Gönderen Konu: 21 yaşındayım saç ektirmelimiyim  (Okunma sayısı 663 defa)

Alper Tezcan

• Yeni üye
  • *
21 yaşındayım saç ektirmelimiyim
« : 12 Mayıs 2023, 17:49:34 »
Merhaba herkese yaklaşık 3-4 aydır foruma üyeyim konuları takip etmeye çalışıyorum. Buraya direkt ekmeye karar vererek geldim ama genç yaşta ekime karşı çok fazla yorum gördüm. Bu yaşta bu bu dökülme özgüvenimi çok fazla düşürüyor. Sizce ekime uygunmuyum?.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 21 yaşındayım saç ektirmelimiyim
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2023, 18:00:01 »
kendi saçlarını güçlendirip 4000 greftle bu alana iyi bir merkez de bu şekilde bir planlama ile güzel bir ekim yaptırırsan süper olur
iyi merkez olmalı kanal açılırken kendi saçlarına zarar verilemeden bir ekim olmalı ve saç yönlerine uyumlu başarılı ön çizgi yapabilen bir merkez iyi bir araştırma yapmalısın forumda
sonrada kararını bizimle tartışmalısın

yaşın genç ama dökülmen fazla olduğu için bekleye bilirsin de ektirebilirsin de
Global Moderator

Alper Tezcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2023, 18:05:47 »
kendi saçlarını güçlendirip 4000 greftle bu alana iyi bir merkez de bu şekilde bir planlama ile güzel bir ekim yaptırırsan süper olur
iyi merkez olmalı kanal açılırken kendi saçlarına zarar verilemeden bir ekim olmalı ve saç yönlerine uyumlu başarılı ön çizgi yapabilen bir merkez iyi bir araştırma yapmalısın forumda
sonrada kararını bizimle tartışmalısın

yaşın genç ama dökülmen fazla olduğu için bekleye bilirsin de ektirebilirsin de
Anladım hocam çok teşekkür ederim ekim merkezlerinin hangi saç tiplerinde iyi sonuç verdiğini öğrenebileceğim bir konu varsa yönlendirme yapabilirmisiniz hocam net bir bilginiz varsa yoksa bende kurcalayıp bulmaya çalışıcam.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2023, 19:10:31 »
biraz öncelik olarak forumu araştırıp kendin karar ve sonra dön bu konuya bu ekim merkezilerini düşüyorum yaz sana fikir veririz
bence açıklığın yerinde yaşın genç ama ekim de olabilir karar senin artık beklemekte mantıklı tabi

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2023, 22:28:35 »
korumadan ekime girmemelisin

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2023, 00:47:19 »
Önce dökülmeni frenle bro henüz çok küçüksün ekim için ve ayrıca dökülmen agresif .Şu an ekim yaptırırsan 3,5 seneyi kurtarırsın ama ilerde bir yada iki ekim daha gerekir .kesin ektireceğim diyorsan özellikle donör bölgeyi çok iyi kullanam bir ekim merkezine karar ver.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Mayıs 2023, 12:33:39 »
ektirmen için uygun bir açıklık ama yaş olarak biraz sorun ekilenlerde zamanla dökülüyor çünkü finasterid ile korumazsan beklemende uygun olur karar senin

Alper Tezcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2024, 18:10:24 »
Arkadaşlar merhaba 1 sene kadar önce açmıştım bu konuyu yaşım biraz daha ilerlesin diye bekliyordum ama tam gençlik yaşlarımda olduğu için bu zaman ektirmiceksem saç şimdi lazım olmicaksa ne zaman olucak diye düşünmeye başladım ve ektirmeyi düşünüyorum bu yaz, yaza kadar olan sürede dökülmeyi azaltmak ve saçı güçlendirmek için başlamam gereken bir ilaç var mı finasterid minoxidil türevi ilaçlar tavsiye eder misiniz ? kan değerlerime de baktırdım vitamin olarak bir sorun gözükmüyor.

Alper Tezcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2024, 19:53:38 »
++++

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2024, 20:09:14 »
ektir bro gençken lazım saçlar ben olsam bende ektirirdim benimde seyrek finasterid kurtarmazsa ektiririm bende 21 yaşındayım finasterid başla bence bu işin ekle duck a ulaş  ;D
Topikal Fin %0.1

Alper Tezcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2024, 20:30:54 »
ektir bro gençken lazım saçlar ben olsam bende ektirirdim benimde seyrek finasterid kurtarmazsa ektiririm bende 21 yaşındayım finasterid başla bence bu işin ekle duck a ulaş  ;D
Finasteridi nasıl temin edebilirim doktor reçetesi şartımi acaba

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2024, 23:47:23 »
Finasteridi nasıl temin edebilirim doktor reçetesi şartımi acaba

hayir eczanede satiliyor recetesiz sen bu forumdaki finasterid minoxil benzeri tedaviler kismina gel oraya konu acabilirsin finle alakali seyleri daha iyi bilenler soyler
Topikal Fin %0.1

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2024, 14:01:17 »
Dostum ektir ama iyi bir merkez seç. Donörün maşallah çok güzel.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Şubat 2024, 14:24:30 »
2 sene daha dayanmani, Ekim yapmamani öneririm. Evde kalmassin korkma. Genelde 25 yaşında sonra evleniyor gençler

Alper Tezcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 08 Şubat 2024, 17:02:11 »
2 sene daha dayanmani, Ekim yapmamani öneririm. Evde kalmassin korkma. Genelde 25 yaşında sonra evleniyor gençler
Derdim evlenmek değil hocam umrumda da olmaz açıkçası evde kaldım kalmadim :) önemli olan bu yaşta saçın seyrekliginin verdiği özgüven kaybı ,sadece ilişki değil bu

Facebook Twitter Instagram