Gönderen Konu: Saç ekiminde 78.günüm sizce nasıl ? Donör toparlanmıyor gibi  (Okunma sayısı 550 defa)

Renas Bey

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar saç ekiminde bugün 78. Günüm 4.500 greft ekildi üst kısımda seyreklik var ve ön yanlar kenarlar hiç ekilmemiş gibi birde ense bölgemde donör alanlarda boşluk var 1 defa traş oldum ensem bu şekilde oldu. Ensem düzelirmi yoksa hep böylemi kalacak ? Ensemin böyle olmaması için nasıl traş olmalıyım teşekkür ederim saygılarımla.

Ali Kemal

• Sr. Member
Ense malesef kötü ,zamanla biraz daha düzelir ama bu konuda aşırı bir beklentin olmasın.Donörün toplaması için şimdiden sonra çokta yapabileceğin bir şey yok .Biraz daha uzun kullanmalısın ve belki saç smilasyonu yaptırıp kötü görüntüyü biraz kamufle edebilirsin .Üzücü olan ikinci bir ekim şansının büyük oranda elinden alınmış olması olmuş.

xbmx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
78. gun icin ne bekliyorsun dostum? kizariklarin oldugu yerde yanlarda cikislar ufaktan baslamis gibi gordum.
ayrica enseye direk
sac simulasyonu yaptir ve kurtul tavsiye olarak soracak olursan bunsitedede yazıları olan aykut özhanı düşünebilirsin simülasyon içinde

Facebook Twitter Instagram