Gönderen Konu: Saç ektirme için en iyi merkezler hangileri?  (Okunma sayısı 375 defa)

ogunkunt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirme için en iyi merkezler hangileri?
« : 13 Eylül 2023, 16:30:03 »
Arkadaşlar Merhaba,
Saç ektirmeyi düşünüyorum. Operasyonu İstanbul da yaptırmak istiyorum. Manisa da oturuyorum. Manisa ve İzmir çevresinde doğru düzgün saç ekim merkezi yok. Bu forumu yeni keşfettim bir çok değerlendirme okudum kafam daha fazla karıştı. İstanbul da en sorunsuz ilk 3 saç ekim merkezi adı önerebilir misiniz acaba? Gelen önerileri iyice inceledikten sonra karar vermeyi düşünüyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
Ynt: Saç ektirme için en iyi merkezler hangileri?
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2023, 20:24:36 »
Öncelikle bir kaç foto atarsan daha iyi yorum yapabiliriz. Eğer bütçen uyarsa kesinlikle Asmed Dr.Koray Erdoğan'ı öneririm. Ayrıca Ahmet Tosun, Akl Klinik, Medeks, Serkan Aygın gibi isimler de başarılı sonuçları olan yerler. Konumu belki ters olabilir ama kesinlikle Batman'da Büşra Can'ı da incelemelisin forumda başarılı sonuçları var ve bildiğim kadarıyla belli zamanlarda Muğla'ya gelip işlem yapıyor. Sanırım ora sana daha yakın olacaktır. Şuan için aklıma gelenler bunlar bu isimlerin forumdaki sonuçlarına bakabilirsin. Bol şans
  • Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2023, 11:31:38 »
Resimlerin ve bütçen

En iyisi değil sen saç durumuna göre ne kadar başarılı olursun bunuda görmemiz gerek o yüzden resim
Global Moderator

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2023, 13:26:55 »
Muğla’ya yakın olduğun için büşra can senin için iyi bir seçim olabilir ekimlerini incelemeni tavsiye ederim.

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2023, 10:38:40 »
hocam bütçeni söylersen daha çok yardımcı olabiliriz ayrıca resimler de şart tabii

Facebook Twitter Instagram