Gönderen Konu: Ağrısız saç ekimi  (Okunma sayısı 2603 defa)

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
Ynt: Ağrısız saç ekimi
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2017, 01:07:19 »
Abartilacak bir ağrı yok . Siz ağrısız saç ekimi yapan yer degil de , işinde basarili olan bir yer arayın bence. 2-3 igne acısı ne ki
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

dr.ferhadyildiz

• Jr. Member
  • **
  • Saç olur, sağlık olsun...
    • Dr. Ferhad YILDIZ
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2018, 01:37:46 »
Merhabalar;

İğnesiz lokal anestezi yöntemini kullanmış bir hekim olarak, bazı hastalarda beklentimizin üzerinde anestezi etkisi görebilirken bazı hastalarda beklentimizin altında olduğunu söyleyebilirim. İğnesiz lokal anestezideki amaç operasyon başlangıcındaki ilk 5-10 dakikada ki anestezi ağrısını azaltarak hastanın daha konforlu bir süreç geçirmesini sağlamaktır. Unutmamak gerekir ki ağrı göreceli bir kavramdır.
Yazmış olduğum yorumlarda / yanıtlarda kişisel görüşlerimi, tecrübelerimi belirtmekteyim. Bilgiler tavsiye niteliği taşımaz. Sağlık ile ilgili her durum branş uzman hekim danışmanlığı gerektirir.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ocak 2018, 09:37:32 »
Agri olayi cok fazla degil. Onemli olan sonuc

Tesla

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2018, 21:21:26 »
Çekeceğin acı birgün ama yanlış ekimin sonucu hayat boyu olabilir acısız yapıcam diye ekimi iyi yapmasının da önemli olduğunu unutma  :) :)

bulentkaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2019, 13:29:16 »
bende ekim yaptırmayı düşünüyorum. videoları izledim senin gibi benide iğne olayı biraz düşündürttü iğnesiz anestezi kullanan klinikleri araştırmaya başladım. yapan birkaç yer varmış sanırım İstanbuldayım bakalım araştırmaya başladım karar süreci çok uzun ve sıkıntılıymış 

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Ağustos 2019, 14:20:16 »
Sedasyon yapan kliniklere bakabilirsiniz benim aşırı derecede iğne fobim var ancak operasyon başından sonuna kadar hiçbir acı ağrı sızı hissetmedim...

yilmazemirhan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2020, 19:00:23 »
Siz saçdan nasıl memnun kalırım diye araştırma yapın ağrıya dayanırsınız

Facebook Twitter Instagram