Gönderen Konu: Kaç yıla kel kalırım ? Roaccutane sonrası saç dökülmesi  (Okunma sayısı 3810 defa)

zelkova

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, eski fotoğraflarla kıyasladığımda şimdiki halim ile inanılmaz farklılıklar mevcut. Ön saç çizgim gittikçe geriye gidiyormuş gibi hissediyorum. Ön bölgeden ziyade tepelerde ve arkalarda azalma fazlası ile mevcut.  Yaşım 23 (24 olmak üzereyim) , fitness ile uğraşmaktayım. 4 yıl önce Roaccutane adlı ilacı kullandıktan sonra saç tellerim inanılmaz inceldi , sizce kel kalmak için ne kadar zamanım daha var? Şu durumda ne yapmamı önerirsiniz? Yorumlar için teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kaç yıla kel kalırım ? Roaccutane sonrası saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2019, 21:22:30 »
Bundan sonra saçın ne kadar hızlı yada yavaş dökülür bunu bilemeyiz ama genetik dökülme mevcut yani kayıplar devam edicek
Global Moderator

zelkova

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2019, 00:04:41 »
teşekkürler cevabınız için. Şu saatten sonra oluruna bırakıyoruz o zaman. Son olarak %100 şekilde genetik olduğuna emin misiniz , yoksa başka bir sebebi olabilir mi ? Bir de dökülme tipi numara olarak nedir? Minoxidil kullanılmalı mı? Cevabınız için teşekkür ederim.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2019, 00:36:57 »
roacutane saç döküyor ama bırakınca geçiyor senin dört senin olmuş bence ondan değildir.tedavi olarakta araştır istersen çeşitli tedaviler var ama işte yan etkileri malum.

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2019, 09:21:42 »
Roacutane 1 ay kullandım inanılmaz saç dökülmesi yapıyor ya sivilce yada saç 2 sinden birini seçmemiz gerekiyor.

sackonusundasoru

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2019, 17:08:02 »
Roaccutane'in kalici sac dokulmesi yaptigina dair bir tespit yok ama incelttigi soyleniyor. ben de kullanmistim maalesef.

zelkova

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2019, 20:04:38 »
valla yine de sıkıntı yapmıyorum zira inanılmaz fazla bir sivilce sorunum vardı, pişman değilim. Kel kalırsakta dünyanın sonu değil ya , ektirmeyi deneriz baktık çim adam gibi olduk  takarız protezinden bir tane saç :) teşekkürler cevaplar için.

Facebook Twitter Instagram