Gönderen Konu: Dr. Bilgehan Aydın 18.02.2021 5200 greft Yaş:27  (Okunma sayısı 853 defa)

Mannis

• Yeni üye
  • *
Dr. Bilgehan Aydın 18.02.2021 5200 greft Yaş:27
« : 20 Şubat 2021, 12:42:17 »
Öncelikle herkese selamlar saygılar arkadaşlar.Saç ektirme konusunda bilgilenmemde fikir sahibi olmamda forum kullanıcılarına ve sahibine bi teşekkürü borç bilirim.Forumdan baktığım konulardan araştırmalarım fiyat almalarım sonucunda fiyat performans olarak en mantıklı Bilgehan aydın hocayı gördüm ve ektirmeye karar verdim.18.02.2021 tarihinde saat 8 e randevumu aldım ve kliniğe geldim.İlk önce Ahmet bey ile odada süreç hakkında konuştuk ve saçlarımın ne durumda olduğunu kamerayla inceledik.Donör bölgemin çok kaliteli olduğunu söyledi, bende baktığımda donör bölgemde bir gözenekte 2-3 saç olduğunu gördüm ve çok kalındı. Üst bölgelerimin geriye kalanların kökleri sarımtrak ve genetik dökülmemin devam ettiğini söyledi Ahmet bey.Evraklar imzalandı ve saç ekim sürecine geçildi.Sağolsunlar ekip gerçekten çok ilgili ve cana yakınlardı.Saçların donörden alınma sürecinde hiç bişey hissetmedim diyebilirim.Ama sonrası, işte ordan sonrası felaket.Sporcu ve aynı zamanda antrenör olmamdan kaynaklı kan akışım inanılmaz hızlı.Yapılan lokal anestezilerin süresi 5 dk bilemedin 10 dk sonra hiç yapılmamış gibi oluyordu. Ve ben ekim sürecinin çoğunu diri diri hissettim .En son kanal açma ve açılan kanalların greftle doldurulma sürecine geçildiğinde kendimi sıkmaktan tansiyonum fırladı. Neyse ki anestesiler ve son bi gayretle ekip işi bitirmek için yoğunlaştı ve ekim sağlandı.Ve ekim yaklaşık 7-8 saat civarı sürdü. Son olarak ekibe ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum.Ektirmek isteyen arkadaşlar gözünüzü korkutmak istemem ama bana sorarsanız herşeyi göze alıp ekime gidin. Böyle acı yaşayacağımı önceden bilseydim değil 2 kere 20 kere düşünürdüm  ;D. Neyse ki atlattım inşallah süreç olumlu ilerler. Bu kliniği tavsiye edermiyim evet şuana kadar bana yaklaşımları ve yapılan ekim sıklığını beğendiğim için tavsiye ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Bilgehan Aydın 18.02.2021 5200 greft Yaş:27
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2021, 12:56:45 »
Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminiz gayet güzel duruyor ön çizgi de güzel ama kendi saçlarınız çok zayıf bence Dr Bilgehan Aydına danışın finasterid kullanın yoksa dökülme devam edecek
Global Moderator

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2021, 12:57:52 »
Hayırlı olsun güzel temiz bir ekim başarılı bir planlama kendi saçların çok zayıf duruyor bence 1 ekime daha ihtiyac duyarsın gibi düşünüyorum

Mannis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2021, 13:05:40 »
Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminiz gayet güzel duruyor ön çizgi de güzel ama kendi saçlarınız çok zayıf bence Dr Bilgehan Aydına danışın finasterid kullanın yoksa dökülme devam edecek
Yorumun için teşekkürler hintell.Evet kendi saçlarımı korumak için kullanmam gerektiğini bende düşünüyorum.Zaten 1 sene sonrası için verteks bölgesine bir ekim daha düşünüyorum bakalım süreç ne göstericek.
  • Ekim Tarihi: 18.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr Bilgehan aydın
  • Greft Miktarı 5200

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2021, 13:07:11 »
Yorumun için teşekkürler hintell.Evet kendi saçlarımı korumak için kullanmam gerektiğini bende düşünüyorum.Zaten 1 sene sonrası için verteks bölgesine bir ekim daha düşünüyorum bakalım süreç ne göstericek.

Düşünüyorsan hemen al başla dostum
Global Moderator

Mannis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2021, 13:08:25 »
Hayırlı olsun güzel temiz bir ekim başarılı bir planlama kendi saçların çok zayıf duruyor bence 1 ekime daha ihtiyac duyarsın gibi düşünüyorum
Teşekkür ederim. Evet 1 yıl sonrası için bi ekim daha düşünüyorum. Özellikle arka bölge için.
  • Greft Miktarı 5200

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2021, 13:10:55 »
Keşke kendi saçlarınızı biraz güçlendirseydiniz ekim öncesi var olan saçlarınız zayıf etkilecektir ekimle bence daha fazla zaman kaybetmeden başlayın.

Planlamanız ekiminiz güzel ama kendi saçlarınızdan kayıp olacağı için ortalara bir sıklaştırma daha gerekecek gibi tepe ile birlikte

Ön çizginizi çok başarılı planlamışlar

Mannis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2021, 13:26:08 »
Keşke kendi saçlarınızı biraz güçlendirseydiniz ekim öncesi var olan saçlarınız zayıf etkilecektir ekimle bence daha fazla zaman kaybetmeden başlayın.

Planlamanız ekiminiz güzel ama kendi saçlarınızdan kayıp olacağı için ortalara bir sıklaştırma daha gerekecek gibi tepe ile birlikte

Ön çizginizi çok başarılı planlamışlar
Teşekkür ederim. Eğer finasterid beklediğim etkiyi gösterirse kendi olan saçlarımla güzel olacağını düşünüyorum. Belki önden uzayan saçlarla vertekside kapatabilirim. Zaman göstericek inşallah beklediğim olur.
  • Greft Miktarı 5200

Facebook Twitter Instagram