Gönderen Konu: En çok kel erkeğin bulunduğu ulkeler  (Okunma sayısı 222 defa)

emekli kel

• Hero Member
En çok kel erkeğin bulunduğu ulkeler
« : 14 Ağustos 2023, 20:45:46 »
 Liste bası Çekya.
 1. Çekya: Yüzde 42,8
2. İspanya: Yüzde 42,6
3. Almanya: Yüzde 41,2
4. Fransa: Yüzde 39,24
5. İngiltere: Yüzde 39,23
6. İtalya: Yüzde 39,2
7. Hollanda: Yüzde 39
8. ABD: Yüzde 37,9
9. Kanada: Yüzde 36,3
10. Belçika: Yüzde 36
11. İsviçre: Yüzde 33,8
12. Avustralya: Yüzde 32,8
13. İsveç: Yüzde 32,7
14. Yunanistan: Yüzde 32
15. Norveç: Yüzde31,8
16. Avusturya: Yüzde 31,75
17. Danimarka: Yüzde 31,03
18. Portekiz: Yüzde 31
19: İrlanda: Yüzde 30,2
20. Finlandiya: Yüzde 30
21. Yeni Zelanda: Yüzde 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: En çok kel erkeğin bulunduğu ulkeler
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2023, 21:31:04 »
Türkiye 1 sırada gibi düşünüyordum emekli hocam:)
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2023, 21:46:32 »
 :) hocam bizde onlem alma coğaldı 20 25 sene once saçı dokulmeye baslayanlara bakıom kel kalcaklardı bir sekil tutmuşlar sacları kafada iyi kotu.listede siyahiler ve asya yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2023, 23:34:01 »
Acaba beslenme şeklinden dolayı olabilirmi bu listedeki ülkelerde hazır gıda fast tüketimi üst seviyede listede Afrika ve Asya ülkeleri yok oralarda beslenme doğal zaten Afrika'da adamlae mecburen  doğal besleniyor Asya'da kiler daha doğal bir beslenme yaygın ve deniz ürünlerini com tüketiyorlar genetik kadar beslenme şeklide önemli sanki bu saçta

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2023, 23:54:19 »
:) hocam bizde onlem alma coğaldı 20 25 sene once saçı dokulmeye baslayanlara bakıom kel kalcaklardı bir sekil tutmuşlar sacları kafada iyi kotu.listede siyahiler ve asya yok.

+1
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2023, 00:12:48 »
Acaba beslenme şeklinden dolayı olabilirmi bu listedeki ülkelerde hazır gıda fast tüketimi üst seviyede listede Afrika ve Asya ülkeleri yok oralarda beslenme doğal zaten Afrika'da adamlae mecburen  doğal besleniyor Asya'da kiler daha doğal bir beslenme yaygın ve deniz ürünlerini com tüketiyorlar genetik kadar beslenme şeklide önemli sanki bu saçta
bir kere uzman çıkmıştır tvye en gur saçlar soruldu hingistan dedi sebebi dendi beslenme dedi.bu işte genetik santrafor solkanat sağ kanat kaleci diğer mevkiler beslenme uyku alkol sigara  yetersiz kan dolaşımı stres bir bütün olabilir.baska etkenlerde olabilir bir protein fazla salgılanınca ondan oluyor deniliyordu bir ara .takımı iyi kurmak gerek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2023, 07:52:23 »
Ben bu listeye pek inanmadım çünkü İspanya'nın 2 olması mantıklı değil. İspanya ve İtalya bu listeye hiç girmemeliydi ayrıca Güney Amerika'daki pek çok ülkenin kökeni İspanyol (Arjantin, Uruguay, Kolombiya vs.). Bu yüzden İspanya'nın tek başına değerlendirilmesi hata olur. Ülkemizde oynamış Arjantinli, Uruguaylı futbolculara baktım hep uzun saçlı. Ortega, Muslera, Lugano vs vs. Sadece İspanya olarak düşünürsek aklıma Iniesta ve Enrique Iglesias dışında çok kel ünlü gelmiyor genelde uzun saçlı oluyorlar. Mesela Puyol'un saçında adam bizim ülkemizde yok hem sarışın hem uzun saçlı, bizde olsa sarışınların saçları genelde dökülür.  :D

Facebook Twitter Instagram