Gönderen Konu: Dr. Bilgehan Aydın BE ASTHETİC 4275 greft 05.05.2021 Saç ekimi  (Okunma sayısı 3273 defa)

umittsbs

• Yeni üye
  • *
Tarih 05.05.2021
-Ekim Merkezi Dr. Bilgehan Aydın BE ASTHETİC AHMET BEY
-Greft miktarı 4275 greft
-Yaş 30
-İlaç tedavisi (ekim merkezinin verdiği klasik augmentin,biteral,lansor,coraspin redoxon ve assist vitaminler ve günde 1 avesin şampuan ve losyon kullanıyorum.

24 Mayıs itibariyle yaklaşık 8 ay kullanmak üzere  avesin saç bakım serumuna ve MOSSİ LONDON vitamin tablete başlayacağım.

Saç ekim konusu uzun zamandır araştırma yaptığım beni çok rahatsız eden bir konu.Sonunda bir cesaretle arkadaşımla birlikte bu işi yaptırmaya karar verdik en kötü şu an ki halimden kötü olmaz diye düşündüm.
Planlama olarak düşünecek olursak beni en çok rahatsız eden alan vertek bölgemin komple açık olması.Ancak o bölgedeki başarı oranı ve benden cıkacak greft miktarının hem orayı hem ön çizgiyi kapatmayacak olması kaynaklı ahmet beyle görüştük ve ilk etapta ön çizgimin belirlenmesinin arkaya dogru gidilebilecek kadar gidilmesinin doğru oldugunu konuştuk.Benim dönor bölgesinden alınabilecek sayı için ön görüşmede daha fazla söylensede alan bu kadarlık grefte  musait demekki daha fazlası alanı mahveder ve 2.ekime daha sağlıklı bir alan bırakmak için bu şekilde planlandı.(burada kafamı karıştıran nokta şu : paketlerde 5000 grefte kadar belli bir fiyat ve üstü için ayrı fiyat veriliyor yani daha fazla ücret ödeyip dönoru mahvetmeden daha fazla kök alınabilirmiydi soru işareti kısmet artık zaten 2.ekim mecbur şart tepe için.)
Operasyon günü Hüsne hanım ve selvi hanıma ayrıca teşekkürler yaptıkları  işlemleri adım  adım anlattılar ağrı sızı tabiki olmadı diyemem ama iğnelerden sonra baya rahatlama oluyor.
AHMET beye ayrıca teşekkür ederim gördüğünüz üzere kafam büyük ve yamuk :D tasarladığı ön çizgi benim içime çok sindi işini çok iyi biliyor.Bakalım süreç nasıl ilerleyecek.
Not:15 mayıs cumartesi günü burun ameliyatım gerçekleşti saç ekiminden sonra bu yüzden kafam biraz şiş hem burun hem saç ödeminden dolayı şişlikler tam anlamıyla inmediği için fotoları tekrar güncelleyeceğim.

Sizlerin değerli yorumlarını bekliyorum ve ek olarak proscar propesia xpecia gibi ilaçları araştırdım yan etkilerini göze alarak  kullanmayı düşünüyorum fakat bu ilaçları yarın birgün bıraktığımızda saçlarımızın eskisinden daha kötü olma ihtimali varmı kulanıp bırakan yorum yapabilecek olan varsa sevinirim

ekim öncesi fotolar

umittsbs

• Yeni üye
  • *
Ynt: Bilgehan aydın ahmet bey saç ekimi 5 mayıs 2021
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2021, 19:02:20 »
ekim günü fotolar bu şekilde

umittsbs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2021, 19:06:40 »
ilk yıkama günü 6 mayıs fotoğrafları

umittsbs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2021, 19:27:36 »
7 8 9 10 11 mayıs fotoğrafları sırasıyla ekliyorum

umittsbs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2021, 19:41:50 »
11.05.2021 dönor bölgesi yuvarlak alandaki bölge biraz korkuttu ama egzamaymış ilaçla geçer denildi.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2021, 20:42:10 »
Hayırlı olsun umarım güzel bir sonuç alırsınız biraz kanlı bir ekim olmuş

umittsbs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2021, 21:32:32 »
Evet kan dolaşımın hızımın fazla olduğu söylendi şu an için problem yok teşekkür ederim yorumunuz için

umittsbs

• Yeni üye
  • *
Bugün tam 1 hafta oldu full ışık altında Ekim alanının fotosunu atıyorum saç derim çatlak gibi heryeri bu normal midir yorumlarınızı bekliyorum

Çirkin Kral

• Full Member
Ekiminiz hayırlı olsun ön çizgi güzel dönor alimi homojen olmuş umarım güzel sonuç alırsın .

umittsbs

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz hayırlı olsun ön çizgi güzel dönor alimi homojen olmuş umarım güzel sonuç alırsın .

Teşekkür ederim yorumunuz için inşallah iyi bir sonuç olur

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu çatlak görüntünün sebebini bilmiyorum. ben de sizinle beraber ektirmişm. bende olmadı mesela

ztekin

• Full Member
Hayırlı olsun gün içinde ekim bölgesini ıslat çok kurumasın
Ekim Tarihi: 03.04.2021
Ekim Merkezi ismi: Asuman Hair
Greft Miktarı: 3800
Yaşınız: 25

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21184.0

Kahl

• Jr. Member
  • **
  • Serkan aygın saç ekimi
Bugün tam 1 hafta oldu full ışık altında Ekim alanının fotosunu atıyorum saç derim çatlak gibi heryeri bu normal midir yorumlarınızı bekliyorum
Ekimiz hayırlı olsun.Deri gerildiği için normal ama daha fazla nemli turmak lazım,onun için birşey verdiler mi?
  • Ekim Tarihi: 03.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan Aygın (Halil bey)
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4 günlük),Solgar Biotin 5000,Keçiboynuzu özü (Her gün 1 kaşık)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21768.0

Finasterid (Proscar 1/4)
Solgar Biotin 5000
Keçiboynuzu özü (Her gün 1 kaşık)

umittsbs

• Yeni üye
  • *
bu çatlak görüntünün sebebini bilmiyorum. ben de sizinle beraber ektirmişm. bende olmadı mesela
Ekim merkeziyle görüştüm losyon biraz daha uzun kalsın problem yok denildi öyle devam edicem bakalım

umittsbs

• Yeni üye
  • *
Ekimiz hayırlı olsun.Deri gerildiği için normal ama daha fazla nemli turmak lazım,onun için birşey verdiler mi?

Teşekkür ederim Losyon ve şampuan dışında bepanthol krem yazılmıştı fakat o krem eczanelerden çekilmiş sordum verdikleri losyon aynı işlevi görür dediler bende almadım

Facebook Twitter Instagram