Gönderen Konu: Şahin Çelik 3700 Greft - Yaş 25 / 15.09.23  (Okunma sayısı 573 defa)

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şahin Çelik 3700 Greft - Yaş 25 / 15.09.23
« : 27 Kasım 2023, 06:52:25 »
Merhaba,

Bu forum sayesinde çok fazla bilgi edindim, takip eden ve düşünen arkadaşlara örnek olmak zorunda hissediyorum :)

Ekimin üzerinden 75 gün geçmiş, konu açmaya yeni vaktim oldu. Biraz bol resimle destekleyeceğim, şimdiden kusura bakmayın uzun olursa...

Öncelikle Şahin ve Ergin Bey'le konuşmalarımızın özetini geçeyim, yaşım genç olduğu için kesinlikle agresif bir ekim yapmak istemediler. Ne kadar zorlasam da şakaklara ikna edemedim  ;D

Tepe bölgem açık değil ama seyrek, oralara gerek olmadığını boşuna greft harcamak istemediğini söyledi. Zaten 5 yıl içinde ikinci ekim yaptırmak istediğimi de söylediğim için önleri olabildiğince sık yapmak istediğini söyledi. Zaten forumda pek çok örneği var detaylı yazmaya gerek yok belki ama okuduğunuz her şey doğru. Şahin Bey gerçekten vizyon sahibi ve hastasının iyiliğini düşünen çıkar peşinde olmayan harika bir ekimci. Ne kadar teşekkür etsem az. Sonucun iyi olacağını düşünüyorum, ama olmasa bile benden yana hakkım helal olsun derim ki sorun benim bünyemde  |-onayisareti-|

Ekim günü kanalların hepsini Şahin Bey açtı. Donor alımlarının büyük kısmını da kendisi yaptı, geri kalan kısımda da yine çok yetenekli bir tekniker devraldı.

Ekimin öncesinde resimlerim hiç yok diyebilirim, normalde hep saçlarımı boya ve topik ile kapattığım için sağlıklı bir fikir olmaz. sadece bi tane resim buldum ama proporsiyonlar biraz garip. Yine de fikir olsun diye paylaşıyorum.

Resimleri paylaşmaya çalışacağım ama forumu kullanmaya çok hakim değilim bir hata olursa yanıtlarda fotoğrafları paylaşacağım.

Ekimden 3-4 ay önce propecia kullanmaya başladım, çok etkisini gördüm. Hala kullanmaya devam ediyorum herhangi bir yan etki olmadı bende. Şahin beyin verdiği seogen tableti günlük alıyorum, aspirin de öyle. Prozinc plus şampuana geçtim 1. Aydan sonra. Günlük masaj yapıyorum, çinko ve d vitamini de takviye alıyorum. Yine her türlü öneriye açık olurum hepinizin görüşü benim için çok önemli.

Çok belli olmuyor ama ön çizgide bana göre sağ taraf biraz yamuk olmuş, Şahin Bey kontrole gittiğimde kendisi söyledi. Aşırı rahatsız eden bir durum yok ama ben daha sormadan kendisi istersem revize yapacağını belirtti. Zaten bu konuda hiç şüphem yoktu. Süreç ilerlesin kesin yaptırırım, ama şu an için bile memnunum.

Ekim öncesi resimlerim;

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası görüntüler;

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuklanma evresi çok güzel geçti, hepsi kendi kendine döküldü neredeyse. Kalanları da klinikte döktük. Ben biraz narin yapıyordum :) :

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuktan ve şok dökülme sonrası görüntüler. Yaklaşık 1 - 1.5 aylık süreçten:

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Son görüntü bugünden, tam 75. Gün. Kıllanmalar başladı gibi. Sürecin hızından memnunum ama sizlerden de yorum bekliyorum. Bundan sonra düzenli paylaşım yapacağım için böyle karışık gitmeyecek konu söz :)

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör ile ilgili hiç paylaşım yapmadım çünkü hiç düzgün resim çekmemişim neredeyse. İlk resim 3. Günden tabii biraz kötü görüntü. İkinci resim bu hafta kız arkadaşımın başarısız saç kesme macerasından bir kare :d hala biraz alınan yerler belli oluyor ama saç uzadıkça hiç sorun edecek bir durum yok bence.

Ekran görüntüsü olarak eklemek zorunda kaldığım bir kaç fotoğraf oldu. Daha kaliteli görmek isterseniz bulup eklerim.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2023, 07:36:09 Gönderen: Kuzal »

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şahin Çelik 3700 Greft - Yaş 25 / 15.09.23
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2024, 20:30:37 »
hayırlı olsun çok güzel olmuş ekiminiz son durum nedir ?
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2024, 21:19:15 »
saç ekiminiz ve süreciniz çok başarılı duruyor

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2024, 21:47:53 »
son durum nedir?

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2024, 02:19:17 »
Merhaba, ikinci bir konu açmıştım burayı takip etmemişim. 131. Günden bir fotoğraf paylaşayım. Süreçten memnunum ;

Facebook Twitter Instagram