Gönderen Konu: İzmir cemil sevdirir saç ekimi  (Okunma sayısı 1889 defa)

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İzmir cemil sevdirir saç ekimi
« : 21 Eylül 2023, 19:08:53 »
17 eylülde cemil hocamızla saç ekimi gerçekleştirdik. Çok araştırma yaptım yıllarca içime sinen cemil hoca oldu. 4300 greft ekim gerçekleşti. Öncesi ve sonrası fotoları paylaşıyorum

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir cemil sevdirir saç ekimi
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2023, 19:17:40 »
17 eylülde cemil hocamızla saç ekimi gerçekleştirdik. Çok araştırma yaptım yıllarca içime sinen cemil hoca oldu. 4300 greft ekim gerçekleşti. Öncesi ve sonrası fotoları paylaşıyorum
1.gün 2. Gün ve 3. Gün yıkama sonrası fotoları paylaşmaya çalışıyorum tam beceremedim kusura bakmayın

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2023, 19:21:44 »
Son fotoda bugünden. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Hiçbir takviye ilaç vs kullanmıyorum. Sadece antibyotik, ağrı kesici ve corasprin sadece bu kadar

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2023, 20:28:05 »
Bir Allahın kulu yok mu ya yorum yapabilecek

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2023, 20:29:32 »
Hintell hocam yorumunuz nedir acaba?

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2023, 13:27:57 »
Kimse yorum yapmayacak mı?

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2023, 13:52:42 »
Ekiminiz hayırlı olsun, alan geniş ,greft sayısı az gibi geldi bana , biraz daha sık bir ekim olabilirdi , donor ve ekim alanı sağlıklı.

barontutus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2023, 14:46:26 »
Kardeş yorum istemeden önce senin de kendi bilgi birikimini de göz önünde bulundurarak başka arkadaşlarımızın konularına yorum yapıp yardımcı olman lazım. Armut piş ağzıma düş ile olmuyor.
  • Ekim Tarihi: 11.01.22
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Hair Transplant Batman
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Biotin , Ense Serumu Prp ve Mezoterapi

barontutus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2023, 14:48:55 »
Ekimine gelecek olursak o sayının bu alana bu kadar seyrek ve dağıtılarak ekilmesi yanlış bana göre. Kendi saçların olsa o alanda anlarım ama net bir açıklığın var. Yine de tedavilerini düzgün yap sigara varsa azalt dışardan vitamin desteği al. İnşallah ben yanılıyorumdur
  • Ekim Tarihi: 11.01.22
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Hair Transplant Batman
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Biotin , Ense Serumu Prp ve Mezoterapi

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2023, 14:50:23 »
Ekim alanı temiz görünüyor. Benim tercihim saç çizgisini biraz daha yukarı alıp daha sık ektirmek olurdu.

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Eylül 2023, 14:56:13 »
Kardeş yorum istemeden önce senin de kendi bilgi birikimini de göz önünde bulundurarak başka arkadaşlarımızın konularına yorum yapıp yardımcı olman lazım. Armut piş ağzıma düş ile olmuyor.
Yorumun için teşekkürler öncelikle, ancak daha önce hiç ekim yaptırmadığım için ekim yapanlara yorum yapmam bence sağlıklı değil. Burda yorum istediğim kişiler ekim yaptırmış kişilerdir. Onlardan tavsiye almaktır.

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Eylül 2023, 14:57:36 »
Ekimine gelecek olursak o sayının bu alana bu kadar seyrek ve dağıtılarak ekilmesi yanlış bana göre. Kendi saçların olsa o alanda anlarım ama net bir açıklığın var. Yine de tedavilerini düzgün yap sigara varsa azalt dışardan vitamin desteği al. İnşallah ben yanılıyorumdur
Ekim yapan cemil hoca hiçbir takviye kullanma diyor. Buralarda hep okurdum biotin tarzı tavsiyeler kullanırdı herkes ama ısrarlar kullanma diyor.

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 22 Eylül 2023, 14:59:15 »
Ekim alanı temiz görünüyor. Benim tercihim saç çizgisini biraz daha yukarı alıp daha sık ektirmek olurdu.
Yorumun için teşekkürler, çok mu seyrek ekimim sizce ben bilemedim iyi gibi geldi bana. 2. Ekim istiyor zaten belli ama donör bölgeden çıkarsa tabi

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 22 Eylül 2023, 15:01:32 »
Ekiminiz hayırlı olsun, alan geniş ,greft sayısı az gibi geldi bana , biraz daha sık bir ekim olabilirdi , donor ve ekim alanı sağlıklı.
Teşekkürler, evet alan baya geniş 2 ekim yapalım dedi hoca. Aslında dediğin gibi donör alanından sanki daha fazla alınabilirmiş gibi geldi bana ama bilmediğim içinde bişey diyemedim

Doruk001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 22 Eylül 2023, 15:03:37 »
Bu fotolarda 5. Günden yani bugün.

Facebook Twitter Instagram