Gönderen Konu: Saç Ekim Sürecime Sizin Önerileriniz ve Yorumlarınızla Başlıyorum  (Okunma sayısı 338 defa)

zogo6

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba.Birkaç aydır saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum.Gider bir yerde ektiririm diyordum ama bu forum karşıma çıkınca saç ekim işinim koskoca bir dünya olduğunu anladım.Açıkçası terimlere ve teknik bilgilere çok uzağım.O yüzden sizden destek almak istedim.Kalitesiz ve ince telli bir saçım var.Geç olmadan ve daha dökülmeden en azından ön kısımda bir dolgunluk istiyorum.Saç dökülmem artık yavaşladı diyebilirim.Son 1 yıldır rutin bir saçım var.Yaşım 33.Ankara’da yaşıyorum.Fotoğraflarımı bırakıyorum, sizce ekim için uygun muyum, uğraşmama değer mi, Ankara’da aralık ayında ekim yaptırmayı düşündüğümü varsayarsak 25000-30000tl civarı bütçem ile hangi kliniği önerirsiniz

zogo6

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Var mı arkadaşlar tavsiyede ya da yorumda bulunabilecek kimse

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu işin ciddiyetini anlaman iyi olmuş dostum saç ekimi cidden ekim yapılan kliniğe göre sonuçları aşırı farkedebilen bir oprerasyon bu yüzden iyi araştırıp erkenden karar vermemek lazım.yaşın 33 olduğu için bundan sonraki süreçte dökülmen çok agresif ilerlemez ,genelde 35 ten sonra aga ciddi oranda yavaşlıyor ,bu yüzden ekim için çok avantajlı bir açıklığın var .saç kalitende üst seviyede ve donör bölgende güçlü. 30 bin bandında ankara'da bu işi çok iyi yapabilecek klinikler varmı çok emin değilim işin gerçeği .şahin çelik var onun fiyatı bütçeni aşıyormu bilmiyorum ama eğer aşıyorsa istanbul'a yönel derim .bu fiyat bandında forumuda iyice araştırarak iyi bir yerler bulma şansın var .benim bildiğim iyiler arasında bu aralıkta medeks var örneğin.

emekli kel

• Hero Member
 merkezlerin fiyatlarını dusunme gerekirse biraz daha koy biriktir o zaman ektir.son fiyatları hiç bilmiom.kotu on ekimi doğal olmayan ekim kellikten beter.tepedede her merkez basarılı olamıo.aralara gircekler tepede kotu yer ekerse doker oraları.aralık deyip sınırlama daha arastır.sehir olarak sınırlama.fehmi arman var sitede ankarada onun orneklerine bak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
öncelik olarak kendi saçlarını güçlendirmen en doğru adım olur bunu da finasterid ile yapabilirsin düşünürsen
tabi kullanmadan önce forumda kullanan deneyim sahibi kişilerden bilgi al öyle dene aklına yatarsa

ikinci olarak ön çizgin bu şekilde olmalı ve çok iyi ve doğal saç eken yerler seçmelisn malum kalite arttıkça ücret de artıyor

hemde saç ekimine ileride de ihtiyacın olacak dökülmen devam ediyor o yüzden çok iyi donör alan donörü çok profesyonel kullanan bir yer olmalı
Global Moderator

zogo6

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler yorumlarınız için.Bugün Fehmi Arman Saç Ekim merkezi ile watsappdan fotoğraflarımı atarak görüştüm.Tek seans yapılacağını söyleyip 35000tl fiyat verdiler.Alım ve kanal işlemlerini Tolga bey gerçekleştirecek dediler.Tanıyan ve merkezi bilen arkadaşlar öneriyor musunuz

emekli kel

• Hero Member
 oneriyi oralara ektirenlere sorcan bence normal bir merkez.iyi kotu yapıo işini.kaportacılığı bıraktı saç işine atıldı dediler dalga gectiler 15 sene once iyi işler çıkardı.soyad armani vardı saç ekiminin dunya lideri sanırım ondan alıntı bakınca bişi yapamaz dedik ama 15 sene once iyi işler çıkardı daha o zaman.yanlız ekibi çok deniliyordu.şimdi kaç ekip var bilmiom.tolga isimli kişinin icraatını bilmiom.sitede o kişiye ektiren varsa bak armani ekimlerie kim ekmiş sonuca bak tolga ekimlerinin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelveötesi35

