Gönderen Konu: saç ekimi için En iyi doktor ve ekibini arıyorum.  (Okunma sayısı 2814 defa)

Rona121

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, zaman ayıracak herkese şimdiden teşekkürler.

Başlıkta en iyi yazıyor olsada günün sonunda bunun göreceli olabileceğinin farkındayım.

Tecrübeli arkadaşlardan ricam Türkiye’deki en tecrübeli doktor ve ekip size göre kimdir ?

İstedikleri fiyat benim için sorun değil. Tek arzum sağlıklı bir şekilde bu işi halledebilmek ve iyi bir sonuç alabilmek. Müsadenizle ben araştırdığım kadarıyla aklıma giren doktorları yazıyorum.

Lütfen tercihlerimi yorumlayın ve kendi önerinizi yapınız.

Doktor evet çok önemli ama ekibide saç ekiminin büyük bir kısmını hatta belkide tamamını yapıyor. Dolasıyla seçeceğim yerin uzun yıllar boyu bir arada olması bana göre önemli bir faktör.

Yaşım: 30, Saçlarım dışardan görseniz sana ihtiyaç çokta yok diye yorumlayabilirsiniz. Ancak biraz dikkatli bakıldığında yanlarımda gerileme olduğunu ve tepe noktamın saçlar doğru taranmadıysa görürsünüz.

Gittiğim ilk yer tepe noktama, sıkılaştırma ( sanırım Dhı’dı ismi) yan bölgelerime ise Fue önerdi. 4.000 greft önerildi

1. Fizyoestethair Uğur Bayram ( yerlerine gittim. Gayet güzel karşıladılar ancak maalesef doktor hakkında yeteri kadar bilgi toplayamıyorum)

2. İbrahim Erayhan ( Henüz gitmedim. Çektiği videoların detaylı olması açıkçası güven vermiyor değil.)

3. Emphair ( Henüz gitmedim. Çok popüler olduğu için gerekli özeni gösteremeyeceklermiş gibi bir hissiyat yarattı)

4. Serkan Aygın ( Henüz gitmedim. Çok lüks şık bir mekanları var. 3d teknolojik aletlerlede  kullanıyorlar.  )

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi En iyi doktor ve ekibini arıyorum.
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2023, 06:29:12 »
selamlar forumun özelliklerinden biri
saçlarının resimlerini detaylı şekilde 360 derece paylaşman ve bu doğrultuda yorum yapılması

kısaca ben kime gideyim en iyisi kim diye bir durum söz konusu değil
şuna git buna git meselesi de yok her kes gibi konuya öncelikle saçlarını paylaşıp nasıl bir yol izleyeceğini öğren daha sonra saç ekim merkezi araştırmalarına gir

saç ekimi nedir nasıl yapılır nasıl başarılı sonuç alır nasıl planlama yapılır bu süreçte ne kullanılmalı gibi
bilgileri edinmeden bu kim iyi mi ?  olmuyor öyle.
ayrıca bu soruyu sormana gerek yok forum da aktif paylaşılan binlerce ekim süreci mevcut
bunları takip ederek kim başarılı görürsün
saç ekimi forumunu  saç ekim öncesi hazırlık için bir okul olarak düşün armut piş ağzıma düş olayı yok.

önce öğrenmen önemli bizim için .
Global Moderator

Rona121

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi için En iyi doktor ve ekibini arıyorum.
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2023, 10:33:16 »
Teşekkürler. O zaman birde şöyle sorayım.
Forumda kendileri hakkında bilgi sahibi bulamadım. Tecrübenize dayanarak, Uğur Bayram hakkında bilginiz var mı ? Kendisi fizyoestethair’de çalışıyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2023, 12:21:12 »
Forumda kendileri hakkında bilgi sahibi bulamadım. Tecrübenize dayanarak, Uğur Bayram hakkında bilginiz var mı ? Kendisi fizyoestethair’de çalışıyor.

hayır yok dostum
tekrarlıyım hata yapma araştır
Global Moderator

brandd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2023, 14:28:56 »
hocam bilindik yerler belli forumda yüksek başarı sağlayanlar bütçen açıklık durumun hepsine göre durum değişiyor sonuçları inceleyip kendine uygun olanı tercih etmelısin adını hiç duymadığımız bir isim mesala bahsettiğin

Rona121

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2023, 14:37:10 »
Sanırım dün geceden beri geziniyorum. Anladığım kadarıyla en popüler hekimlerden bazıları;

Koray Erdoğan, Asuman Hair, Serkan Aygın.

