Gönderen Konu: Saç ektirmelimiyim ?  (Okunma sayısı 1761 defa)

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
Saç ektirmelimiyim ?
« : 12 Eylül 2020, 03:21:38 »
Merhabalar arkadaşlar;
Aranızda yeni olmama rağmen açılmış, sonuçlanmış baya bir konu okudum takip ettim, gerçekten çok tecrübeli insanlar var saç konusunda.
25 Yaşındayım, genetik saç dökülmesi sorunu yaşıyorum(saç dökülmem askerde başladı ve artarak devam ediyor).
Arenamedle görüştük whatsapp üstünden 4300 greft civarı saç ekileceğini söylediler, bende internet üzerinden arenamedi araştırken forumunuza denk geldim,
Sigara kullanıyorum günde 2 paket.
Alkol kullanmıyorum.
Aklıma takılan sorulara umarım cevap alırım.
1-)Saç ekimi için erken mi ? 30 lu yaşlarımı beklemeliyim?
2-)Saç ekiminden sonra mevcut saçlarımda dökülme olurmu?
3-)Saç ektirmezsem saçlarımı kalınlaştırıp canlandıracak tarzda bir ilaç öneriniz varmıdır?
Tokat’ta yaşıyorum istanbula sürekli gidip gelme şansım yok, 1 kere olsun garanti olsun modundayım, fikirleriniz benim için çok kıymetli teşekkür ediyorum şimdiden.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmelimiyim ?
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2020, 13:39:35 »
Hayırlısı olsun. 2 paket sigara saç ekimi ile alakalı söylemiyorum ama bu yaşta canına yazık kardeşim, içme o kadar.
Ekime uygun bir aday olduğunu düşünmüyorum. Donörün zayıf, belli ki zayıflama ve dökülme devam edecek donörde. Üst taraf zaten emanet duruyor kardeşim.
Bence ekim işini bir daha düşün.

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2020, 13:44:21 »
Hayırlısı olsun. 2 paket sigara saç ekimi ile alakalı söylemiyorum ama bu yaşta canına yazık kardeşim, içme o kadar.
Ekime uygun bir aday olduğunu düşünmüyorum. Donörün zayıf, belli ki zayıflama ve dökülme devam edecek donörde. Üst taraf zaten emanet duruyor kardeşim.
Bence ekim işini bir daha düşün.
Yorumun için teşekkür ederim.
Ne yapmamı önerirsin?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2020, 14:03:00 »
Yorumun için teşekkür ederim.
Ne yapmamı önerirsin?
Finastreid iğneleme ve vitamin takviyesi eksik varsa sayet
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2020, 14:06:25 »
Saçını güçlendir diycem ama bu yaşta bu agresif dökülme ile herhangi bir takviyenin faydası olacağını düşünmüyorum. 3 numara yakışmıyor mu kafa şeklin kötü değil

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2020, 14:07:44 »
Aranamed in başarılı sonuçları da var her mekezin olduğu gibi olumsuz durumlarıda olabiliyor

Ama genel olarak ektikleri çıkıyor karırını kendin vermelisin.

Saçlarına gelince dökülme evresinde güçlendirmek için finasterid+ biotin ve bir de güzel şanpuan araştır.
Global Moderator

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2020, 14:16:29 »
Aranamed in başarılı sonuçları da var her mekezin olduğu gibi olumsuz durumlarıda olabiliyor

Ama genel olarak ektikleri çıkıyor karırını kendin vermelisin.

Saçlarına gelince dökülme evresinde güçlendirmek için finasterid+ biotin ve bir de güzel şanpuan araştır.
Daha önce hiçbir şekilde ilaç vs. Kullanmadım yan etkileri olduğunu duydum oyüzden pek sıcak bakmıyorum olaya şampuan meselesine gelicek olursak ben normal sabunla yıkıyorum saçımı sertleştiriyor diye.

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2020, 14:17:22 »
Saçını güçlendir diycem ama bu yaşta bu agresif dökülme ile herhangi bir takviyenin faydası olacağını düşünmüyorum. 3 numara yakışmıyor mu kafa şeklin kötü değil
Kafam çok büyük 😂 oyüzden 3 numara yakışmıyor.

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2020, 14:18:15 »
Finastreid iğneleme ve vitamin takviyesi eksik varsa sayet
Dermetoloğa gitmemiz gerekiyor değilmi vitamin eksiliği kontrolü için?

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2020, 14:24:18 »
Bu saça Ekim olmaz dostum, hem çok agresif dökülme hem çok güçsüz donor var. Protez saç araştır kendine. Ektirsen bile düşündüğün gibi saçın olmaz.

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2020, 14:27:11 »
Bu saça Ekim olmaz dostum, hem çok agresif dökülme hem çok güçsüz donor var. Protez saç araştır kendine. Ektirsen bile düşündüğün gibi saçın olmaz.
Protez saç kesinlikle düşünmüyorum, kullanan arkadaşlarım oldu 1-2 ay sonra çıkarıp attılar.
Üst taraf tamamen dökülene kadar bekleyeyim ozaman, yada kendime yeni bir imaj yaratayım sanırım en mantıklısı o olur, medikal tedavi önerirmisin?

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2020, 14:45:32 »
Protez saç kesinlikle düşünmüyorum, kullanan arkadaşlarım oldu 1-2 ay sonra çıkarıp attılar.
Üst taraf tamamen dökülene kadar bekleyeyim ozaman, yada kendime yeni bir imaj yaratayım sanırım en mantıklısı o olur, medikal tedavi önerirmisin?
Finasteridenl dutasteride dışında diğer her şey boş dostum ot çöp yağ vitamin masaj ve. Onu da kullanmam demişsin o yüzden tavsiyem 1 numara yap kafayı. Bu şekilde hoş durmaz artık uzun.

Mesleğine bağlı olarak ufak bir dövme, vücut vs bir de sakal bırak devam et

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2020, 14:51:19 »
Finasteridenl dutasteride dışında diğer her şey boş dostum ot çöp yağ vitamin masaj ve. Onu da kullanmam demişsin o yüzden tavsiyem 1 numara yap kafayı. Bu şekilde hoş durmaz artık uzun.

Mesleğine bağlı olarak ufak bir dövme, vücut vs bir de sakal bırak devam et

Bende öyle düşünüyorum kısa saç hafif sakal yoluma devam edicem en azından dökülmem tamamen durana kadar ozaman ekim işine odaklanırım.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2020, 21:21:27 »
Yaşınız çok genç dobor zayıf ve alan büyük . Tavsiyelere katılıyorum ilaç vs uğraşma . Durumu kabullen dediğin gibi imaj vs değiştir . Allah başka dert vermesin...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 12 Eylül 2020, 23:49:13 »
İğneleme ve haftada 2 dut geriye kalan günlerde fine başla donor alanı güçlendirebilirsen Ekim yaptirabilirsin belki sinerjik bir etki yaratirsin
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Facebook Twitter Instagram