Gönderen Konu: Repair (Düzeltme) Saç Ekimi Yaptırabileceğimiz Merkez/Merkezler  (Okunma sayısı 224 defa)

repla87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar;

2014 yılında başarısız sayılabilecek bir bir ekim yaptırdım. Ekim FUE yöntemi ile olmak üzere 3000 greft üzerinden gerçekleşti. Artık 3000 miydi, 1500 müydü tam da bilemiyorum ama... Ön saç çizgimde bir çok hata mevcut, tepe bölgesi desen o ayrı bir olay... Repair operasyon için sizin bir öneriniz var mı? Herkes saç ekiyor ama repair (düzeltme) yapan merkez var mı, ya da bu konuda tecrübeli olan merkez var mı? Ayrıca görüş bildirmeniz için mevcut halimi de paylaşıyorum. Hatalı saç ekim merkezinin adını paylaşıp/paylaşmama hususunda henüz bir karar veremedim.

kaangursu

• Full Member
Dostum merhaba bende başarısız bir ekim gerçekleştirdim .Ama sonra düzeltme yaptırdım konumu inceleyebilirsin suan memnunum .Merkez ismi yazmalısın dostum kim ekti bu saçı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İşte her saç ekim merkezine ektirmemenin
Bilmediğiniz yerlere sırf ucuz diye gitmemenin

Saç yönlerinin ve ön çİzginin ne kadar önemli olduğunun
Net örneği

Saç ektireceksen öğren öyle ektir bilmediğin merkezlerden takip etmediğin saç ekim merkezlerden uzak dur.

Saç yönleri çok dik dostum bunların hepsinin alınıp tekrar ekilmesi zor bence aynı yönlerde daha sık ekim daha mantıklı

Sık olursa daha iyi görünür

Ve tepeyi es geç ortanın gerisine verteks yakın yere kadar ektir derim ben
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçları Ekibi.

Facebook Twitter Instagram