir fiyata skt sı yaklaştığı için geçen haftada xpeciaya ya 130 lira verdim hepsi eczane temini
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 14 Temmuz 2022, 16:06:46 »
5-6 kutu r-ger stoklamıştım neredeyse ücretsiz diyebileceğim bir fiyata skt sı yaklaştığı için geçen haftada xpeciaya ya 130 lira verdim hepsi eczane temini
yani satıyormusun abi birde nerden aldın drogsan markayı desem ben baslicam ama tırsıyorum fiyat yükseldikçe yükseliyor trendyolda bioxcinin minoxidil var fiyatı 230 2 kutu onu almayi düşündüm

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2022, 16:10:10 »
yani satıyormusun abi birde nerden aldın drogsan markayı desem ben baslicam ama tırsıyorum fiyat yükseldikçe yükseliyor trendyolda bioxcinin minoxidil var fiyatı 230 2 kutu onu almayi düşündüm

yok kardeşim kendim için aldım sonuna yaklaşıyorum o dönem kendi konumda ve başka konularda bolca yazmıştım tanıdığınız tanımadığınız eczanelere sorun skt si yaklaşan r-gerleri elden çıkarmak için uygun veriyorlar diye. en mantıklısı bir tanıdık bulup abdden 12 aylık kirkland sıvı minox almak
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2022, 18:58:05 »
yok kardeşim kendim için aldım sonuna yaklaşıyorum o dönem kendi konumda ve başka konularda bolca yazmıştım tanıdığınız tanımadığınız eczanelere sorun skt si yaklaşan r-gerleri elden çıkarmak için uygun veriyorlar diye. en mantıklısı bir tanıdık bulup abdden 12 aylık kirkland sıvı minox almak
o çok zor hocam imkansız gibi ya başka şekilde nasıl yapicam bilmiyorum

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2022, 20:32:42 »
Minoxile hiç bulaşmamak daha iyi bence tabii saçının durumunu bilmiyorum

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2022, 21:54:01 »
Minoxile hiç bulaşmamak daha iyi bence tabii saçının durumunu bilmiyorum
minox bana şart

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 14 Temmuz 2022, 22:56:48 »
Beyler alopexy-t almıştım 1 ay kadar önce eczaneden. 220 lira gibi birşey di. Benzer tüm ürünler mi 350 olmuş?

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Temmuz 2022, 23:40:18 »
orijinalliğinden eminsen bioxinin de kullanabilirsin etki olarak fark etmez ama kalite farkı var tabii
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Temmuz 2022, 00:01:10 »
Merak ettim saçlarını ne kullansan fayda etmiyo yazmışsın hep konulara

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 15 Temmuz 2022, 14:44:59 »
orijinalliğinden eminsen bioxinin de kullanabilirsin etki olarak fark etmez ama kalite farkı var tabii
kalite ne kadar fark edebilir ki onu merak ediyorum

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Temmuz 2022, 15:37:53 »
kalite ne kadar fark edebilir ki onu merak ediyorum

Neredeyse tamamı alkol ve pg olduğu için emin ol dehşet fark eder.

Şöyle düşün rakı var kör etmiyor rakı var kör ediyor ikisi de alkol ne fark eder ?
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 15 Temmuz 2022, 20:23:12 »
Neredeyse tamamı alkol ve pg olduğu için emin ol dehşet fark eder.

Şöyle düşün rakı var kör etmiyor rakı var kör ediyor ikisi de alkol ne fark eder ?
gerçi doğru haklısın abi ne yapacağım bilmiyorum kafam okadsr karışık ki uyguna nerden nasil temin edeceğim bilmiyorum of offfff bu ilaç bu kadar pahalı değil niye ilaç yerine koyup zam gelir ki 350 ne abi ya

Facebook Twitter Instagram