Gönderen Konu: DR SERKAN AYGIN (Merve hanım ve ekibi) 28.12.2022, 4500 Greft DHI+FUE  (Okunma sayısı 5468 defa)

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba;
Bu sitenin çok uzun yıllardır sessizce takipçisiyim, artık bende ekim yaptırdığıma göre ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlara hem fikir olması adına hem de süreci sizlerle paylaşıp öneri ve fikirlerinizi almak adına saç ekim sürecimi sizinle paylaşmaya çalışacağım.

-Saç ekimimi 28.12.2022 tarihinde dr serkan aygın kliniğinde yaptırdım.
 -Ekim işlemini merve hanım ve ekibi gerçekleştirdi,
 -09.00 ile 15.30 arasında 4500 greftlik ekim sürecim gerçekleşti. Ekim sırasında ve sonrasında ağrı sızı hissetmedim
-Ekim süresince yardımcı olmaya çalışan Merve hanımın ekibinden; yasin bey, ali bey, emir ali bey, irem hanım ( ekim işleminden 1 hafta sonra paylaşım yaptığımdan umarım isimleri atlamıyorumdur) hepsi ilgili, titiz ve iyi niyetlilerdi kendilerine buradan da teşekkür ederim. Umarım ekilen saçlarda güzel olsun.  😊

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ÖNCESİ

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekim sonrası ve 8.güne kadar olan fotoğraflar.
-losyonu su ile seyreltmeme rahmen, arındıramıyorum, ilk yıkamayı evde yaptım, losyon arınmayınca bir panik olmuştum. ama gereksizmiş saçlı derinin kalan losyonu emeceği söylendi klinik tarafından.

-takviye vitamin ve şampuan olarak önerilerinizi bekliyorum ?
-serkan aygın klinikte saç ekimi sonrası medikal tedavi paketi var, o gün bahsettiler ama o an yoğunlaşamadım kullanan arkadaşlar var mı ? tavsiye ederler mi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selsmlar hayırlı olsun saç ekiminiz ekim planlamanız dökülme alanına göre 0 risk almadan
Planlanmış ikinci ekimde geriye doğru yapılır güzel bir planlama ön çizgi ekim sıklığı maşallah serkan aygın güven demek saç ekiminde bence.

Umarım güzel sonuç olur
Global Moderator

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selsmlar hayırlı olsun saç ekiminiz ekim planlamanız dökülme alanına göre 0 risk almadan
Planlanmış ikinci ekimde geriye doğru yapılır güzel bir planlama ön çizgi ekim sıklığı maşallah serkan aygın güven demek saç ekiminde bence.

Umarım güzel sonuç olur
Tesekkur ederim hintell, senden yorum ve değerlendirme almak cok güzel, şakak kısımları bana ön profilden bakınca  daha yeni olduguna heralde açık ve bir garip geliyor, kabuklardan dolayı mı bilmiyorum, ekimden 1 ay önce serkan hocanın çizdiği çizgi ile farklıymış gibi geliyor nedense.

Insallah ümit ediyorum sonuç güzel olur.

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin 10.günü ve 7 yıkama yapıldı 8'incisi bu aksam yapılacak
-donör bölgesinde kuruluk, döküntü kabuklanmalar mevcuttu hala var biraz azaldı, ama verilen losyonda bitti bitecek :)

süreci değerlendirme adına görüş ve önerileriniz varsa benimle paylaşmanızı isterim

tüm ektirmek isteyenlerin ve ektirenlerin saçları umdugundan güzel olsun, benim ekimim de inşallah iyi olur .. :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim hintell, senden yorum ve değerlendirme almak cok güzel, şakak kısımları bana ön profilden bakınca  daha yeni olduguna heralde açık ve bir garip geliyor, kabuklardan dolayı mı bilmiyorum, ekimden 1 ay önce serkan hocanın çizdiği çizgi ile farklıymış gibi geliyor nedense.

Insallah ümit ediyorum sonuç güzel olur.

Açık alan fazla o yüzden makul doğru bir çizgi bence saçlarında 5 cm uzadığını düşünürsen bence güzel çizgi
Global Moderator

cral03

• Hero Member
Hayırlı olsun

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Açık alan fazla o yüzden makul doğru bir çizgi bence saçlarında 5 cm uzadığını düşünürsen bence güzel çizgi
evet uzayınca daha farklı bir görüntü oluşabilir. bekleyip görelim. finas gibi yan etkileri olduğu söylenen ilaçları kullanmaktan çekiniyorum, sadece multivitaminler alsam çok yavan mı bırakmış olurum

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun
Teşekkür ederim cral03

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
evet uzayınca daha farklı bir görüntü oluşabilir. bekleyip görelim. finas gibi yan etkileri olduğu söylenen ilaçları kullanmaktan çekiniyorum, sadece multivitaminler alsam çok yavan mı bırakmış olurum

Sizin tercihiniz hocam gerekir ama kullanım kişiyi ve doktorun tavsiyesine göre olur
Global Moderator

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin tercihiniz hocam gerekir ama kullanım kişiyi ve doktorun tavsiyesine göre olur
anlıyorum hintell, teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Rica ederim geçmiş olsun
Global Moderator

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
12 ve 13. Günden fotoğraflar, kabuklar yavaş yavaş sac derisinden ayrilmaya başladi, ve fena bir kaşıntı var

Trakyali ziraatci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
23.gün fotoğrafları, kabuk dökümü konusunda, kabuklar biraz inatçı cikti  kabukları 18.yikamada klinikte döktüm. Vitamin olarak aga-e tablet ,biotin 1000 mg kullanmaya başladım. Şampuan olarakta klinigin verdiği şampuanlar bitene kadar onlara devam edicem, sonrasında da,  eczanenin önerdiği sac ekimi sonrasi kullabilecegim nonsive type 2 şampuan tedarik ettim.

Facebook Twitter Instagram