Gönderen Konu: Finasteride kullandırmayan en iyi doktor  (Okunma sayısı 9419 defa)

endo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Finasteride kullandırmayan en iyi doktor
« : 07 Eylül 2016, 12:30:08 »
Merhaba, uzun zamandır araştırıyorum ekim konusunu.

Ekimin başarılı olmasını sağlayan en önemli faktörün doktor bağımsız Finasteride kullanımı olduğunu gördüm. Koray Erdoğan'ın bile fin'siz ekimlerinde kötü bir performans gösterdiğini gördüm ki sanırım bu sebeple kendisi fin kullanımını istiyor. Başarısının altında bu var ve başarılı olduğu için de ona gidenler fin kullanımı için ikna oluyor. Kısır bir döngü anlayacağınız.

Forumdaki konulara bakınca da en başarılı olanların neredeyse hepsinin Finasteride kullandığını görüyorum. Kullanmayanların ekimleri istenen başarıya ulaşamamış. Fin kullanıyorsa bir insan saç ekimine gerek olmadan yeteri yoğunluğa erişir o saç.

Benim merak ettiğim, fin'siz en iyi sonuçlar hangi doktorda var Türkiye'de? Fin ve benzeri ilaçlar bende kısa sürede yan etki yapıyor.

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasteride kullandırmayan en iyi doktor
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2016, 12:26:14 »
Ya  sac ekdirme  yada  ekdiriyorsan  mecbursun.

yakisikliborsaci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2016, 02:12:41 »
En önemli 2 kriterin ekimin doğallığı ve ekilen saçların tamamına yakınının çıkması olarak görüyorum. İyi bir merkezin doğallık konusunda çuvallayacağını sanmam ancak donörlerin zayi olması bünyeye göre değişkenlik gösterebilir bu yüzden ekimden 6-12 ay sonrasına kadar finasterid kullanımını yan etkilerine rağmen düşünebilirim. Bu kişisel bir tercih elbette ancak oldukça mantıklı geliyor bana.

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2016, 12:19:32 »
Sac ekdirenler  ve  ektirmek  isdeyenler. Sac ekimi  sonucunun mutlu  sonla  bitmesini isdiyorsaniz  Finas  ve  Biotun  kullanmak  sart.  Yoksa  ekilen Saclar  ve  cekilen  acilar  bosa  gidiyor.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2016, 16:59:09 »
Sac ekdirenler  ve  ektirmek  isdeyenler. Sac ekimi  sonucunun mutlu  sonla  bitmesini isdiyorsaniz  Finas  ve  Biotun  kullanmak  sart.  Yoksa  ekilen Saclar  ve  cekilen  acilar  bosa  gidiyor.

katılıyorum
🏇🏇

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2016, 01:44:50 »
Yüksek sayı giren doktorların hepsı finasterid tavsiye eder ektikleri çıksın diye  dht yı kesıp kan dolaşımını hızlandırmak gerek vede var olanı korumak ama ekersen 10 tane cm2 de  ozaman cok gerekmez keser hocada tavsiye eder minox yada finas. Koray erdoganda eder kullanmassanda cm2 de cokfazla girmez ekimi riske atmaz olay bukadar basit  yani ekim başarısı bu demek yanlıs olur sonucta  yabana atılmıcak kalitede operasyonlar yapılıyor bu sır degil 50 60 girip ekmese onlarda tavsiye etmez yada ılerıye dönük dökülmeni umursamasa amaan para bakarım derse tavsiye etmez oyüzden tavsiye etmeyenleri iyi süper doktor sanmak dogru bir yaklaşım degil konuya hakim olan bir çok arkadaş  bu detayları bılır ilacı savunmuyorum kimsede kullanmak istemez ama kimsede ekim yaptırıp seyrek saçlı olmak istemez bazı arkadasların kan dolasımı iyidir dht çok etkilemez çıkısları iyi olur ama bu herkesde olacak diye birsey degil  kullanmadan ekim yapmak yüksek sayılı ekimlerde risktir zaten o bölgede kan dolasımı sorunu olmasa saçlar dökülmez ekimede ihtiyac olmazdı ve dökülmüs alana ekim yapıldıgında o saçların çıkacagınının bır garantisi yok yada ne kadar fre verir bilinmez riski en aza indirmenin yoluda malesef bu boktan ilaçlar. Yani ilaç kullandırıyor diye düşmanlık beslercesine yorumlar çok dogru yaklaşımlar degil ben ilaç kullanmadan acıkcası ekim yaptırmam sonucu alana kadar 1sene kullanılmalı sonuctan sonra bırakılabılır buda fre vermeden çıkısşarının olmasını saglar  daha sonrasında bıraksandaekilenlere bisey olmaz
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2016, 02:06:34 Gönderen: can29 »

Pöh38

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2021, 16:30:25 »
Bu ilacın zararları nedir

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2021, 07:38:02 »
Tebrikler
Bu forumda astronomik rakamlara  saç erken merkezler duydum hastalara işlem öncesi ve sonrası finanterid kullandırıyorlar harika doktor süper merkez diye övüyorlar önemli olan bu ilaçları kullandırmadan sonuç almak gerisi boş çok iyi yerden yakalamışsınız şaşırıyorum bazen minox-proscar- bu ürünleri hastasına kullandıran doktordan da merkezden de uzak durun derim

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2021, 10:31:26 »
Tebrikler
Bu forumda astronomik rakamlara  saç erken merkezler duydum hastalara işlem öncesi ve sonrası finanterid kullandırıyorlar harika doktor süper merkez diye övüyorlar önemli olan bu ilaçları kullandırmadan sonuç almak gerisi boş çok iyi yerden yakalamışsınız şaşırıyorum bazen minox-proscar- bu ürünleri hastasına kullandıran doktordan da merkezden de uzak durun derim

dünyanın en iyi doktorları da kullandırıyor sonuçta kişinin faydası olacak

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2021, 11:01:10 »
Bunun başarı ile alakası yok sizin saç geliştirecek cilde sahip olmanızla alakası var.
Fin kullanmadan iyi sonuç alanlar belki kullansa çok daha iyi bir sonuç alacak?

