Gönderen Konu: Serkan Aygın 4500 greft DHI (Halil Hoca ve Ekibi)  (Okunma sayısı 15379 defa)

Slayer07

• Jr. Member
  • **
Serkan Aygın 4500 greft DHI (Halil Hoca ve Ekibi)
« : 10 Aralık 2020, 20:26:45 »
Öncelikler herkese merhaba uzun araştırmalarım sonucu bu forum sayesinde Serkan Aygını seçtim
8 Aralık salı günü Eda hanımdan randevu talep ettim 17.30 da olabileceğini belirtti. Salı günü bir  heyecanla 17.15 de klinikteydim. Serkan hoca muayenesinde kesinlikle 2 ekim halinde olmalı dedi önce ön tarafı toparlamalıyız finasteride kullanmaya devam et 8-9 ay sonra sen bana koşa koşa 2. Ekim için geleceksin dedi ve bende onun planlamasına güvendim ve operasyon için beklemeye başladım ilk ekimde 4500 greft ikinci ekimde 3000-3500 greft ekim tepeye yaparsak çok güzel sonuç alırız dediSon 3 senede artan saç dökülmemi bu forum sayesinde cesaretimi toplayıp ekime girdim sabah 06.45 de beni otelden aldırdılar 07.15 de Koç üniversitesi hastanesinde -1 katta operasyon hazırlıkları başladı. Fotoğraf çekimin den sonra traşa alındım. Saat 07.50 gibi Sedasyon denen ve sizi o kadar rahatlatan iğne acılarını hiç hissetmediğimiz uygulama ile operasyon başladı. Ekip lideri Halil beydi ama genel olarak ekibindeki kızlar yaptılar. Halil bey ön çizgiyi kendisi yaptı geri kalanı ekibindeki kızlar yaptılar. Greft alım işlemi bittikten sonra Serkan hoca geldi ve hangi bölgeye ne kadar greft ekilecegini bir kez daha Halil hoca ve ekibine söyledi. Ağrısız hatta operasyonun büyük bölümünde uyuyarak rahat bir şekilde bitti şimdi 2. Günündeyim ve saçlara iyi bakarak beklemeye geçmiş bulunuyorum. Başta hintell olmak üzere herkese teşekkürler şimdiden ayrıca 1.5 aydır propecia kullanıyorum bunu sana kim önerdi dedi Serkan hoca Hintell Başkan  cevabı verince gülümsedi :)) hakkımızda hayırlısını inşallah beklediğimiz sonuçları alırız 🙏🏻

Ysuf

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aygın 4500 greft DHI
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2020, 21:01:55 »
Hayırlı olsun. Umarım iyi bir sonuç alırsın. Ne kadar ücrete mal oldu?
Asmed saç ekim merkezi

Slayer07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2020, 21:19:31 »
Hayırlı olsun. Umarım iyi bir sonuç alırsın. Ne kadar ücrete mal oldu?
12.000 lira olmuş

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2020, 21:40:30 »
Forumda birileri diyor ne demek...
Birileri birşey demiyor hoca, sonuçlar birşey diyor.
Hocanın forum hakkındaki sözü beni rahatsız etti.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2020, 21:44:07 »
Ekimin hayırlı olsun.
Ekim çok güzel gözüküyor.
Keza donörden de güzel alım yapmışlar.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2020, 21:46:51 »
Bu arada ağrın sızın nasıl kardeş

Ultraslan10

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2020, 07:32:18 »
Selam arkadaşlar. Ben de önümüzdeki hafta saç ekimi için serkan hocaya gideceğim. Forumda dikkatimi çekti. Şu ekibe olmanı önerirm dediğiniz ekip var mı? Bir de ağrı, uykusuzluk vs demiş. Ekimden 3-4 gün sonra çalışmaya başlayacagım. Hatta ameliyatlara girip bone( fırıncıların kullandıgı beyaz şeffaf) bile takmam gerekecek. Sorun olur mu sizce?

Slayer07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2020, 09:01:21 »
Ekimin hayırlı olsun.
Ekim çok güzel gözüküyor.
Keza donörden de güzel alım yapmışlar.
Teşekkür ederim bende hocanın o lafını açıkça anlayamadım ama sonuç olarak iyi iş çıkaran bir klinik işin genelinden çok memnunum diyebilirim :)

Slayer07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 11 Aralık 2020, 09:03:23 »
Bu arada ağrın sızın nasıl kardeş
Agrım hiç olmadı ama kaşıntı başladı bu beni zorlayacak gibi gözüküyor şimdiye kadar çok iyi gidiyor diyebilirim

Slayer07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 11 Aralık 2020, 09:05:26 »
Selam arkadaşlar. Ben de önümüzdeki hafta saç ekimi için serkan hocaya gideceğim. Forumda dikkatimi çekti. Şu ekibe olmanı önerirm dediğiniz ekip var mı? Bir de ağrı, uykusuzluk vs demiş. Ekimden 3-4 gün sonra çalışmaya başlayacagım. Hatta ameliyatlara girip bone( fırıncıların kullandıgı beyaz şeffaf) bile takmam gerekecek. Sorun olur mu sizce?
Valla bence ekip işini seçtirmiyorlar ben çok zorladım ama yok dediler genel olarak hepsi çok iyi ekiplerin ekimden 3-4 gün sonra çalışma olayına gelince benden çok çok tecrübeli insanların yorum yapması daha sağlıklı olur bence :) şimdiden geçmiş olsun :)