Her biriyle tek tek görüştükten sonra yine buradan düşüncelerimi yazarım. Operasyon sürecinide yansıtırım herkesin bir fikri olur.

Yukarda yazdıklarım dışında şurasıda aklında olsun diyebileceğiniz bir yer varsa ne mutlu.

Benim için inanın değerli olan yaptıracağım yerdeki kişilerin titizlikle çalışması.

Teşekkürler tekrardan yardımcı olmaya çalıştığınız için

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2023, 01:39:14 »
Dr Koray Erdoğan gidebileceğin en iyi saç ekimci imkan varsa
diğer iki merkezde gayet başarılı

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2023, 22:21:07 »
koray erdoğan, serkan aygın. ankara'da ise şahin çelik ve muttalip keser ülkedeki en iyi saç ekimcileridir
fiyat performans olarak da ahmet tosun ve akl iyi iş çıkarıyorlar

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2023, 01:14:52 »
koray erdoğan, serkan aygın. ankara'da ise şahin çelik ve muttalip keser ülkedeki en iyi saç ekimcileridir
fiyat performans olarak da ahmet tosun ve akl iyi iş çıkarıyorlar

katılıyorum fiyat performans olarak 22 bin bantlarında medeks de çok başarılı bulduğum ekim merkezi

iergin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Mart 2024, 17:36:44 »
Abi naptın nereyi seçtin sonuç nasıl
Merhaba, zaman ayıracak herkese şimdiden teşekkürler.

Başlıkta en iyi yazıyor olsada günün sonunda bunun göreceli olabileceğinin farkındayım.

Tecrübeli arkadaşlardan ricam Türkiye’deki en tecrübeli doktor ve ekip size göre kimdir ?

İstedikleri fiyat benim için sorun değil. Tek arzum sağlıklı bir şekilde bu işi halledebilmek ve iyi bir sonuç alabilmek. Müsadenizle ben araştırdığım kadarıyla aklıma giren doktorları yazıyorum.

Lütfen tercihlerimi yorumlayın ve kendi önerinizi yapınız.

Doktor evet çok önemli ama ekibide saç ekiminin büyük bir kısmını hatta belkide tamamını yapıyor. Dolasıyla seçeceğim yerin uzun yıllar boyu bir arada olması bana göre önemli bir faktör.

Yaşım: 30, Saçlarım dışardan görseniz sana ihtiyaç çokta yok diye yorumlayabilirsiniz. Ancak biraz dikkatli bakıldığında yanlarımda gerileme olduğunu ve tepe noktamın saçlar doğru taranmadıysa görürsünüz.

Gittiğim ilk yer tepe noktama, sıkılaştırma ( sanırım Dhı’dı ismi) yan bölgelerime ise Fue önerdi. 4.000 greft önerildi

1. Fizyoestethair Uğur Bayram ( yerlerine gittim. Gayet güzel karşıladılar ancak maalesef doktor hakkında yeteri kadar bilgi toplayamıyorum)

2. İbrahim Erayhan ( Henüz gitmedim. Çektiği videoların detaylı olması açıkçası güven vermiyor değil.)

3. Emphair ( Henüz gitmedim. Çok popüler olduğu için gerekli özeni gösteremeyeceklermiş gibi bir hissiyat yarattı)

4. Serkan Aygın ( Henüz gitmedim. Çok lüks şık bir mekanları var. 3d teknolojik aletlerlede  kullanıyorlar.  )

Facebook Twitter Instagram