İyi nin düşmanı mükemmeldir unutmayın.
Global Moderator

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2021, 12:34:02 »
dünyanın en iyi doktorları da kullandırıyor sonuçta kişinin faydası olacak
Ozaman iyilikleri tartışılır !!!!
Yan etkileri ne olacak bırakınca ne olacak mavi serumdan farkı ne göz boyama hepsi bundan ibaret başarı değil bence
Herkesin görüşü farklı olabilir benim görüşüm bu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2021, 12:37:57 »
Sizin görüşünüz farklı olabilir ama araştırarak konuşmak gerek görüşle olmuyor bilgi doğru olmalı.
Mavi serum ile alakası yok ürün saç çıkarmaz olanı korur güçlendirir ekilen alanda dht bloke eder saç çıkışına destek olur sık ekimlerde cild her ekileni besleyemez.

Dht sürekli vucudun ürettiği bir hormon olduğu için bırakınca hormon tekrar serbest kalır eski haline geri gelir.

Kısaca tüm ilaçlar kullanıldığı sürece fayda saylar

Burada önemli olan saç ekimine kişi kendini hazırlamalı

1 donörü güçlendirmeli ekilen saçlar transfere dayanıklı olmalı
2 kendi saçlarını güçlendirmeli ekimle birlikte şoka girip kayıp yaşamamak için

3 ekilen saçların çıkışlarına destek olmalı dht saldırısı olduğu için genelde özellikle çoklu greftler çıkmakta zorlanır ve 4 lü greftin 2 çıkar 2 çıkmaz finasterid beslenmeyi artırır fre oranını düşürür

Saç ekimi süreci tamamlanınca kesile bilir kişinin isteğene bağlı

Yan etkileri bazı kişilerde olabilir herkes de olmaz

Kısca gerekiyor diye kullanır insanlar bayıldıkları çok sevdikleri için değil

Finasterid kullanmadam başarı elde etmek başarı değildir kişi işini düzgün yapar bu başarıdır
Global Moderator

Lawine

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 15 Şubat 2021, 13:05:41 »
Hocam iş arkadaşım yıllar önce saç ektirmiş, ekilen yerler sapasağlam duruyor var olan saçları döküldüğü için çok iyi bir sonuç değilmiş gibi görünüyor ama ekilen yerler çok güzel şekilde gelişimini tamamlamış sıkıntısız büyüyor, yani bu ekim merkezinin işini iyi yaptığı anlamına geliyor değil mi?

Bence finasterid birtek ekim için değil var olanı korumak için de öneriliyor. İşini düzgün yapan Hiçbir merkezin doğrudan finasteride bel bağlayacağını sanmam. Sadece yukarıdaki anlattığım sonuç gibi sonuçlar olmasın diye insanların isteğine bırakılmış bir tavsiye olarak görüyorum fin konusunu.

• Ekim Tarihi: 11.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Op.Dr.Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Propecia 1mg, Redoxon effs, kerozan, coraspirin 3 ay, gıda takviyeleri kabak çekirdeği-karafut ve keçiboynuzu pekmezi
Op.Dr.Bilgehan Aydın Bnish HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19999.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2021, 13:07:35 »
Hocam iş arkadaşım yıllar önce saç ektirmiş, ekilen yerler sapasağlam duruyor var olan saçları döküldüğü için çok iyi bir sonuç değilmiş gibi görünüyor ama ekilen yerler çok güzel şekilde gelişimini tamamlamış sıkıntısız büyüyor, yani bu ekim merkezinin işini iyi yaptığı anlamına geliyor değil mi?

Bence finasterid birtek ekim için değil var olanı korumak için de öneriliyor. İşini düzgün yapan Hiçbir merkezin doğrudan finasteride bel bağlayacağını sanmam. Sadece yukarıdaki anlattığım sonuç gibi sonuçlar olmasın diye insanların isteğine bırakılmış bir tavsiye olarak görüyorum fin konusunu.

Olay finasterid e bel bağlamak değil destek sağlamak sanırım anlatamıyorum neyse

Durumu anlayan kullanmak isteyen kullanır kullanmak istemeyen kullanmaz uzatmaya gerek yok kısaca durum bu kardeşim herkes için hayırlısı
Global Moderator

Lawine

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 15 Şubat 2021, 13:43:31 »
Olay finasterid e bel bağlamak değil destek sağlamak sanırım anlatamıyorum neyse

Durumu anlayan kullanmak isteyen kullanır kullanmak istemeyen kullanmaz uzatmaya gerek yok kısaca durum bu kardeşim herkes için hayırlısı
Hocam ben sizin için yazmadım konuyu paylaşan arkadaş için yazmıştım. Sizin dediğinizi doğru buldum :) yanlışlık oldu zannedersem. Yada ben tam anlatamadım.
  • Ekim Tarihi: 11.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Op.Dr.Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Propecia 1mg, Redoxon effs, kerozan, coraspirin 3 ay, gıda takviyeleri kabak çekirdeği-karafut ve keçiboynuzu pekmezi
Op.Dr.Bilgehan Aydın Bnish HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19999.0

Facebook Twitter Instagram