Slayer07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 11 Aralık 2020, 09:13:43 »
Öncelikler herkese merhaba uzun araştırmalarım sonucu bu forum sayesinde Serkan Aygını seçtim
8 Aralık salı günü Eda hanımdan randevu talep ettim 17.30 da olabileceğini belirtti. Salı günü bir  heyecanla 17.15 de klinikteydim. Beni randevuya alma zamanları 19.00 da zor oldu Serkan hocanın muayenesi de 5 dk fln sürmüştür. Forum da okuduğum kadarıyla ekip seçimi yapılmıyor ama rica edilirse bi kolaylık yapılabiliyordu bunu Serkan hocaya ilettim Cüneyt hocanın ekibi ile yapabilir miyiz diye Serkan hocanın cevabı “forumlara birisi yazıyor Cüneyt hoca iyi diye herkes onu istiyor ben saç ekicek olsaydım yemin ederim hayatta Cüneyt e saç ektirmezdim diyip” Eda hanıma Cüneyt’in ekibi olsun demesine rağmen Eda hanımın ısrarla hayır o ekibe veremem demesine şaşırdım.Serkan hoca muayenesinde kesinlikle 2 ekim halinde olmalı dedi önce ön tarafı toparlamalıyız finasteride kullanmaya devam et 8-9 ay sonra sen bana koşa koşa 2. Ekim için geleceksin dedi ve bende onun planlamasına güvendim ve operasyon için beklemeye başladım ilk ekimde 4500 greft ikinci ekimde 3000-3500 greft ekim tepeye yaparsak çok güzel sonuç alırız dediSon 3 senede artan saç dökülmemi bu forum sayesinde cesaretimi toplayıp ekime girdim sabah 06.45 de beni otelden aldırdılar 07.15 de Koç üniversitesi hastanesinde -1 katta operasyon hazırlıkları başladı. Fotoğraf çekimin den sonra traşa alındım. Saat 07.50 gibi Sedasyon denen ve sizi o kadar rahatlatan iğne acılarını hiç hissetmediğimiz uygulama ile operasyon başladı. Ekip lideri Halil beydi ama genel olarak ekibindeki kızlar yaptılar. Halil bey ön çizgiyi kendisi yaptı geri kalanı ekibindeki kızlar yaptılar. Greft alım işlemi bittikten sonra Serkan hoca geldi ve hangi bölgeye ne kadar greft ekilecegini bir kez daha Halil hoca ve ekibine söyledi. Ağrısız hatta operasyonun büyük bölümünde uyuyarak rahat bir şekilde bitti şimdi 2. Günündeyim ve saçlara iyi bakarak beklemeye geçmiş bulunuyorum. Başta hintell olmak üzere herkese teşekkürler şimdiden ayrıca 1.5 aydır propecia kullanıyorum bunu sana kim önerdi dedi Serkan hoca Hintell Başkan  cevabı verince gülümsedi :)) hakkımızda hayırlısını inşallah beklediğimiz sonuçları alırız 🙏🏻

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Aralık 2020, 09:16:38 »
Merkezlerin iç işleyişine karışıp ekip şeçme istediği doğru bir davranış değil
Bunun nedenide senin saç yapına açık alanına göre ekip belirlenmesi kısaca kimse kafasına göre bu ekibe gideceksin demiyor o yüzden bu tür müdehaleler ters teper. Ve Hasta için olumsuz sonuçlar bile doğura bilir onlar sizin durumunuza göre en uygun ekibi seçmiştir için rahat olsun:)

Ekiminiz hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız konuyu forumun taşıma aşamasında açtığınız için son açılan konuların resimlerini tekrar yükleyeceğiz bu gün. Şu an açılmaması ondan. Resimlerin eklenince yorum yapacağım:)
Global Moderator

Slayer07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 11 Aralık 2020, 09:44:01 »
Merkezlerin iç işleyişine karışıp ekip şeçme istediği doğru bir davranış değil
Bunun nedenide senin saç yapına açık alanına göre ekip belirlenmesi kısaca kimse kafasına göre bu ekibe gideceksin demiyor o yüzden bu tür müdehaleler ters teper. Ve Hasta için olumsuz sonuçlar bile doğura bilir onlar sizin durumunuza göre en uygun ekibi seçmiştir için rahat olsun:)

Ekiminiz hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız konuyu forumun taşıma aşamasında açtığınız için son açılan konuların resimlerini tekrar yükleyeceğiz bu gün. Şu an açılmaması ondan. Resimlerin eklenince yorum yapacağım:)
teşekkür ederim hintell yorumunu merakla bekliyorum :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Aralık 2020, 10:27:09 »
teşekkür ederim hintell yorumunu merakla bekliyorum :)

Eklenince ya da sen düzenle yapıp tekrar ekleye bilirsin.
Global Moderator

Slayer07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 11 Aralık 2020, 11:49:20 »
Eklenince ya da sen düzenle yapıp tekrar ekleye bilirsin.
Düzenledim Başkan ☺

Facebook Twitter Instagram