Gönderen Konu: Serkan Aygın Saç Çizgimi Çekti  (Okunma sayısı 446 defa)

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan Aygın Saç Çizgimi Çekti
« : 02 Mayıs 2023, 19:36:29 »
Merhaba,

Serkan Aygına kontrol için gittim, aktif olarak 3 aydır 0.5 mg fin kullanıyorum günlük pazartesileri dermaroller ve sabah akşam 5 er fıs procapil yüzde 5 kullanıyorum.

Serkan Hoca donörümün yetersiz olduğunu ve sakaldan 800 ve donörden 3400 alarak 4200 greft ekim yapabileceğini söyledi aktif alana, üst bölgeyi ise finin güçlendireceğini ekime belki gerek kalmayacağını söyledi ama istersem 2. ekim de yapacağını söyledi. Serkan hoca yılların doktoru ve bu işin ehli ama ben ön öizgi tasarımını pek beğenmedim, birde kendisi 5 dakika olmadan çizgiyi çekip gitti açıkçası. Önerileriniz var mı çizginin biraz daha altta olursa donörün yetersiz kalacağını ifade etti donörü çok kullanırsak da ekim olduğunun belli olacağını söyledi kısa kullanımda.

Sizce çizim doğrumudur ? Nasıl bir yol izlemeliyim üst toparlar mı fin ile yeterince ?

Aynı zamanda Antalyada esma serkan tetik ilede görüşmeyi planlıyorum, sizce iyimidir kendileri ?

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın Saç Çizgimi Çekti
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2023, 19:37:28 »
Fotoğraflar

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2023, 19:41:56 »
Donör bölge ilk fotoğraf 16.08.2022 tarihli

Donör Bölge İkinci Fotoğraf yeni ve güneş ışığı altında.

Dökülmemi olmuş, mevsim geçişi mi ?

Arasında 7 ay var iki fotoğrafın son 3 aydır fin kullanıyorum.

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2023, 19:59:40 »
Merhabalar
Ben şahsen orada yaptırdım ilk sen gibi ön çizgi konusunda süphem olusmustu hatta bi tık asagıdan çekseydi diye şuan için gören çok iyi olmuş diyor. Seninde önler baya gitmiş hocam cok aşağıdan çizse sırıtabilir. İçine sinmiyorsa birkaç yerlede görüşmende fayda var tabi.

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2023, 23:02:55 »
yaş kaç acaba ? dökülme patterni norwood 6 gibi görünüyor ileriki zamanlarda şu an yaşında küçükse norwood 6 ya bile dönebilir.
serkan hoca doğru söylemiş çizgi biraz daha aşağıdan alınırsa donör rezervin açıklığını kapatmaya yetmez gibi görünüyor.

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2023, 02:11:16 »
yaş kaç acaba ? dökülme patterni norwood 6 gibi görünüyor ileriki zamanlarda şu an yaşında küçükse norwood 6 ya bile dönebilir.
serkan hoca doğru söylemiş çizgi biraz daha aşağıdan alınırsa donör rezervin açıklığını kapatmaya yetmez gibi görünüyor.
Yaş 24 fakat donörde bir gariplik var fotoda olduğu gibi 7 ayda bu hale gelmesi inandırıcı gelmiyor hele bide fin falan başlamışken...

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2023, 02:12:15 »
Merhabalar
Ben şahsen orada yaptırdım ilk sen gibi ön çizgi konusunda süphem olusmustu hatta bi tık asagıdan çekseydi diye şuan için gören çok iyi olmuş diyor. Seninde önler baya gitmiş hocam cok aşağıdan çizse sırıtabilir. İçine sinmiyorsa birkaç yerlede görüşmende fayda var tabi.

Hocam son bi Hakan Doğanay ve Esme Serkan Tetik yapacağım daha sonra karar vereceğim.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Mayıs 2023, 12:37:16 »
Yaşın daha çok genç. Çizginin geri alınması bu yönden çok mantıklı. Çünkü 2. bir ekim gerekecek. Dönoru mantıklı kullanmak gerekli. Ben şahsen bir süre daha ertelemeni öneririm ekimini. Fin biraz daha toparlar...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2023, 17:35:37 »
Donör alanın çok kaliteli saç ortalamanda çok güzeldir senin sık bir donör
İki güzel ekimle saçların bence çok başarılı olur
Çizginde güzel
Global Moderator

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Mayıs 2023, 16:19:15 »
Donör alanın çok kaliteli saç ortalamanda çok güzeldir senin sık bir donör
İki güzel ekimle saçların bence çok başarılı olur
Çizginde güzel
Hintel serkan bey üst bölgeyi fin hüçlendirir yeterince belki ekime ihtiyacın kalmaz dedi, sence o kadar etki eder mi 0.5 mg 3 aydır kullanıyorum. Ayrıca 2 farklı donör fotosu attım aralarında 6 7 ay var sence dökülmem devam mı etmiş ?

Facebook Twitter Instagram