Gönderen Konu: Doktor Kontrolünde??  (Okunma sayısı 206 defa)

Samuray Jack

• Yeni üye
  • *
Doktor Kontrolünde??
« : 12 Aralık 2023, 00:49:57 »
DOKTOR kontrolünde Fin tam olarak nedir yani hangi testleri yaptırmak lazım yoksa bunu doktora söylemek mi lazım ben kullanıyorum dediğimde bırak diyorlar ama gidişat fena değil testosteron testi yaptım sonuç normaldi ama sadece Total testosteron a baktılar mesela bunun haricinde hangi testi yaptırmak lazım. Kaç ayda bir yaptirmak lazım veya bu testleri

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Doktor Kontrolünde??
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2023, 02:07:01 »
DOKTOR kontrolünde Fin tam olarak nedir yani hangi testleri yaptırmak lazım yoksa bunu doktora söylemek mi lazım ben kullanıyorum dediğimde bırak diyorlar ama gidişat fena değil testosteron testi yaptım sonuç normaldi ama sadece Total testosteron a baktılar mesela bunun haricinde hangi testi yaptırmak lazım. Kaç ayda bir yaptirmak lazım veya bu testleri
hocam sorunuzdan baımsız bir sorum olacaktı saç dökülmeniz bir ara artmıştı banyo da 500 600 saç görüyorum demiştiniz şu an nasıl

Samuray Jack

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2023, 03:57:35 »
1 günlük bir durum du galiba daha sonra olmadı ama çok korkunçtu

Xayahsız Rakan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2023, 12:37:00 »
1 günlük bir durum du galiba daha sonra olmadı ama çok korkunçtu
hocam yaşınız kacti mersk ettimde

Samuray Jack

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2023, 21:48:57 »
24

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2023, 00:32:59 »
Doktor kontrolünde yapmak saçma. Onun yerine "kendinin kontrolünde" yap (Halihazırda çoğu doktor pek birşey bilmiyor)

Her 3 ayda bir Dahiliye/Üroloji/Cildiyeden sıra alıp DHT + Total T + Serbest Testosteron ve Estrodiol test ettir.

Samuray Jack

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2023, 22:12:19 »
Üroloji sadece Total t ye bakiyor diğer hormon özele gidicez galiba o da dünya para ister şimdi

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2023, 03:02:39 »
Üroloji sadece Total t ye bakiyor diğer hormon özele gidicez galiba o da dünya para ister şimdi
Üroloji bütün hormon testlerini isteyebilir. Doktor bakmamakta ısrar ediyorsa başka doktora git.

Facebook Twitter Instagram