Gönderen Konu: Saç ekim merkezi tavsiyesi (akl-şahin çelik-medeks-asuman-serkan aygın-esteworld  (Okunma sayısı 1185 defa)

astar mestan

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, 1 ay sonrası için saç ekim merkezini netleştirip işlemi gerçekleştirmek istiyorum
Ankarada yaşıyorum Şahin Çelik hocayla görüşmemde önceliği fin ilaç tedavisine verdi sonrasında ekime uygun olacağını söyledi, ayrıca takvimi oldukça yoğundu.
İki günlük istanbul ziyaretimde akl poliklinik ile görüştüm, xpecia tedavisi verildi, 1ay sonrası için saç ekim planlaması yapıldı,
Esteworldle bir görüşmem oldu, saçlarımda aktif yoğun dökülme olduğu, hekim tavsiyesiyle 6haftalık hem fin hem xpecia ilaç kullanımı, ayda 2defa prp, ozon tedavisiyle ekim öncesi saçların güçlendirilmesi gerektiği söylendi, duruma göre saç ekimi planlanacağı söylendi takvim belirlenmedi.
1haftadır xpeica ve propecia kullanıyorum, 1 defa prp yaptırdım.
Saç ekim planlamasını bir aylık iş tatilim olan ağustos ile eylül arasında düşünüyorum, daha ileri bir tarihi olsa ilaçlar daha çok etkisini gösterebilirdi.
Ekim merkezleri arasında bilgi sahibi oldukça kafa karışıklığı artıyor. En iyisini bulma çabası zihni meşgul ediyor.
Akl ile daha somut görüşmelerim oldu hatta provizyon ödemesi de yaptım, buna rağmen halen merkez konusunda net kararı verebilmiş değilim. Fiyat olarak 20bin skalaya kadar çıkabileceğimi düşünüyorum. Sık karşılaştığım yerler Ankara için Şahin Çelik. İstanbul için medeks, asuman hair, serkan aygın (çok yoğun, randevu vermiyorlar), akl, esteworld..
Tecrübeli arkadaşların ekim merkezleri hakkında verdiği bilgiler bana ışık tutacaktır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Estaworld hariç diğer merkezler kaliteli
Ekim merkezinede sen karar vereceksin.

Saç ekimine gelirsek var olan saçlar incelmiş dökülmen devam edecek şahin bey doğru öneride bulunmuş ve büyük ihtimal 2 ekimle iyi bir sonuç olacaktır
Global Moderator

astar mestan

• Yeni üye
  • *
Estaworld hariç diğer merkezler kaliteli
Ekim merkezinede sen karar vereceksin.

Saç ekimine gelirsek var olan saçlar incelmiş dökülmen devam edecek şahin bey doğru öneride bulunmuş ve büyük ihtimal 2 ekimle iyi bir sonuç olacaktır
Hocam esteworlde olumsuz bakmanızın sebebi eski ekim teknikleri midir, aydınlatabilir misiniz, ayrıca 1 aylık ilaç kullanımı saç ekimini için istenilen seviyeye getirir mi? teşekkür ediyorum
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Fin (propecia), biotin

Lauri

• Hero Member
Hocam esteworlde olumsuz bakmanızın sebebi eski ekim teknikleri midir, aydınlatabilir misiniz, ayrıca 1 aylık ilaç kullanımı saç ekimini için istenilen seviyeye getirir mi? teşekkür ediyorum

Hocam bence geniş alanlı ekimler için ekim sonrasında da tedavi sürekli olmalı. Çünkü ekim olmayan bölgelerdeki zayıflayan saçlar da görüntüyü zamanla kötüleştiriyor. Tedaviyi ekim sonrasında da sürekli devam ededekmiş gibi düşünün.

Hintellin gerekçesi nedir bilmiyorum ama esteworld un forumda yeterli konusu var mı bilemedim. Diğer merkezlerin isimlerini duyunca forumda oldukça fazla başarılı sonuçları aklıma geliyor. O sebeple onların referansları daha garanti.

Eğer asmed, hlc vs gibi üst seviye ekimcilere gidilemiyorsa, güvenilecek seviyede sırada gelen ekimcilerdir bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Forumda ekimleri var bak bir de diğer saydığın merkezlerin ekimlerine bak
Anlarsın araştırınca
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
esteworld şikayet çok fazla dostum sadece ilk ekim fotolarına baksan anlarsın zaten.

Kel91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bütün merkezlere yetecek maddi durumum vardı, serkan aygında ektirdim. Sebebine gelince, forumdaki en istikrarlı merkez olduğunu düşünüyorum. 10 ekiminden 9u güzel sonuçlanıyor. Kalan 1 tanesinin arkasında duruyorlar. Ön çizgileri özellikle çok doğal oluyor.

Facebook Twitter Instagram