Gönderen Konu: Saç Ekimine Uygunluk Ve Saç Güçlendirme Önerisi  (Okunma sayısı 218 defa)

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimine Uygunluk Ve Saç Güçlendirme Önerisi
« : 28 Eylül 2023, 10:44:36 »
Arkadaşlar herkese merhaba,
29 yaşındayım ve 20 li yaşlardan beridir saçlarım incelmeyeve dökülmeye başladı ayrıca çok güçsüz. Ekim düşünüyorum fakat donör bölgem ve saç yapım çok zayıf bunu biliyorum ama amacım en azından ön bölgeyi bari biraz toparlayıp aynada kendimi gördüğüm zaman iyi hissetmek çok mükemmel bir sonuç beklemiyorum tabiki saçımın farkındayım.
Ekimi Şubat ayında yaptırmayı düşünüyorum bu süreçte saçlarımı güçlendirmek için ne önerebilirsiniz ilaç vitamin vs? Ben kendim prp yaptırmayı düşünüyorum fikir ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimine Uygunluk Ve Saç Güçlendirme Önerisi
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2023, 09:25:45 »
hocam şubata kadar zamanın var, fin + xpecia başlamanda çok fayda olacaktır.

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2023, 20:45:32 »
Yan etki durumundan çekiniyorum ama biraz denemekte fayda var sanırım

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2023, 02:44:56 »
Ekimden önce düzenli saç masajına başla saç derin ekime hazır hale gelsin kalsifikasyon çözülsün .haftada bir kerede konazol şampuan kullan bununda saç derine çok faydası olur bir nevi dht bloker özelliği olduğu için extra faydasını görürsün
.
30 - 35 arası çok hızlı saç dökülmesi olur yanisi böyle devam edersen norwood 6 olman kaçınılmaz gibi görünüyor .
Prp den çok medet umma bir faydasını göreceğine pek ihtimal vermiyorum .onun yerine dermaroller sonrası topikal finasterid çok işine yarayabilir hatta ummadığın dercede iyi sonuç alabilirsin fakat uygulama konusunda ciddi deneyimin olması lazım yoksa beklemediğin yan etkiler görebilirsin ve ayrıca çok geç kalmadan ekim yaptıracaksan yaptır yoksa o şansında kalmayacak bir kaç seneye gibi görünüyor.

?ükrü Ayçaba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2023, 10:40:23 »
Hocam topikal finasterid nedir bu konularda acemiyim yan etki felan bilmiyorum nasıl yapmalıyım

Facebook Twitter Instagram