Gönderen Konu: Finasterid başlamayı düşünüyorum ne kadar kullanmalıyım  (Okunma sayısı 564 defa)

Nuri Gümüşcü

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba finasterid kullanmayı düşünüyorum ne  kadar kullanmalıyım 25 gündür xpecia ve sadece şakaklara sabah akşam 2 şer fıs minoksil kullanıyordum değişme var mı yok mu anlayamadım ayrıca başlarda ne gibi yan etki görürsem devam edeyim daha sonradan geçeceğini düşündüğünüz veya ne gibi yan etki görürsem bırakayım sizce bu arada temmuzda yaşım 24 olacak aşağıya testesteron seviyem ve ve saçlarımın fotoğrafını paylaşacağım ayrıca ne kadar toparlar ve hangi süreler aralığındaki kaç kez ne kadar sürede kullanacağımı yazabilir misiniz

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ooo nuriciğim aramıza hoşgeldin.

Zamanında "zweig finasterid kullanıyor, ona motivasyon lazım" diye bir konu açmıştın...

"Arkadaşlar merhaba forumda zweig diye bir arkadaş var sırf saçı dökülüyor diye fin kullanıyor sağlıyla oynuyor ona moral vermek adına ne yapabiliriz kel olsa nolur olmasa nolur"

Bak şimdi sen de müptelası olacaksın.

Her neyse, ilk başta biraz fazla cinsel yönden enerjik olabilirsin. Normaldir. Depresif hissedebilirsin, veya impotans görülebilir. En başlıcaları bunlar. Her insanda değişir. Hiç göremeyebilirsin. Bu da bir olasılık.

Belli bir süre tecrübe edip kendi yolunu çizebilirsin.
Saçların çok müthiş toparlanmasını bekleme. Bu tedavi elindekilerini korur, direkt geri tüm saçlarını çıkarmaz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Nuri Gümüşcü

• Jr. Member
  • **
Başlamama sence gerek var mı yoksa xpecia ve minoxil ile devam mı edeyim

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Testosteron 'una bakılırsa senden iki tane erkek çıkar. Bir tanesini feda etsen fena olmaz :')
Testosteron fazlalığının erkek tipi dökülmeni tetiklediğini düşünüyorum.  Durumu doktora anlatıp nasıl standart değerlere çekeceğini sorabilirsin. Daha Finasteride de arttıracak bu miktarı. Ki bu saçı düzeltmek istiyorsan minimum Finasteride 'e ihtiyacın var.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ben olsam denerdim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hormon testini hangi bölümden ve ne diyerek yaptırdın öğrenebilir miyim?

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada Testo fazlalığı sanılanın aksine daha çok erkek yapmaz. Kısırlık riskini arttırır. Ayrıca Östrojen artışına sebep olur.

Nuri Gümüşcü

• Jr. Member
  • **
Dahiliyeden yaptırdım doktora testesteron değerlerimede baktırmak istiyorum dedim düzenli ağırlık sporu yapıyorum ama steroid kullanmıyorum doktor çocuk yapmak isteyen kişilere ilaçla bu seviyelerini çıkardıklarını söyledi benim bu seviye çıkmamın sebebini xpecia olduğunu söyledi

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Xpecia'nın böylesine etki yapması beni korkuttu. Dutasteride kullanımı sonucu 3-4 erkek taşıyor olabilirim.
İki gün sonra test yaptırıp forumun huzuruna sunacağım ben de.

Facebook Twitter Instagram