Gönderen Konu: Op.Dr.Bilgehan Aydın HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi  (Okunma sayısı 8881 defa)

Lawine

• Jr. Member
  • **
Herkese Merhabalar iyi forumlar;

-Öncelikle bu forumda  fikir sahibi olabilmemiz adına paylaşım yapan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

-Forumda fikir edinmek, karar vermek için vaktinin büyük bir kısmını burada geçiren arkadaşlar faydalansın diye Ekimim ile alakalı gelişmeleri en iyi şekilde paylaşmaya çalışacağım, aynı zamanda tecrübeli arkadaşlar ve abilerden tavsiyeler de bekliyorum.

- Yaşım 26, Ortalama 8 Yıldır bazı dönemler agresif bazı dönemler sinsi :) dökülmem oluyor. Son 2 aylık dönemde saçımı kazıdıktan sonra uzamaya başlamasıyla beraber ekim vaktinin geldiğini düşündüm ve aklımda olan bir iki ekim merkezi arasından Sonuçları güzel olan Dr.Bilgehan Aydın kliniğine başvurdum ve Malika hanıma yönlendirildim.

-Başvuru sürecinde Malika Hanım ile irtibata geçtim ve belli profillerde fotoğraflarım istendi, gönderdim. İncelendikten sonra donör bölgenin sağlıklı ve ekime elverişli olduğu söylendi fiyat bilgilendirmesi (Şubat ayı özelinde 5500 TL olduğu söylendi) sonrası randevu günü belirledik 11 Şubat gününe randevumuzu aldık

BİLGİLENDİRME;

Halil Yılmaz operasyon tarihi 11.02.2021- sabah saat 08.00 klinikte olmanız gerek
bu günden itibaren ; enerji içecekleri, alkol, aspirin  almamanızı, sigara içiyorsanız azaltmanızı rica edeceğiz.

fiyata dahil olanlar:
- Fue saç ekimi
- iğnesiz anestezi
- kan tahlilleri
- tüm yıkama ve kontroller
- ekim sonrası kullanmanız gereken bakım ürünleri (1 aylık)
- igf tedavisi - 1 seans

NOT: operasyona gelirken kahvaltı yapıp ve gömlek veya önü fermuarlı kıyafet giyip gelmenizi rica edeceği

- Ekim günü geldi çattı 11.02.2021

Saat 08:00 olmadan kliniğe gittim oradaki hazırlığı yapan hanımefendi bizi karşıladı kahvaltımıza kadar ilgilenildi.

- Sonrası Planlama, Kök Alımı ve Kanalları açacak olan  Damla Hocamız geldi, maşallah herkes güler yüzlü  :) Tanışma süreci sonrası Analiz kamerası ile saç analizi yapıldı, Saç traşım yapıldı en son planlamam yapıldı ve Hüsne hanım tarafından anestezi işlemine başlandı
-Başı çevreleyecek şekilde, belli kısımlara ismini net bilmiyorum hava tabancası gibi bir makina ile sürekli kurularak işlem uygulandı (iğnesiz)
-Sonrası iğne ile üstünden geçildi solisyon enjekte edildi (sinek ısırığı gibi bir acısı var) anestezi işlemi sonrası kök alma işlemi için Damla hanım geldi:

Dj hocamız Yüksek aurası ile tedirgin ruh halimi yenmem adına Müzik eşliğinde 09:20 gibi alım işlemlerine başladı.
-Islak kum
-Cj whoopty... 😂
Motivasyon müzikleri..

-Damla hoca  zannedersem düşük bir devirde çalışan Fue cihazı ile kökleri alınacak hale getirdi sonrası diğer arkadaşlar kökleri aldılar kök alımı sonrası Damla hanım tekrar geldi Ekim Kanallarını açmaya başladı kanal açımı bittikten sonra 15 dakikalık  yemek ve ihtiyaç molası verildi..
-Buraya kadar çok çok ağrı sızı olduğunu söyleyemem, tertemiz bir ilk yarı oynadık..

-Mola sonrası saat 2 gibi Ekim işlemine geçildi Hüsne hanım ve Fatih bey  ekim için odaya geldiler.
Kafamı kontrol ettiklerinde "Ribaund Terimini" sık sık duyacağımı söylediler. Sporla ilgilendiğim için kan dolaşımım hızlı olabilir. bu yüzden kanamanız çok olabilir dendi.
-Not: Ribaund Kanallardaki kanamanın çok olmasından dolayı kökü yerine yerleştirmenin uzun sürmesi ve kanın kanalları kapattığı için bölgenin sürekli yıkanması gerekmesi durumu, sanırım/
-Hüsne hanım bu bizim işimizi zorlaştırsada ekim bölgesi iyileşme süreci için olumlu bir durum dedi ve  ekime başlandı..
-Ekim esnasında kalbim ve göğüs kaslarının kasılmasından dolayı birçok kez istenilen pozisyon dışında kaldım, arkadaşlar çok yoruldu çok sabırlı davrandılar :)  kanama da bu işin içine girince 9 saat gibi bir süre sonunda ekim işlemim bitti ve Damla hoca konrolü sonrası tamamen bitirdik. Maç zor olsa da kazandık inşallah "we are the champions" müziği ile kutlama yaparız... :P
Son 1 saat gibi gerçekten acı çektim bu kanama anestezi falan bırakmadı. Gülü seven..

-Bilgehan Aydın Ekim merkezinden  memnun kaldım hasta memnuniyeti adına herkes elinden geleni yaptı..Çalışan herkese tek tek  teşekkür ederim.

Şimdilik bunlar geldi aklıma.. Bilgi edinmek istediğiniz konu olursa, aklıma gelmeyen bişey olduysa sorun lütfen :)

Belli zaman aralığında Fotoğraflar paylaşacağım..

📷İlk fotoğraflarım ekim öncesi kolaj. Net olmazsa tekrar tek tek paylaşabilirim.

Lawine

• Jr. Member
  • **
Planlama Çizimleri
  • Ekim Tarihi: 11.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Op.Dr.Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Propecia 1mg, Redoxon effs, kerozan, coraspirin 3 ay, gıda takviyeleri kabak çekirdeği-karafut ve keçiboynuzu pekmezi
Op.Dr.Bilgehan Aydın Bnish HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19999.0

Lawine

• Jr. Member
  • **
Ekim Sonu İlk fotograflar
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Propecia 1mg, Redoxon effs, kerozan, coraspirin 3 ay, gıda takviyeleri kabak çekirdeği-karafut ve keçiboynuzu pekmezi
Op.Dr.Bilgehan Aydın Bnish HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi

Lawine

• Jr. Member
  • **
İlk Yıkama Sonrası Ekim ve Donör Alanı 12.02.2021
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Lawine

• Jr. Member
  • **
3. Gün Kendi Yıkamam sonrası ekim ve Donör bölgeleri 14 Şubat sevgililer günü :)
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Fırat aktaş

• Full Member
Hayirli olsun.
Ayni yastayiz
Ekimden sonra takviye ne kullaniyorsun
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar

Lawine

• Jr. Member
  • **
Hayirli olsun.
Ayni yastayiz
Ekimden sonra takviye ne kullaniyorsun
Teşekkürler hocam. Bende konuyu daha yeni açmaya başladım henüz Ekim merkezinin vermiş olduğu ilaç ve takviyeleri kullanıyorum MOSSİ LONDON bakım kozmetik losyon ve hap setini kullanacağım bitince ne kullanacağım karar vermedim. Bir altta tecrübeli  arkadaşlardam fikir alamak için tekrar yanıt oluşturacağım.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Lawine

• Jr. Member
  • **
4 günlük biriken fotoğrafları attığım için bir anda kalabalık görüntü oluşmuş olabilir. Kusura bakmayın.
Bundan sonra gelişmeleri günlük haftalık veya aylık paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz. Desteğinize önerilerinize ihtiyacım olacak..

Takviye olarak bunları düşünüyorum.  Olmazsa olmaz hintel hocamız ve diğer arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :)

Revita Şampuan
propecia 1 mg
xpecia
solgar 5000 mcgbiotin
solgar saw Palmetto.
gıda olarak.
kabak çekirdeği-polen-karadut-keçi boynuzu özü

Sizce takviye seçimlerim doğru olur mu?
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2021, 17:43:04 Gönderen: Lawine »
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Fırat aktaş

• Full Member
3 martta bende ekim yapacagim takviyelerini doktora sorup alabilirim mantikli geldi banada
Yazişalim kontakta olalim istersen
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar

Lawine

• Jr. Member
  • **
3 martta bende ekim yapacagim takviyelerini doktora sorup alabilirim mantikli geldi banada
Yazişalim kontakta olalim istersen
tabiki nasıl istersen.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

oralminoxidil

• Hero Member
4 günlük biriken fotoğrafları attığım için bir anda kalabalık görüntü oluşmuş olabilir. Kusura bakmayın.
Bundan sonra gelişmeleri günlük haftalık veya aylık paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz. Desteğinize önerilerinize ihtiyacım olacak..

Takviye olarak bunları düşünüyorum.  Olmazsa olmaz hintel hocamız ve diğer arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :)

Revita Şampuan
propecia 1 mg
xpecia
solgar 5000 mcgbiotin
solgar saw Palmetto.
gıda olarak.
kabak çekirdeği-polen-karadut-keçi boynuzu özü

Sizce takviye seçimlerim doğru olur mu?

revita nerden buldun hocam

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Lawine

• Jr. Member
  • **
revita nerden buldun hocam
Aslında kullandığım değil de 20 gün sonrası kullanacağım ürünleri sizlere danışmak istedim. Bu seçimler doğru olurmu diye. Bende revita yok sanrım amazondan getirteceğim :) bulamadım trde
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

oralminoxidil

• Hero Member
Aslında kullandığım değil de 20 gün sonrası kullanacağım ürünleri sizlere danışmak istedim. Bu seçimler doğru olurmu diye. Bende revita yok sanrım amazondan getirteceğim :) bulamadım trde

anladım biotine saw palmettoya ve xpeciaya gerek yok boş yere masraf olur fin zaten yeter. amazondan nasıl getiriyorsunuz

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Lawine

• Jr. Member
  • **
anladım biotine saw palmettoya ve xpeciaya gerek yok boş yere masraf olur fin zaten yeter. amazondan nasıl getiriyorsunuz
Hocam Almanya'daki yakınıma  sipariş vercem o da bana gönderecek bu şekilde düşünüyorum. :) Haberdar ederim durumu.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz planlamanız çok başarılı duruyor ön çizginizi çok beğendim umarım sonucunuz güzel olur
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram