Gönderen Konu: Sac Analizi ve Planlanama > Serkan Aygin ve Medeks > Yas 28, Kivircik Sac  (Okunma sayısı 745 defa)

semih094x

• Yeni üye
  • *
Herkeze selamlar yurt disinda yasiyorum ve uzun zamandir forumu takip ediyorum. Gecen hafta yolum Istanbul a düstü ve oradayken baslikda 2 merkeze görünüp görüslerini dinledim. Planlamalari resimleri ile birlikde listeliyecegim, sizinde görüslerinizi benim sac durumum yada merkez ler hakkinda cok merak ediyorum.

28 Yasindayim ve Saclarim kivircik, simdilik bu 2 merkez ile baglantiya gecdim yada göründüm. Baska görünmeye yada baglantiya gecmeye deger merkez önerebilirseniz cok sevinirim.

Serkan Aygin in yorumu:
 Sac alindigi bölge cok iyiymis
Ön tarafa gereken greft sayisi 2400 (FUE)
Tepeye gereken greft sayisi 1400 (DHI)

Arkadan alinacak greft sayisi 3400
Sakaldan alinacak greft sayisi 400

Fiyat toplam 2500 Euro

Benim görüsüm:

Sanki Serkan Ayginda plan lanan ön cizgi biraz fazla yukarda geldi

Ilk 4 resim Serkan Aygin in cizimi

Medeks in yorumu:
Medeks daha fazla greft kullanmayi planliyor ve donör kismimi cok iyi buluyor. Yani 2-3 ekim yapilirmis, onlara göre.

Benim görüsüm:
Medeks in cizdigi ön cizgi daha cok hosuma gitti acikcasi.

Fiyat toplam 18.000 TL

Son Resim Medeks in cizimi

Yorumlarinizi heyecanla bekliyorum. Bu zamana kadar minoxidil yada finesterid buna benzer seyler kullanmadim. Tek ket sampuan kullaniyorum. Hertürlü yoruma acigim. Ekim icin daha 1-2 sene beklemeliyimiyim yoksa beklememe gerek yokmu ?

Donör bölgemdende resim yüklemek istiyorum ama en fazla 5 tane yüklenebiliyor. Daha fazla nasil atabilirim?

Kewell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resimleri tek tekde atabilirsin:)
Bir de asuman hanımında görüşlerini alabilirsin
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2022, 15:31:19 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön çizgi doğru kardeşim tabi sen anlındaki kasları referans noktalarını hesap etmediğin için.. çizgi doğru yerde ve olaya çizgi olarak bakma o ekilen saçlar o çizginşn üstünden 6 cm uzadığını düşün?

Ve biraz daha çizgiyi ileri alımca 6 cm daha uzadını düşün ? 15 yaşında değilsin.
Alın yapın geniş ama çizgi doğru.

Bunun dışında saçların kıvırcık sıklık bakımından daha avantajlı

Merkeze sen karar vereceksin.
Global Moderator

semih094x

• Yeni üye
  • *
Bu resimlerde Donör ümden.

Hintell yaptigin yorumlar icin cok tesekkürler ederim. Medeks ön kismin 2400 greft ile kapatilamayicagini düsünüyor. Sen düsüncen ne? Donör üm hakkindada yorum yapabilirsen cok sevinirim. (Kac greft cikar asagi yukari?) Ve sence planlama greft sayisi olarak uygun mu? Benim amacim daha yasim genc oldugu icin ve ileride büyük bir ihtimal dökülme devam edecegi icin Donör ümü sifirlamak istemiyorum. Ileride 1 ekim daha gerecek büyük ihtimal.

Bazi resimlerde tepe bölgesi toppik ile kapali ondan sasirmayin.

semih094x

• Yeni üye
  • *
Ahmet Asuman hanima da görünecekdim ama kendisi Istanbul da degildi mecbur Whatsapp den resim atacagim

hammut

• Sr. Member
Alttaki çizgi daha iyi benim fikrim ..

semih094x

• Yeni üye
  • *
Sizce Donör ün durumu nasil ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum böyle ekim merkezleri gezmek çok mantıklı değil zaten forumda ekim sonuç var:)
Merkezlerde zaten gezen hastaları çok önemsemez söyleme önceki görüşmelerini.

2400 iyi bir sayı ön bölgede güzel sonuç alırsın

Medeksin kendi planlaması her merkez olaya farklı bakar.

Sen aklına kim yattıysa onu seç ama o mu bu mu diye konu açarsan olmaz.
Sanki biri kötü biri iyi izlenimi yaratıyor

Önde olan merkezlerin zaten  fiyat performans kalitesi fiyatını hak ediyor.
Global Moderator

semih094x

• Yeni üye
  • *
Cabuk cevap verdigin icin tesekkürler Hintell, verdigin bilgiler benim icin cok degerli. Donör hakkindada yorum yapabilirsen cok sevinirim. Donör analizi icin ayri bir konu acdim ama daha maalesef cevap gelmedi.

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizce Donör ün durumu nasil ?
iyi görünüyor resimlerde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Cabuk cevap verdigin icin tesekkürler Hintell, verdigin bilgiler benim icin cok degerli. Donör hakkindada yorum yapabilirsen cok sevinirim. Donör analizi icin ayri bir konu acdim ama daha maalesef cevap gelmedi.

Fena durmuyor donör bölgen dostum saç ekimine uygun bir donör
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
 olan saçlarda minyaturleşme cansızlaşma var finasteridde kullanabilirsin.donor guzel 2000_3000 arası kafan kapanır.iyi arastır onede ekilcek doğal olmayan ekim kellikten beter vede tepe ekimi zor herkes yapamaz.saç zor besleniyor.sitede orneklere bak saçına benzeyenlere
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram