Gönderen Konu: saç kalitesinde düşüş? Saç çizgisi gerilemiş mi? Hintell duck göz atar mısınız?  (Okunma sayısı 328 defa)

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ilk iki foto 5-7 ay öncesine ait diğerleri anlık.
Şuana ait fotolar.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Bayağı gerilemiş saçlar kötü durumda  |-nazarboncugu-|
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bayağı gerilemiş saçlar kötü durumda  |-nazarboncugu-|
Kanka taştaş mı geçiyorsun ciddi misin bilmiyorum da başlıkta da saç çizgisinin yanında saç kalitesi yazıyor incelme/matlaşma hakkında da görüşlerinizi merak ettiğim için sordum.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha sağlıklı gözüküyor açıkçası. saçların şuan son derece güzel

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Saçlarında sorun yok kardeşim sert tarama veya oynamadan dolayi kopup dökülme olmuş önde oda problem değil
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha sağlıklı gözüküyor açıkçası. saçların şuan son derece güzel
Sağol yorumun için kanka saçımın iyi olmasının verdiği mutluluğu yolda 1 milyon bulmanın verdiği mutluluğun bi 10 katını falan veriyor nedense mental sağlık iyice gitti.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarında sorun yok kardeşim sert tarama veya oynamadan dolayi kopup dökülme olmuş önde oda problem değil

Tatilde deniz tuz kum sıcak şapka çok taktım adana sıcağı bir de güneşin altında 7-8 saat çalışınca o da zarar vermiş olabilir.

emekli kel

• Hero Member
 gürleşmiş gibi geldi bişiler uyguluonmu saçına.gunes toprağı nasıl kurutur verimsiz yapar saçıda ole yapar.sapkada sık takma gevsek tak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sağol yorumun için kanka saçımın iyi olmasının verdiği mutluluğu yolda 1 milyon bulmanın verdiği mutluluğun bi 10 katını falan veriyor nedense mental sağlık iyice gitti.
saçların harika merak etme. bu yaşta stres gerçekten dökülmede önemli bir etken. tamamen stressiz olamayız fakat minimumda tutmaya çalış saçların için en azından

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
gürleşmiş gibi geldi bişiler uyguluonmu saçına.gunes toprağı nasıl kurutur verimsiz yapar saçıda ole yapar.sapkada sık takma gevsek tak

Abi herhangi bir tedavi uygulamiyorum aşırı alkol ve sigara bağımlılığım vardı gününde 2.5-3 paketten yarım pakete düşürdüm o süreçte alkolü de daha az kullanmaya başladım aklıma başka bir şey gelmiyor.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçların harika merak etme. bu yaşta stres gerçekten dökülmede önemli bir etken. tamamen stressiz olamayız fakat minimumda tutmaya çalış saçların için en azından
Elimden geleni yapıyorum kanka sağolasın. < 3

emekli kel

• Hero Member
Abi herhangi bir tedavi uygulamiyorum aşırı alkol ve sigara bağımlılığım vardı gününde 2.5-3 paketten yarım pakete düşürdüm o süreçte alkolü de daha az kullanmaya başladım aklıma başka bir şey gelmiyor.
once sağlık için karaciğer ve akciğer düşmanlarını azaltman iyi olmuş.umarım tamamen bırakırsın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram