Gönderen Konu: 2 Ay geçti Finasteride başlamayı düşünüyorum sizce iyi olurmu ?  (Okunma sayısı 1333 defa)

grn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekimden 2 ay geçti tedirginlik dönemlerinin başladığı yerdeyim. acaba saçlar çıkacakmı tek tük görüyorum fakat dediğim gibi tek tük olanları görüyorum bu bana yetmez diyorum yeri geldiğinde sizce derinin altında hala çıkmayanlar görünmeyenler varmı ?

+bende dht hormonu sıkıntısı var sürekli vucudum yüzüm bu hormon yüzünden yağlanıyor saçlarım berbat oluyo dht yüzünden finasteride kullanırsam yüzümdeki yağlanmada geçermi saç haricinde ? faydasını görürmüyüm?

+ finasteride fiyatını sormak istiyorum bu ilaç ne kadar ve günde bi tanemi alınıyor.? sürekli mi kullanmam gerekiyor yoksa saç ekimi süreci boyuncamı_? ( 1 yıl)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçlar zamanla çıkar
finasterid bir ömür kullanım sart yuzde yağlanma yaptığı soleniyor kimide yağa iyi geliyor diyor yuzdeki .yağlanmaya uygun sabunla sorunu çzöersin ilacın yan etkileir daha ağır tabi yan etki yaparsa
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İyi olur ama yan etki yaşamaz sıkıntısız kullanırsan.
Global Moderator

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eczanelerde satılıyor proscar. Ilaci 5 e bolup kullan. Yan etki yasarsan birakirsin

Facebook Twitter Instagram