Gönderen Konu: Esma & Serkan| DHİ Ekim | 3640 Greft | 27-28 Kasım 2017  (Okunma sayısı 7229 defa)

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba herkese. 27 kasımda antalyada 2 gün şeklinde esma&serkan çiftine ekim yaptırdım. Ekim öncesi açtığım konuya ve ilk fotoğraflara burdan bakabilirsiniz. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2811.0
Kendilerini forum sayesinde tanıdım. Orada ektiren bir çok kişiyle konuştum. Özellikle antepli çok yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum burdan. Ekimin 1 gün öncesi antalyaya gidip otele yerleştim. ekim günü ön çizgi belirlendi. Ben şakaklara doğru bir ekim istiyordum ancak yaşın ilerlemesiyle ve mevcut saçların dökülmesiyle iler ki dönem için hoş bir görüntü olmayacağını söylediler. Ayırıca max. ekilebilecek sayıda ekilsin diye düşüncem vardı. ancak vertex de dökülmeyen tüyler çok fazla varmış. oraya fazla bir ekim yapılması ordaki saçların direk dökülmesine sebep verecekti. bu yüzden en uygun nasıl olacaksa öyle yapılsın diye onlara bıraktım.  Karar sonrası ekime geçildi. Kendileri çok ilgili ve nazikler. Sorularımı cevaplayarak yardımcı oldular. Ekim öğleden önce donörden alınanlar hemen ekildi. öğle arasından sonrada donörden alıma devam edildi ve aynı şekilde ekime devam edildi. bu sayade kökler dışarıda fazla bekletilmedi. bu şekilde 2 gün olmak üzere toplamda 4 seans şeklinde alım ve ekim yapıldı. ilk gün anestesi iğneleri canımı yakmadı. Ancak 2. gün vücut bağışıklık kazandığından anestesi iğneleri can yaktı. Kendileri de böyle olacağını bana söylemişlerdi ancak bu kadar beklemiyordum. Ama aman aman bir acı değil. ayrıca kişiden kişiye göre de değişiyor. özel bir klinikte yapılıyor ekim. Doktor var ancak ekime müdahil olmuyor. Herhangi bir olumsuzluk olduğunda müdahale ediyor. Ekimi esma hanım yapıyor. Serkan bey'de ara ara anestezi ve kökleri kaleme yerleştirme işlemlerinde bulunuyor.Ben çalışmalarını ve samimiyetlerini beğendim. Arkadaşlarımada tavsiye ettim. Bir arkadaşım da aralığın sonuna randevu aldı. Kullandığım ilaçlar solgar biotin 1000 mg ve proscar 1/4 şeklinde. Solgar biotin 5000 mg alabileceğim güvenilir bir internet sitesi varsa yazarsanız sevinirim. Çünkü internette neyin orjinal olup olunmadığı çok zor anlaşılıyor.
Düzenli olarak fotoğraf koymaya çalışacağım. Bugün 6 gün oldu. Birazdan yıkama yapıp fotoğrafları yükleyerek güncelleme yapacağım.

bozkurt

• Hero Member
Ynt: Esma & Serkan| DHİ Ekim | 3640 Greft | 27-28 Kasım 2017
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2017, 14:41:47 »
Mutlu ekim sonuçları dilerim. Fotoğraflarınızı bekliyoruz.

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2017, 14:59:38 »
geçmiş olsun donör bölgenin ekilen alanın fotoğraflarını atar mısınız?

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2017, 15:39:44 »
Merhaba herkese. 27 kasımda antalyada 2 gün şeklinde esma&serkan çiftine ekim yaptırdım. Ekim öncesi açtığım konuya ve ilk fotoğraflara burdan bakabilirsiniz. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2811.0
Kendilerini forum sayesinde tanıdım. Orada ektiren bir çok kişiyle konuştum. Özellikle antepli çok yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum burdan. Ekimin 1 gün öncesi antalyaya gidip otele yerleştim. ekim günü ön çizgi belirlendi. Karar sonrası ekime geçildi. Kendileri çok ilgili ve nazikler. Sorularımı cevaplayarak yardımcı oldular. Ekim öğleden önce donörden alınanlar hemen ekildi. öğle arasından sonrada donörden alıma devam edildi ve aynı şekilde ekime devam edildi. bu sayade kökler dışarıda fazla bekletilmedi. bu şekilde 2 gün olmak üzere toplamda 4 seans şeklinde alım ve ekim yapıldı. ilk gün anestesi iğgneleri canımı yakmadı. Ancak 2. gün vücut bağışıklık kazandığından anestesi iğneleri can yaktı. Kendileri de böyle olacağını bana söylemişlerdi ancak bu kadar beklemiyordum. Ama aman aman bir acı değil. ayrıca kişiden kişiye göre de değişiyor. Ben çalışmalarını ve samimiyetlerini beğendim. Arkadaşlarımada tavsiye ettim. Bir arkadaşım da aralığın sonuna randevu aldı. Kullandığım ilaçlar solgar biotin 1000 mg ve proscar 1/4 şeklinde. Solgar biotin 5000 mg alabileceğim güvenilir bir internet sitesi varsa yazarsanız sevinirim. Çünkü internette neyin orjinal olup olunmadığı çok zor anlaşılıyor.
Düzenli olarak fotoğraf koymaya çalışacağım. Bugün 6 gün oldu. Birazdan yıkama yapıp fotoğrafları yükleyerek güncelleme yapacağım.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2018, 16:49:45 Gönderen: Hintell »

