Gönderen Konu: BE ASTHETIC Dr. Bilgehan Aydın / 34 Yaş / 4452 Greft / 23/01/2021  (Okunma sayısı 5147 defa)

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Öncelikle bu formu kuran ve binlerce kişiye yardımcı olan Hintell başta olmak üzere saç ektirme forumuna destek olan herkese teşekkür ederim. Bu platformdan aldığım bilgiler olmasaydı bu işe kalkışamazdım.

Yaşım 34. Yaklaşık 10 senedir şakak bölgelerim başta olmak üzere saçlarım yoğun olarak dökülmektedir.

Operasyonum 23 Ocak tarihinde Nişantaşı BE Aesthetic Clinic'te yapılmıştır. Bu merkezi seçmemdeki sebep saç çizgisini belirlemelerindeki başarıları; sık saç ekmeleri ve F/P oranının yüksek olmasıdır. Saç çizgisini belirlemeyi ve kanal açılışını ekip lideri Ahmet Tosun yapmıştır. Derya Hanım ve ekibi ise diğer işlemleri gerçekleştirmiştir. Operasyon toplamda 7 saat kadar sürmüştür. Lokal aneztesi yapılması dışında herhangi bir acı hissetmedim. Toplamda 4452 greft ekim yapılmıştır.

Ekimden 1 ay sonra başlamak üzere 4 tane IGF yaptıracağım. Bunun saç çıkışına etkisini ayrıca paylaşacağım.

Buradan merkezin bütün çalışanlarına emekleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Şu anda paylaştığım resimler ilk yıkamadan sonrasına aittir. ilerleyen süreçte buradan resim paylaşmaya devam edeceğim.

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Ekim öncesine ait fotoğraflarım alttaki gibidir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederiz ekimin güzel ve kaliteli duruyor ön çizgin güzel ekim temiz donör alımına bakılırsa çok hızlı toparlar kaçıncı gündesin ?
Global Moderator

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Sayın Hintell, yorumun için teşekkür ederim. Şu anda 3. günündeyim. İlk yıkamaya merkeze gittim. Bundan sonra kendim evde bakımını yapacağım. Kabuk dökümü için 10. günde  çağırdılar. O tarihte tekrar gideceğim. İlk gün hassasiyetlerim vardı; şu an onlar bayağı azaldı. Bakalım inşallah sürecimiz olumlu ilerler.

Leonidas

• Hero Member
Hadi hayırlı olsun hocam ilk günler biraz zor geçer ama kabuk sonrası rahat edersiniz umarım hayal ettiklerinizden de güzel saçlarınıza kavuşursunuz.

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Leonidas hocam eksik olma. İlk gün pozisyonumu bulamamaktan kaynaklı uyku sorunu yaşadım. Ancak sonradan rahat geçti. Kabuk sonrası tekrar bakalım  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sayın Hintell, yorumun için teşekkür ederim. Şu anda 3. günündeyim. İlk yıkamaya merkeze gittim. Bundan sonra kendim evde bakımını yapacağım. Kabuk dökümü için 10. günde  çağırdılar. O tarihte tekrar gideceğim. İlk gün hassasiyetlerim vardı; şu an onlar bayağı azaldı. Bakalım inşallah sürecimiz olumlu ilerler.

Anladım umarım güzel sonuç alırsın bildiğim kadarıyla merkez fotografları çekip veriyor onlarıda ekleseydın keske
Global Moderator

Oblomov_34

• Yeni üye
  • *
Ekim icin cok avantajli bir acikliginiz var, donorunuz kaliteli, yasiniz cok uygun. On cizgi de guzel olmus, cok iyi bir sonuc almanizi temenni ediyorum.

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Anladım umarım güzel sonuç alırsın bildiğim kadarıyla merkez fotografları çekip veriyor onlarıda ekleseydın keske
Ekipten kendi çektikleri fotoğrafları istedim ama daha dönüş yapmadılar. Onlar gelince buraya ekleyeceğim.

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Ekim icin cok avantajli bir acikliginiz var, donorunuz kaliteli, yasiniz cok uygun. On cizgi de guzel olmus, cok iyi bir sonuc almanizi temenni ediyorum.
Oblomov yoldaş teşekkürler. Çok şükür vertex bölgesinde çok dökülme yok. O yüzden sadece ön tarafa ektirdim. İnşallah ekilenler tutar da güzel sonuç alırız  :)

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Hafta içinde aşağıdaki gibi cilt altında sivi birikimi oldu. Merkeze sorunca kendileri oraya gelmemi ve kontrol ettirmemi söylediler. Ilgili alandaki sivilceleri sıkıp baticon tedavisi yaptilar. Birkaç gün kafa kirmizi oldu ama en azindan sorun çözüldü. Yikatmaya birkaç defa merkeze gittim. Ilgi alaka şu an için yerinde. 10. gün merkezde kabuk dökmesini yapacaklar.

Oblomov_34

• Yeni üye
  • *
Sivilce gibi duruyorlar, pek problem olacağını sanmıyorum ama merkeze gidip baktırarak iyi yapmışsın. Ekim bölgesi iyice kabuklanmış duruyor, rahat dökersin kabukları, bakalım kabuk dökümü sonrası görüntü nasıl olacak.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gerekeni yapmışlar bir bakteri türü ekimden sonra klımadan bile kaynaklanıyor halledilmiş sorun olmaz
Global Moderator

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Ynt: BE ASTHETIC Dr. Bilgehan Aydın / 34 Yaş / 4452 Greft / 23/01/2021
« Yanıtla #13 : 01 Şubat 2021, 09:20:04 »
Bilgi için teşekkürler. Aslında böyle durumlarda ekim yeri ile aynı şehirde yaşamanın önemi ortaya çıkıyor. Kontrollere devam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: BE ASTHETIC Dr. Bilgehan Aydın / 34 Yaş / 4452 Greft / 23/01/2021
« Yanıtla #14 : 01 Şubat 2021, 11:06:03 »
Bilgi için teşekkürler. Aslında böyle durumlarda ekim yeri ile aynı şehirde yaşamanın önemi ortaya çıkıyor. Kontrollere devam.

Kendinde yapabilirsin zor bir şey değil gerektiğinde. Rica ederiz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram