Gönderen Konu: Repair (Düzeltme) Saç Ekimi Yaptırabileceğimiz Merkez/Merkezler  (Okunma sayısı 1486 defa)

repla87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar;

2014 yılında başarısız sayılabilecek bir bir ekim yaptırdım. Ekim FUE yöntemi ile olmak üzere 3000 greft üzerinden gerçekleşti. Artık 3000 miydi, 1500 müydü tam da bilemiyorum ama... Ön saç çizgimde bir çok hata mevcut, tepe bölgesi desen o ayrı bir olay... Repair operasyon için sizin bir öneriniz var mı? Herkes saç ekiyor ama repair (düzeltme) yapan merkez var mı, ya da bu konuda tecrübeli olan merkez var mı? Ayrıca görüş bildirmeniz için mevcut halimi de paylaşıyorum. Hatalı saç ekim merkezinin adını paylaşıp/paylaşmama hususunda henüz bir karar veremedim.

kaangursu

• Full Member
Dostum merhaba bende başarısız bir ekim gerçekleştirdim .Ama sonra düzeltme yaptırdım konumu inceleyebilirsin suan memnunum .Merkez ismi yazmalısın dostum kim ekti bu saçı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İşte her saç ekim merkezine ektirmemenin
Bilmediğiniz yerlere sırf ucuz diye gitmemenin

Saç yönlerinin ve ön çİzginin ne kadar önemli olduğunun
Net örneği

Saç ektireceksen öğren öyle ektir bilmediğin merkezlerden takip etmediğin saç ekim merkezlerden uzak dur.

Saç yönleri çok dik dostum bunların hepsinin alınıp tekrar ekilmesi zor bence aynı yönlerde daha sık ekim daha mantıklı

Sık olursa daha iyi görünür

Ve tepeyi es geç ortanın gerisine verteks yakın yere kadar ektir derim ben
Global Moderator

engtolga

• Yeni üye
  • *
sökme işlemi için bir yer buldunuz mu hocam?

ahmet turan

• Sr. Member
Sökme işlemi yapılmaması gerekir bence.
En güzeli yeni bir ekim yaptırıp olanları sıklaştırma yoluna gitmeli.
Benim bu konuda gördüğüm başarılı merkezlerden bir tanesi dr hakan doğanay.Araştırmanı tavsiye ederim.

BeRan

• Sr. Member
Sökme olmaz sıkalştırma ekibimi koray hoca en iyisi.

engtolga

• Yeni üye
  • *
benim saçlarda çok benzerdi. öndekilere sökme yaptırdım. gayet temizlendi. fakat çıkartılan saçlar tekrar dik ekildi arka taraflara. yine kötü bir görüntü oldu. benim hem sökme yapabilen hem de eğimli ekebilen bir yere ihtiyacım var şu anda. yaklaşık 200-300 kökten bahsediyorum. lütfen yardımcı olan olursa çok sevinirim. karışık benim durum farkındayım o yüzden en üst düzeyde yardım gerekiyor. birkaç dr belirledim. önümüzdeki ay yola çıkıcam hepsini dolaşacağım. fakat koray erdoğan veya hakan doğanay ile özel bir randevu ayarlama imkanı olan biri beni buradan duyarsa sevinirim. 5 yıl geçti en son operasyondan. hala rahatsız ediyor saç görüntüsü. hayatımı ciddi ölçüde etkiliyor. dr lar kabul etmezse korkusundan kaç senedir aksiyona geçemiyorum. o yüzden buradan bağlantısı olan birinin yardımı olur mu olmaz mı onu da bilmiyorum ama yazmış bulundum durumumu şu anda. yoksa sosyal medyayı ilk defa kullanıyorum desem yeridir. şimdiden teşekkür ve saygılarımla

baldman

• Hero Member
benim saçlarda çok benzerdi. öndekilere sökme yaptırdım. gayet temizlendi. fakat çıkartılan saçlar tekrar dik ekildi arka taraflara. yine kötü bir görüntü oldu. benim hem sökme yapabilen hem de eğimli ekebilen bir yere ihtiyacım var şu anda. yaklaşık 200-300 kökten bahsediyorum. lütfen yardımcı olan olursa çok sevinirim. karışık benim durum farkındayım o yüzden en üst düzeyde yardım gerekiyor. birkaç dr belirledim. önümüzdeki ay yola çıkıcam hepsini dolaşacağım. fakat koray erdoğan veya hakan doğanay ile özel bir randevu ayarlama imkanı olan biri beni buradan duyarsa sevinirim. 5 yıl geçti en son operasyondan. hala rahatsız ediyor saç görüntüsü. hayatımı ciddi ölçüde etkiliyor. dr lar kabul etmezse korkusundan kaç senedir aksiyona geçemiyorum. o yüzden buradan bağlantısı olan birinin yardımı olur mu olmaz mı onu da bilmiyorum ama yazmış bulundum durumumu şu anda. yoksa sosyal medyayı ilk defa kullanıyorum desem yeridir. şimdiden teşekkür ve saygılarımla

Çok takıntı yapmışsın belli .O yüzden yaptır bence mutlaka.Saç için psikolojini bozmaya demez sonuçta çaresi var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

koray erdoğan ya da Hakan doğanay için özel bir görüşme ayarlayacak birine ihtiyacın yok merkezlerin yeri telefonu belli dostum mail atıp iletişime geçip uygun görülürsen randevu alıp gidip görüşürsün bunun için birine ihtiyacın yok herkese açık hastası olmak isteyen herkese eşit ilgide olan saç ekim merkezler
mail atıp saçının her halinlini onlara göndermeden hiç bir şekilde görüşme şansın olamaz

bu durum senin uygunluk durumunla alakalı donör bölgeni koymamışsın ekime uygunmusun  bilmiyorum

ve araştırmadan saç ektirmiş aynı hatayı tekrarlamışsınm bu durumda geriye bu kafayı düzeltecek malzeme ne durumda görmek gerek
gareftleri sökmek içinde sağlıklı şekilde sökmek için greftlerin çok derin ekilmemiş olması gerek

donör de çok güçlü olmayacağı için bu durumda mantıklı olan bu sekılde bu yöçnlerde biraz daha sıklaştırmak olacaktır

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram