Gönderen Konu: Finasterid başlamayı düşünüyorum  (Okunma sayısı 531 defa)

Nuri Gümüşcü

• Jr. Member
  • **
Finasterid başlamayı düşünüyorum
« : 21 Nisan 2022, 12:30:53 »
Arkadaşlar merhaba finasterid kullanmayı düşünüyorum ne  kadar kullanmalıyım 25 gündür xpecia ve sadece şakaklara sabah akşam 2 şer fıs minoksil kullanıyordum değişme var mı yok mu anlayamadım ayrıca başlarda ne gibi yan etki görürsem devam edeyim daha sonradan geçeceğini düşündüğünüz veya ne gibi yan etki görürsem bırakayım sizce bu arada temmuzda yaşım 24 olacak aşağıya testesteron seviyem ve ve saçlarımın fotoğrafını paylaşacağım ayrıca ne kadar toparlar ve hangi süreler aralığındaki kaç kez ne kadar sürede kullanacağımı yazabilir misiniz

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid başlamayı düşünüyorum
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2022, 15:49:25 »
Uzak  dur  hayatinin  hatasini  yaparsin.

Nuri Gümüşcü

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2022, 19:15:06 »
Neden öyle dedin

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2022, 19:19:34 »
Neden öyle dedin
Boşver onu sen en iyisini yapıyorsun.

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2022, 19:27:21 »
İlk haftalarda geçici yan etki görürsen sorun değil.3-4 hafta sonra hala geçmediyse duruma göre bırakmayı düşünebilirsin.  Mesela bana göre libido düşüklüğü çok ileri seviyelerde değilse  dert değil, hatta avantajlı bir durum. Jinekomasti olursa bırakmana yine gerek yok. Süt bezlerini ameliyayla aldırırsın tekrarlama ihtimali kalmaz. Tek risk sperm kalitesi ile ilgili. Çok kafana takıyorsan ara sıra hastanede kontrollerini yaptırır gidişata bakarsın. İlacı bırakmana rağmen yan etkilerin devam etme olasılığı çok düşük. Yani kafan rahat olsun.

Şu an nw3'sün, nw2 olursun gibi geliyor bana. Ama tamamen şansa ve vücuduna bağlı. Belki sadece koruyacak, belki gerileme devam edecek. 5-6 ay geçmeden emin olamazsın.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2022, 19:36:39 »
Saçlarımız nerdeyse birebir ayni
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram