Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası losyon kalıntıları  (Okunma sayısı 323 defa)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonrası losyon kalıntıları
« : 13 Mayıs 2023, 18:53:48 »
Kardeşim bugün ilk yıkamasını yaptı ama çekindiğinden eliyle nerdeyse hiç dokunmamış yıkarken. 2 fotodan losyonun çok olduğu foto hemen yıkama sonrasına ait, ikincisi ise 1 saat geçtikten sonra. Losyon emilmiş gitgide ama esas sorun da bu, muhtemelen greftlerin konulduğu kanalların tamamı kapanmıştır iyileşmiştir 3 günde ama bu losyon kalıntıları köklere zarar verir mi ne dersiniz? Ben de 2 yıl önce aynı yere ektirdim ve bana da o zamanlar bu losyonu vermiştiler ve ben de aynı zorluğu yaşamıştım ama ben dokunarak çıkarmıştım tüm losyonu. Arkadaş bi geliştirin kendinizi ya köpükler var artık onlardan verin ya da önerin! Sizce bugün tekrar yıkasın mı çıkarmaya çalışsın mı bu kalıntıları?

Ekim yöntemi: DHI

• Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası losyon kalıntıları
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2023, 00:14:08 »
çıkaramadıkların kalsın deri emer zaten  kaybolur deri emsin diye kullanıyorsun sorun olmaz
Global Moderator

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2023, 00:48:06 »
Kardeşim bugün ilk yıkamasını yaptı ama çekindiğinden eliyle nerdeyse hiç dokunmamış yıkarken. 2 fotodan losyonun çok olduğu foto hemen yıkama sonrasına ait, ikincisi ise 1 saat geçtikten sonra. Losyon emilmiş gitgide ama esas sorun da bu, muhtemelen greftlerin konulduğu kanalların tamamı kapanmıştır iyileşmiştir 3 günde ama bu losyon kalıntıları köklere zarar verir mi ne dersiniz? Ben de 2 yıl önce aynı yere ektirdim ve bana da o zamanlar bu losyonu vermiştiler ve ben de aynı zorluğu yaşamıştım ama ben dokunarak çıkarmıştım tüm losyonu. Arkadaş bi geliştirin kendinizi ya köpükler var artık onlardan verin ya da önerin! Sizce bugün tekrar yıkasın mı çıkarmaya çalışsın mı bu kalıntıları?

Ekim yöntemi: DHI

Maşallah hocam napmışın ben kendime fazla sürmüşüm diyordum sen doldurmuşun :D ilk gün sen kadar olmasada benimde bembeyazdı 2 saat yıkadım seyreldi. ertesi gün yapmamıştım. bence birkaç gün yapma sadece köpüklü yıkama yap. Zararı yok elleme hiç deri kendisi emiyor hintell hocamın söylediği gibi.

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2023, 17:14:41 »
Maşallah hocam napmışın ben kendime fazla sürmüşüm diyordum sen doldurmuşun :D ilk gün sen kadar olmasada benimde bembeyazdı 2 saat yıkadım seyreldi. ertesi gün yapmamıştım. bence birkaç gün yapma sadece köpüklü yıkama yap. Zararı yok elleme hiç deri kendisi emiyor hintell hocamın söylediği gibi.

Hocam bu ben değilim kardeşim bu. :) Ben de ilk yıkamamda böyle yoğun sürmüştüm ve senin gibi 1 2 saat boyunca çıkarmaya çalışmıştım duşta, çokta stres olmuştum çıkmıyo diye. Ama benim de saçlarım Allah'a şükür çok güzel çıktı. Kardeşim benden daha pimpirikli çıktı bu konuda kendisi dokunamamış kafasına pek. Ben de ona çaktırmasam da onun adına endişelendim biraz. O losyon emiliyo ama nereye emiliyo? Ekilen saç köklerine ulaşıp zarar verirse? Sonuçta buharlaşıp uçmuyo.. Bak aşağıya da kendi ekimimi bırakıyorum;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0

Benim saç teli ortalamam 1.7 iken kardeşimin 2.0 çıktı. Onun saçları daha kalın telli ve koyu renkli, benden daha güzel olacak inşaAllah. Çokta güzel kolladı bakalım hiç hata yapmadı. Ben 31 yaşında ektirdim o 26, gençlerin tutma ihtimali daha yüksek sonuçları daha güzel oluyo.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Facebook Twitter Instagram