Gönderen Konu: Saç ekiminde ağrı sızı acı oluyor mu esteworld saç ekimi düşünüyorum  (Okunma sayısı 561 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merkez seçimini gözden geöirmeni tavsiye ederim çok karışmak istememekle birlikte ama doğru bir seçim olmayınca mecburen uyarmak durumundayım bir nevi forum üyesi olduğunuz için seçimlerinizde sorumluluk duyduğumuz için

Onun dışında iyi bir saç ekiminde ağrı dan dolayı bir sorun olmaz rahat geçireceğin bir süreç olur
Global Moderator

Ozannn

• Full Member
Ekim aşamasında az ağrı, acı olur sonuçta bir operasyon geçiriyorsunuz yani eliniz ufak kesildiğinde bile acı olmuyor mu? Oluyor ama bu aci ve ağrı dayanilmayacak bir düzeyde kesinlikle değil. Bence asıl önemsemeniz gereken konu nerede ekim yaptiracaginizdir.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sedasyon altında ekim yaptırırsan hiç bir şey hissetmezsin emin ol.

BeRan

• Sr. Member
esteworld düşünüyorsan kardeşim paranı yak daha iyi.

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bence daha kaliteli merkezleri araştırabilirsin

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Bu bence ekim yapan merkezle beraber kişinin acı eşiğine bağlı bir durum. Misal ben hiç en ufak bir ağrı dahi yaşamadım ekim sonrası süreçte. Ekimde de sonlara doğru hafif sinek ısırığı denecek kadar sızıntı oldu bende sedasyon yapılmasını rica ettim o sızıntılarda geçti. Sonrasında tek bir ağrı kesici dahi almadım ama yıkımaya gittiğimde kafasını yıkanırken bile korkan insanlar da görmedim değil. Doğru ellerde yapılırsa korkulacak bir işlem değil.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

ya da ektirme daha iyi çok doğru yorum neden insanlar hala bu saçma ekim merkezlerinin peşinde adamlar saç ekmiyor paranı alıyor sadece siz saç eken yerleri tercih edin

Remymartin34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Esteworld sıkıntı mı diyorsun ya da tanıdık mı vardı bi yerlerde yaptıran

Facebook Twitter Instagram