Gönderen Konu: dr.ibrahim kul 5200 gref saç ekimi  (Okunma sayısı 438 defa)

Umut

• Yeni üye
  • *
dr.ibrahim kul 5200 gref saç ekimi
« : 07 Ağustos 2023, 21:50:56 »
Merhaba arkadaşlar bugün Dr İbrahim kul da saç ekimi yaptım yaklaşık 3 senedir protez saç kullanıyordum ve bu protez saç dönör kısmında spelciyal alopesi neden oldu..yani kalıcı saç dökülmesine neden oldu traş eden bu protez saç merkezî sahibi hiç bir şekilde bana söylemedi ben farkında değildim çünkü arka tarafı görmüyordum ve bide üsteki proteze uysun diye hep uzun birakiyordum en sonunda artık dayanamadım bakımı yıkaması kafada duruşu artık insanı biktiriyor ve bıraktım ekime karar verdim ve saçları makinayla vurdum kisalttim ve Dünyam karardı ilk defa arka tarafi gördüm şok oldum hemen doktora gittim biyopsi alındı ve protez den dolayı kalıcı saç dökülmesine neden olmuş ve artık ekim yapmak daha zor oldu ve kolay kolay kimse yanaşmadı ekime çünkü zor bir ekim dönör yarisi gitmiş açıklıkta çok ve sağolsun Dr İbrahim hocanın ekibi ekime gireceğini söyledi dr barış hoca ve hemşireler baya ilgilendi sakaldan ve dönör kısmında 5200 gref çıkardılar ve gerçekten ben çok sevindim çünkü bu kadar gref beklemiyorduk şimdi ekim öncesi fotoğraf göneeriyorum

Umut

• Yeni üye
  • *
Ynt: dr.ibrahim kul 5200 gref saç ekimi
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2023, 21:53:38 »
Merhaba arkadaşlar bugün Dr İbrahim kul da saç ekimi yaptım yaklaşık 3 senedir protez saç kullanıyordum ve bu protez saç dönör kısmında spelciyal alopesi neden oldu..yani kalıcı saç dökülmesine neden oldu traş eden bu protez saç merkezî sahibi hiç bir şekilde bana söylemedi ben farkında değildim çünkü arka tarafı görmüyordum ve bide üsteki proteze uysun diye hep uzun birakiyordum en sonunda artık dayanamadım bakımı yıkaması kafada duruşu artık insanı biktiriyor ve bıraktım ekime karar verdim ve saçları makinayla vurdum kisalttim ve Dünyam karardı ilk defa arka tarafi gördüm şok oldum hemen doktora gittim biyopsi alındı ve protez den dolayı kalıcı saç dökülmesine neden olmuş ve artık ekim yapmak daha zor oldu ve kolay kolay kimse yanaşmadı ekime çünkü zor bir ekim dönör yarisi gitmiş açıklıkta çok ve sağolsun Dr İbrahim hocanın ekibi ekime gireceğini söyledi dr barış hoca ve hemşireler baya ilgilendi sakaldan ve dönör kısmında 5200 gref çıkardılar ve gerçekten ben çok sevindim çünkü bu kadar gref beklemiyorduk şimdi ekim öncesi fotoğraf göneeriyorum

Umut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2023, 21:58:05 »
Ekim günü

Umut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2023, 22:04:21 »
Ekim

Umut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2023, 22:05:36 »
Ekim nasıl olmuş

Umut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2023, 22:06:41 »
Ekim öncesi dönör bölge bu şekilde

Umut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2023, 22:10:02 »
Ekimden öncesi dönör kısım bu şekilde

Yunus Emre Aslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2023, 08:30:49 »
Hocam merhaba ben de İbrahim hocada ektirdim benim konunun altında biri daha yazmıştı o da ektirecekti siz o musunuz bilmiyorum ama güzel Ekim olmuş hayırlı olsun. Bir gün toplanıp gidelim de yemeğini yiyelim forumda reklamını yapıyoruz diye  ;D

Yunus Emre Aslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2023, 08:31:40 »
Soyadını yanlış yazmışsın ama sana ısmarlamayabilir :D

Umut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2023, 09:16:53 »
Evet kral valla ben de senin sayende tanıdım çok iyi insanlar inanki ben İstanbul yada batman a gitseydim böyle bir Ekim olmazdı gerçekten çok memnun kaldım dün gece hiç yatamadım biraz ağrı vardi kaç gün sonra ağri tamamen geçiyor ve senin sürecin nasıl gidiyor🙏🙏

Yunus Emre Aslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2023, 18:48:20 »
Hocam ağrı bende de yoktu işlem sonrasında ama başlangıçta uyuştururken çok acıdı aynı gün yapan bir başkasında ise acı yoktu. Kişiden kişiye değişiyor yani. Benim süreç ise iyi gidiyor gibi şok dökülme sona erdi yavaş yavaş çıkmaya başladı. Bakalım nihai sonuç nasıl olacak pek bilemiyoruz.

Facebook Twitter Instagram