• Hero Member
Kardeşim öncelikle bu forumu keşfettiğin için bence çok sanslısın. Çünkü seninde belirttiğin gibi herhangi bir yere gidip yaptırılacak birşey degil bu saç ekim işi.

Güzel bilgiler zaten verilmiş. Çok fazla ekleyeceğim birşey yok. Bir süre daha durmanı önerebilirim sadece, iyice dökülmelerin azaldıktan sonra yaparsan fire az olur çünkü.

Forumda 1.2 hafta sıkı bir vakit geçirirsen güzel ekim merkezleri bulursun. Ayrıca ekime de uygunsun...

zogo6

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bir süre daha beklememi mi önerirsiniz yani.1-2 sene daha beklesem donör bölgesinde büyük bir azalma olmaz değil mi.1-2 kişi daha dökülmen iyice sonlanınca yaptır dedi.Kafam karıştı.Ne önerirsiniz

öncelik olarak kendi saçlarını güçlendirmen en doğru adım olur bunu da finasterid ile yapabilirsin düşünürsen
tabi kullanmadan önce forumda kullanan deneyim sahibi kişilerden bilgi al öyle dene aklına yatarsa

ikinci olarak ön çizgin bu şekilde olmalı ve çok iyi ve doğal saç eken yerler seçmelisn malum kalite arttıkça ücret de artıyor

hemde saç ekimine ileride de ihtiyacın olacak dökülmen devam ediyor o yüzden çok iyi donör alan donörü çok profesyonel kullanan bir yer olmalı

zogo6

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ne kadar bir süre daha durmamı önerirsiniz ve neden olduğunu açıklayabilir misiniz

Kardeşim öncelikle bu forumu keşfettiğin için bence çok sanslısın. Çünkü seninde belirttiğin gibi herhangi bir yere gidip yaptırılacak birşey degil bu saç ekim işi.

Güzel bilgiler zaten verilmiş. Çok fazla ekleyeceğim birşey yok. Bir süre daha durmanı önerebilirim sadece, iyice dökülmelerin azaldıktan sonra yaparsan fire az olur çünkü.

Forumda 1.2 hafta sıkı bir vakit geçirirsen güzel ekim merkezleri bulursun. Ayrıca ekime de uygunsun...

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
yaş olmuş 33 bundan sonra bekleyip dede olupmu ekim yapma zamanı gelecek yaw  :) biraz mantıklı şeyler konuşulsa diyorum .komik olmuş yorum.
zaten norwood 3 sün hocam ve yaşın 33 yani tam ekim zamanı .bu yaştan sonrada dökülmelerin oldukça zayıflar ve agresif devam etmez zaten.

zogo6

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Açık konuşmak gerekirse bana da tam zamanı gibi geliyor ve beklemek anlamsız geliyor hocam.Yaza ve 30lu yaşlarımın ortalarına güzel bir saçla(en azından şimdikine nazaran) girmek varken 40 yaşını falan neden bekleyeyim diye düşündüm

yaş olmuş 33 bundan sonra bekleyip dede olupmu ekim yapma zamanı gelecek yaw  :) biraz mantıklı şeyler konuşulsa diyorum .komik olmuş yorum.
zaten norwood 3 sün hocam ve yaşın 33 yani tam ekim zamanı .bu yaştan sonrada dökülmelerin oldukça zayıflar ve agresif devam etmez zaten.

Ali Kemal

• Sr. Member
bütçeni biraz arttır bence o fiyat aralığında iyi bir ekim merkezi bence zor.

Facebook Twitter Instagram