Gönderen Konu: 22.02.2021 Dr. Bilgehan Aydın BE ASTHETİC - 4213 Greft Saç Ekimi / Yaş 30  (Okunma sayısı 356 defa)

kelsizbasim

• Yeni üye
  • *
Merhaba uzun zamandır bu forumu takip ediyorum , saç ekimi yaptırmak ve foruma konu açmak sonunda nasip oldu :)
Saç nakli merkezi olan BE ASTHETİC' i bu forum aracılığı ile keşfettim ve sonrasında sosyal medya hesapları ve youtube videolarındaki açıklayıcı bilgiler kafamda örtüştüğü için tercih ettim açıkcası. Benim sadece ön çizgi problemim vardı tepe ve vertex bölgem sık vede yapılan ekim planı buna göre oldu.Belirtmek isterim ki yanımda bir arkadaşımla beraber ekim yaptırdık ve sadece bize işlem yapıldı o gün .Kliniğin butik olması ilgi ve alaka ve isteklerimizi belirtebilmek açısından önemli bir faktördü relax ve keyifli bir ortamdı gerginlik hissetmedik. Öncelikle Ahmet bey ile görüştük kendisi bizi bilgilendirip saç çizgimizi belirleyip ve kanal açma işlemimizi yaptı sonrasında Damla hanım donör bölgeden greftleri aldı.Ve iki personel arkadaşta greft dizilimlerimizi yaptı. Yaklaşık 10:00 gibi başlayan ekim süreci yemek molası ve bir kaç dk lık kısa molalar hariç akşam 17:00 gibi bitti.
Sadece ön kısım olmasına rağmen 4200 greft çok sık bir ekim oldu. Ön saç çizgisini ve doğallığını beğendim açıkcası ekime başlamadan önce 3 isteğim vardı.

-Ön kısımların sık ve doğal durması
-Ense bölgesinin dağınık ve geniş çaplı alınıp faul kısımlarının alınmaması
-Ve ekim yapılacak bölgenin bitirilişini soft bir şekilde bitirmesi kalıp şeklinde ekilen saçlar bana estetik gelmiyor.

Sağolsunlar bütün isteklerimi dinleyip istediğim gibi yardımcı oldular. Genel olarak şuan için memnunum özellikle Ahmet bey'e ilgi ve alakası için teşekkür ederim.
Öncesi ve sonrası fotoğrafları yüklüyorum ve süreç bitene kadar sık sık fotoğrafları yükleyeceğim.
Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • Ekim Tarihi: 22.02,2021
  • Ekim Merkezi ismi: BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN
  • Greft Miktarı: 4213
  • Yaşınız: 30

kelsizbasim

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası fotoğrafları

kelsizbasim

• Yeni üye
  • *
2. ve 3. gün ön ve donör alan (Verilen ilaçlar antibiyotikler ve ödem söktürücüleri kullanıyorum.İkinci günden itibaren gayet iyi hissediyorum.)
Bu arada önümüzdeki 1 yıllık süreçte biotin ve coraspirin ve vitamin dışında bir şey kullanmayacağım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Hayırlı olsun çok kaliteli saçlarınız var donör bölgenizde ekim planlamanızda sık ve çok güzel bir çizgi olmuş hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız.
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

keldeğilim

• Full Member
Hayırlı olsun hocam bu saç olur takipteyim

Ozgur1905

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok guzel olacak bence saclar kaliteli bende ayni yerde yaptirdim insallah guzel olur

Lawine

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun. Donör bölgesi olsun çizgi falan güzel duruyor umarım istediğiniz gibi sonuç alırsınız. :)
  • Ekim Tarihi: 11.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi: Op.Dr.Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı: 4500
  • Yaşınız: 26
Op.Dr.Bilgehan Aydın Bnish HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19999.0

Savcı Mehmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olmasını dilerim gayet güzel sık bir ekim yapılmış sonucunuz da inşallah mutlu eder.

kelsizbasim

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun çok kaliteli saçlarınız var donör bölgenizde ekim planlamanızda sık ve çok güzel bir çizgi olmuş hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız.

Teşekkür ederim Hintell senin yorumların ve görüşün benim için çok değerli edindiğim tüm bilgiyi yıllardır bu forumda edindim.Bende planlamayı ve  çizgiyi beğendim hatta donör bölgem o kadar sık ki Damla hanım 8 bin e kadar bile alınabiliceğini söylemişti :)
Hayırlı olsun hocam bu saç olur takipteyim
Teşekkürler hocam düzenli olarak paylaşacağım (:
Çok guzel olacak bence saclar kaliteli bende ayni yerde yaptirdim insallah guzel olur
Teşekkür ederim hocam sizin sonucunuzu çok beğenmiştim ektirmeden önce takip ettim inşallah sizinki gibi güzel olacak (:
Hayırlı olsun. Donör bölgesi olsun çizgi falan güzel duruyor umarım istediğiniz gibi sonuç alırsınız. :)
Teşekkürler hocam umarım herkesin beklediği gibi olur (:
Hayırlı olmasını dilerim gayet güzel sık bir ekim yapılmış sonucunuz da inşallah mutlu eder.
Teşekkür ederim inşallah öyle olur ben ve tüm saç ektiren arkadaşlar için :)

Facebook Twitter Instagram