Gönderen Konu: Ekim yaptırana kadar saç dökülmesi hl.  (Okunma sayısı 135 defa)

Harun Atasoy

• Yeni üye
  • *
Ekim yaptırana kadar saç dökülmesi hl.
« : 02 Aralık 2023, 01:08:08 »
Merhabalar ;
Yaşım 25. Son 1 senedir aşırı derecede saç dökülmesi yaşamaktayım. Saçlarım son 1 sene içerisinde stres ve egzemadan dolayı aşırı inceldi. Bu beni psikolojik olarak çek etkilemeye başladı. Aynaya bakamaz ve saçımı ellemeye korkar oldum. Güney Amerika’da yaşadığım için her seferinde Türkiye’ye gidemiyorum. Haziran ayında Türkiye’ye tatile gideceğim zaman ektirmek istiyorum. Bunun için haziran ayına kadar saçlarımı güçlendirmem için be yapmalıyım? Prp ve mezoterapi yaptırsam saç ekimi yaptırasaya kadar faydası olurmu?
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim yaptırana kadar saç dökülmesi hl.
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2023, 02:02:17 »
Merhabalar ;
Yaşım 25. Son 1 senedir aşırı derecede saç dökülmesi yaşamaktayım. Saçlarım son 1 sene içerisinde stres ve egzemadan dolayı aşırı inceldi. Bu beni psikolojik olarak çek etkilemeye başladı. Aynaya bakamaz ve saçımı ellemeye korkar oldum. Güney Amerika’da yaşadığım için her seferinde Türkiye’ye gidemiyorum. Haziran ayında Türkiye’ye tatile gideceğim zaman ektirmek istiyorum. Bunun için haziran ayına kadar saçlarımı güçlendirmem için be yapmalıyım? Prp ve mezoterapi yaptırsam saç ekimi yaptırasaya kadar faydası olurmu?
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
prp ve mezoterapi uygulandığı süre boyunca etkilidir ve zaten para tuzağından başka bir şey değil hocam saç ekimi şimdi düşünmeyin eğer dökülmeniz tam oturmamışsa o ekilen saçlar dökülecektir hem paranızdan hem döner bölgenizden olursunuz size tavsiyem medikal tedavilere yönelmeniz gerekir ki duck abi bu konu da yardımcı olur

Harun Atasoy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2023, 03:57:53 »
prp ve mezoterapi uygulandığı süre boyunca etkilidir ve zaten para tuzağından başka bir şey değil hocam saç ekimi şimdi düşünmeyin eğer dökülmeniz tam oturmamışsa o ekilen saçlar dökülecektir hem paranızdan hem döner bölgenizden olursunuz size tavsiyem medikal tedavilere yönelmeniz gerekir ki duck abi bu konu da yardımcı olur

Medical tedavi dediğiniz önerebileceğiniz neler var yardımcı olabilirmisin teşekkürler 

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2023, 11:48:51 »
Medical tedavi dediğiniz önerebileceğiniz neler var yardımcı olabilirmisin teşekkürler
finsaterid kullanabilirsiniz ama bazı yan etkileri vardır eğer bunları göze alıyorum diyorsanız kullanablirsiniz bazı yan etkiler ise Ereksiyon olmakta zorlanma ya da ereksiyonun devamlılığını sağlayamama
Depresyon veya düşük mod
Testislerde ağrı
Libidoda azalma (azalmış cinsel istek)
Boşalmada zorluk, sperm miktarında azalma ve testislerde ağrı eğer bunları göze alıyorum dyiorsanız kullanın ki ben 2 aydır kullanıyorum ve şu an yan etki görmedim bir diğer ise dut finasterid oranla daah gü.lüdür ama yan etki olma olasılığınız aynıdır bir diğer ilaç ise minoixidl aam pek tavsiye etmem saç çıkarır kendisi ama  anti androjen ilaçları kullanmadığınız sürece pek etkili değildir

Facebook Twitter Instagram