Gönderen Konu: SAC EKIMINDE 6. GÜNÜM / SIZCE NASIL BIR EKIM OLMUS? / 3600 GREFT BY ISVEC KLINIK  (Okunma sayısı 5103 defa)

Selcuk Özkaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar,

Istanbul Isvec Klinikte 6 gün önce sac ekimim gerceklesti. Toplam 3600 greft ekim yapildigini söylediler. Size fotoraflarimdan gönderiyorum. Düsünceleriniz benim icin cok önemli. Iyi bir ekim yapilmismi? Sizce nasil bir sonuc alirim. Tesekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
3600 greft ile çok geniş bir açıklığa yayılmışlar sonucun sık olucagını düşünmüyorum.
Ön cizginiz daha iyi olabilirdi. Genellemeyr göre standart bir ekim şuan için söylenecek çok fazla bir durumda yok.
Global Moderator

Selcuk Özkaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu görmüs oldugunuz foto güncel, bugün cektim. Burada sanirim ekimleri daha net görebilirsiniz.

Selcuk Özkaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Diger arkadaslarin da fikirlerini alabilirmiyim ?

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bence şöyle bir ekim olmalıydı. Öncelikle 3600 Greft kesinlikle az olmuş. Aynı ekimi önler ve verteks daha sık olacak şekilde yapılsaydı çok iyi olurdu önler seyrek olacak gibi duruyor özellikle

Ozgur

• Full Member
Vertex açıklığınıza göre girilen greft az, homojen olarak tüm açıklığınıza dağıtılmış. Sanırım olması gereken vertex açıklığınız göz önüne alınarak vertexden yoğun giriş yapılması hoş olurdu, ön açıklığınızı fotoğraflardan anlamadım oda o derece bir açıklık varsa vertex-ön sık orta kısma serpmeleri bana göre daha mantıklı olurdu.

Ek olarak benim ekim vaktim donörüm çok zayıf ve asla 2. alımı vermez denilen bölgeden 3600 almışlardı, sizin donör nasıl onuda göremiyorum ama 4000+ çıkardı heralde, bu greft ile sonucu beklemek ve görmek lazım.

Belki 2. planlama ile sıklaştırma ihtiyacınız olacaktır.

technicz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun hocam.bence plansız bir ekim olmuş,neden derseniz en fazla açıklık vertekste ama vertekse çok az greft ekilmiş.daha fazla greft toplanıp o açıklık kapatılabilirmiş yada sıklaştırma yerine vertekse yoğunluk verilebilirmiş,inşallah ekilen 3600 greftin tamamı çıkarda memnun kalırsınız,saçlarınız uzayınca verteksteki açıklık bir nebze kapanacaktır.
Dünle beraber gitti düne ait ne varsa,bugün yeni şeyler söylemek gerek.

technicz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
mikromotorla mı aldılar greftleri?donör bölgeden de resim atabilirmisin hocam
Dünle beraber gitti düne ait ne varsa,bugün yeni şeyler söylemek gerek.

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok konusu olmadığı için sanırım bu kadsr büyük bir firmanın tek tük forumda duyulması çok garip İsveç klınığın daha bir tane güzel sonucunu görmedik o yüzden bana çok güven vermiyor  insallah bu siz olursunuz güzel bir sonuç olarak hayırlı olsun.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok konusu olmadığı için sanırım bu kadsr büyük bir firmanın tek tük forumda duyulması çok garip İsveç klınığın daha bir tane güzel sonucunu görmedik o yüzden bana çok güven vermiyor  insallah bu siz olursunuz güzel bir sonuç olarak hayırlı olsun.
Büyük klinikmi? Ben sadece reklamlarda boy boy görüyorum bunları dostum burda olmamaları çok normal.

gkhn78

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim yapılacak yerler arasında secim yapilabilinirdi.  Ya öne sık ya da arkaya gibi. Az kökle çok iş yapmaya çalışmak sanirim biraz zor olacaktır.  Umarım beklentinizi karşılar

Selcuk Özkaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ben daha sonra sac ekim uzmani ile görüstüm. Neden tepe bölgeye daha fazla ekilmedi diye sordugumda, cevap olarak "biz orta kisimlarinda dökülecegini var sayarak ekim yaptik" dediler. Size simdi donör bölgesinden fotoraflar gönderiyorum, donör bölgesine bakarak nasil ekim yapilmis degerlendirirseniz cok sevinirim.

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Büyük klinikmi? Ben sadece reklamlarda boy boy görüyorum bunları dostum burda olmamaları çok normal.

Aynen haklısın heryerde reklamları var internette ama icraat yok sanırım.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
donoru kendini toparlarda ekilenler cikarsa iyi olur ama seyrek kalir alan cok genis dostum sakaldan takviyeli birsey dusun bence

Korhan Yeniceli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok geniş bir bölge ve 3600 greft, o bölgenin en az hakkı 6000 greft eğer size bunu söylemedilerse isveç klinik denen yer sadece reklamdan ibaret demektir, neredeyse aynı saç kaybına sahibiz allahı var yaptırdığım yer açık açık bana söyledi sizin saçı 2 seansta kapatırız hakki 6000 6500 dediler ben tek seans istedim ve vertexi 2.plana ittim, senin bu şekilde konuşmadıkları ekimden belli zaten internetten çok reklam veren firmalardan uzak durmak gerekiyor iyi ekim yapanın reklamını zaten insanlar yapıyor, neyse inşallah sonuç senin istediğin gibi olur hayırlısı ne ise o olsun.

Facebook Twitter Instagram