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2017, 15:47:02 »
6. gün yıkama sonrası. yorumlarınızı bekliyorum
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2018, 16:34:56 Gönderen: Hintell »

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2017, 16:11:39 »
Hayirli olsun kardesim bende ekim yaptiracagim ama benim iznim soeun is yerinde bunun hakkindada konu acmistim yil basina buyuk ihtimal iki hafta ayrilacagim ama günu tam olarak belli degil sen nasil yaptin ekim gununu daha onceden mi bilsirdin yoksa izin kesinlesince 3 5 gun oncesine haberdar etsek randevu alabiliyoz mu kendilerine de soracagim ama sendende bir ön bilgi alayım

blackeneds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2017, 16:34:03 »
Hayırlı olsun, saçlarınız kısa kesilince açıklığınız çok yok gibi görünüyor. Donör alan hırpalanmamış, zorlasalar daha fazla greft alabilirlermiş belki ama 1 haftaya tamamen toparlar gibi. Önleriniz tutarsa arka taraf ileride yine düşünülebilir.

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2017, 16:34:20 »
Hayirli olsun, ekiminiz guzel gorunuyor, solgar için guvenilir site olarak iherb.com (yabanci) tercih edebilirsiniz. Solgar bulamazsaniz n11 den natrol ala bilirsiniz
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2017, 16:43:51 »
Hayirli olsun kardesim bende ekim yaptiracagim ama benim iznim soeun is yerinde bunun hakkindada konu acmistim yil basina buyuk ihtimal iki hafta ayrilacagim ama günu tam olarak belli degil sen nasil yaptin ekim gununu daha onceden mi bilsirdin yoksa izin kesinlesince 3 5 gun oncesine haberdar etsek randevu alabiliyoz mu kendilerine de soracagim ama sendende bir ön bilgi alayım
ben 1 ay öncesinden izinimi ayarlayıp randevu aldım kendilerinden. ona göre uçak biletimi herşeyi ayarladım. kendileriyle görüş boş günlerini öğren ona göre ayarlarsın.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2017, 16:45:40 »
Hayırlı olsun, saçlarınız kısa kesilince açıklığınız çok yok gibi görünüyor. Donör alan hırpalanmamış, zorlasalar daha fazla greft alabilirlermiş belki ama 1 haftaya tamamen toparlar gibi. Önleriniz tutarsa arka taraf ileride yine düşünülebilir.
teşekkürler. Saçlar biraz uzayınca seyreklik çok belli oluyordu. önceki konudan baktıysanız orda resimler vardı. bir de şekil almıyordu artık. 2. bir ekim düşünmüyorum şimdilik. ama ilerde ne olur bilinmez.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2017, 16:46:39 »
Hayirli olsun, ekiminiz guzel gorunuyor, solgar için guvenilir site olarak iherb.com (yabanci) tercih edebilirsiniz. Solgar bulamazsaniz n11 den natrol ala bilirsiniz
teşekkürler. bu yabancı site kaç güne getiriyor ve güvenilir mi

blackeneds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2017, 16:56:53 »

Türkiye'de ikamet ediyorsanız, söz konusu site veya başka benzer sitelerden, vitamin, ilaç, supplement vb ürünlerin ülkeye girişi gümrüğe takılıyor. Gümrük söz konusu ilaçlar için adınıza reçete (ürünlerin adının birebir yer aldığı) istiyor. Ancak o şekilde alabiliyorsunuz.

Orada da atıyorum, Nature Science Plan - Biotin 5000 mcg şeklinde bir vitamin aldınız diyelim. Reçete de birebir adının böyle olmasını istiyorlar, bu şekilde bir doktora yazdırabilirseniz alabilirsiniz. İlaçların gelişi duruma göre 20-30 günü bulabiliyor. Gümrükte de baya bir duruyor reçete ibrazına göre.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2017, 17:04:31 »

Türkiye'de ikamet ediyorsanız, söz konusu site veya başka benzer sitelerden, vitamin, ilaç, supplement vb ürünlerin ülkeye girişi gümrüğe takılıyor. Gümrük söz konusu ilaçlar için adınıza reçete (ürünlerin adının birebir yer aldığı) istiyor. Ancak o şekilde alabiliyorsunuz.

Orada da atıyorum, Nature Science Plan - Biotin 5000 mcg şeklinde bir vitamin aldınız diyelim. Reçete de birebir adının böyle olmasını istiyorlar, bu şekilde bir doktora yazdırabilirseniz alabilirsiniz. İlaçların gelişi duruma göre 20-30 günü bulabiliyor. Gümrükte de baya bir duruyor reçete ibrazına göre.
hiç girmeyeyim ona o zaman. hem uğraşacak vaktim yok hemde o kadar bekleyemem. En iyisi türkiyeden halletmek

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2017, 18:30:18 »
Bu ekip alımı güzel yapıyor. Donörünüz iyi durumda. Planlama iyi görünüyor.

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2017, 19:24:41 »
ekim işlemi gayet iyi donörden alım gayet güzel.  esma serkan son zamanlarda çıtayı iyice yükseltti inşallah güzel bir sonuç alırsınız

Facebook Twitter Instagram