Gönderen Konu: Asuman haır mi Hakan Doğanay mı ?  (Okunma sayısı 203 defa)

Sportmen

• Yeni üye
  • *
Asuman haır mi Hakan Doğanay mı ?
« : 07 Aralık 2023, 11:27:11 »
Arkadaşlar merhaba!
Yaş 44
Uzun zamandır saç ekimi için karar vermeye çalışıyorum. Fakat forumu çok sık takip edemediğimden , ve yeterince araştırma yapamadığımdan karar vermekte zorlanıyorum.

Başlıkta belirttiğim gibi iki merkezi belirledim. Asuman hanıma daha önce resim attığımda 5000-5500 arası Ekim yapabileceğini belirtmişti. Hakan beyde 3000-3500 arası mümkün olduğunu söylemişti.
Bu 2 merkezin dışına çıkmalımıyım ?
Bütçe konusunda kısıtlamam yok henüz.
Genellikle Koray Erdoğan tavsiyeleri olacaktır diye düşünüyorum. Orayla ilgili pek araştırma yapmadım. Ama yoğun olacağını ve ilginin az olacağını düşünüyorum. Tabii yanılıyor da olabilirim. Yanlışım varsa beni düzeltebilirsiniz.

Saç yapıma uygun. Ön hat ve tepeye kadar tatmin edici bir sonuç alacağım . Dönör alanında iz bırakmayacak. Ekim merkezi araştiriıyorum.

Tecrübeli arkadaşlar, Ekim deneyimi olanlar
Ekim merkezi seçiminde fikirlerinizi bekliyorum.
Not : saçlarım yağlı olduğundan bu resimlerde biraz daha seyrek görünüyor. Ama mevcut durum yine seyrek.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman haır mi Hakan Doğanay mı ?
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2023, 14:12:40 »
Hocam her iki merkezinde sonuçlarını beğeniyorum ama donörüm bana biraz seyrek gibi geldi. yani 5.000-5.500 greft çıkar mı bilemedim. uzmanlar daha iyi bilir elbette, fakat resimlerden ise, yüz yüze görüşmekte fayda olur diye düşünüyorum. senin gibi açıklığı olanların sonuçlarını incele ona göre karar ver derim

Sportmen

• Yeni üye
  • *
Ynt: Asuman haır mi Hakan Doğanay mı ?
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2023, 15:00:08 »
Cevabınız için teşekkür ederim.
Yüz yüze görüşme yapacağım yakın zamanda.
Araştırma yaparken asmed dilek Çakır'ında iyi ekimler yaptığını gördüm. Adaylar arasına ekledim. Dilek Çakırla ilgili fikriniz nedir ?
Sizce merkez seçimlerim doğru mu?
Yada başka öneriniz olur mu?
Ayrıca 3000-35000 greft sayısı ile tatmin edici bir sonuç elde edebilir miyim acaba?

Tşk

Facebook Twitter Instagram