Gönderen Konu: Medeks - 5800 greft - yaş 25 - 16.05.2023  (Okunma sayısı 648 defa)

kutlug

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Medeks - 5800 greft - yaş 25 - 16.05.2023
« : 24 Mayıs 2023, 09:18:22 »
Herkese esenlikler,

Dökülmem 18 yaşımdan önce başladı, 18den sonra iyice arttı, dermatoloji doktoruna gittim, ailede olup olmadığını sordu, var deyince dökülmesini engelleyemeyiz dedi. Yine de minoxil, saç dökülmesine karşı şampuan ve çinko verdi. Minoxili ve şampuanı uzun süre kullandım hiç işe yaramadı. Son 2-3 yıldır tamamen kelim. Saç ekimine geçen yıl karar vermiş olsam da anca geçen hafta cesaret edebildim.

Ekim günü baya heyecanlıydım ancak hiç gerek yokmuş. Ekim sürecinde yalnızca donör ve ön çizgiye yapılan iğnelerde ilaç verilirken ağrı ve yanma oldu, iğneden değil ilaçtan kaynaklıymış bu, acıyı duyunca vazgeçmeyi düşündüm, sonrasında bir şey hissetmeyeceksin dediler ve haklı çıktılar, bunun dışında bir şey hissetmedim hatta sonlara doğru uyudum. Ekimden sonra da ilk 2 gün ağrı duymadım sonrasında 4-5 gün donörde yanma ağrı karışımı tam anlatamayacağım ağrılar oldu, günde üçer parol içerek idare ettim, son 2 gündür bu ağrılar kesildi. Süreç ve öncesine ait fotoğrafları ekliyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

kutlug

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Medeks - 5800 greft - yaş 25 - 17.05.2023
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2023, 09:23:07 »
8. gün

Facebook Twitter Instagram