Gönderen Konu: 28.01.2021 DR. SERKAN AYGIN (Halil hoca) 4200 Greft  (Okunma sayısı 5819 defa)

dusk

• Jr. Member
  • **
28.01.2021 DR. SERKAN AYGIN (Halil hoca) 4200 Greft
« : 03 Şubat 2021, 17:51:32 »
Merhaba,

Ekimim geçen hafta gerçekleşti, 6. günündeyim. Ekimden, çizgiden vs memnunum. Ön görüşmede 2 ekim şeklinde planlamıştık öyle yaptık, arka taraf için takviyelerle yeterli kapatıcılık olmazsa tekrar ekim yaptıracağım.
Ektirmeyi düşünen arkadaşlar için operasyonun gözüktüğü kadar sancılı olmadığını belirtmek isterim.
Operasyon öncesi verilen sakinleştirici ve sedasyon ile beklentimin çok altında rahat bir operasyon oldu şükür, hatta büyük bir dövme yaptırmanın daha çok acıttığını da söyleyebilirim.
Kafanızda işlem yaparken acı hissederseniz söyleyin iğne yapıyorlar ve uyuşuyor hemen. Sonra pek birşey hissedilmiyor, ben uyuyamadım ama öyle çokta sıkılmadım, greftlerin alınması yerine koyulması falan garip bi histi. :)

Serkan hoca ekim öncesi geldi çizgi için, operasyon sırasında da birçok kez gelip kontrol etti konuştuk. Kendisine teşekkür ederim.
Ekimi gerçekleştiren halil hoca ve ekibine de teşekkürler çok, herkes baya ilgili idi. Greft alımı yapan 2 hanfendinin ismini sormuştum operasyondan sonra ama unuttum maalesef, çok teşekkürler ikisine de.
Ekim öncesi görüştüğüm asistanı Esin hanım da çok ilgiliydi saolsun.

Gelelim ekim sonrasına;
ilk 3 gün birşey hissetmedim pek rahattı, ilaçlarımı düzenli kullandım, ağrı kesicilerimi de ağrım olmamasına rağmen aldım ne olur nolmaz diye.
Boyun desteği,boyunluk önemli onu öneririm mutlaka uyku için. Ben kliniğin verdiğinin yerine köpük birtane aldım çok rahat ettim.

Asıl çile son 2 gündür başladı maalesef, sürekli batma ve donör de yanma ile birlikte fena bir çile başladı.
Arveles kullanıyorum ağrıyı kesiyor ama 2 saat sonra geri geliyor acı. Çıkıp apranax forte alsam daha etkili olur mu diye de düşünüyorum ama dışarı da çıkmak istemiyorum pek.

Hairmd set veriyor klinik, şampuanı güzel ama losyonu krem kıvamında ve kafaya yaymak imkansız. Hem sürmesi zor hem de durulanmıyor. Zorlamıyorum kalanı kafada bırakıyorum.  (Duş başlığı kullanılmadığı için kovaya doldurup kaseyle döküyorum)
Bunun köpük formunda olanı da varmış onu niye vermiyor ilginç. Klinikte yıkamaya gittiğimde köpük formda birşeyle yıkamışlardı phantenol müş hemen ondan sipariş verdim gelince onla devam edeceğim.
(Yıkama için fısfıs sprey şişelerinden edinmenizi öneririm çok yararı oluyor, evde vardı benim içme suyu koyup durulama da kullanıyorum.)

Gün için de ekim alanına uygulamak için de olive ozone marka bir ozon yağı verdiler ancak bunu da uygulamak oldukça sıkıntılı.
Spreyle kafamı nemlendirebilir miyim diye sordum yapmayın dediler, donöre losyon gün içinde uygulanabilirmiş ama ekim alanına sadece yıkama öncesi.

Ayrıca ekim sonrası ilginin de ekim öncesine göre yetersiz olduğunu da belirtmek isterim, takip etmesi için farklı birine yönlendirildim ancak merak ettiğim bir soruyu haftaiçi öğlen 4'te sordum ertesi gün cevap verildi.
Halbuki ekim öncesinden çok daha önemli bir süreç bence, okuyan varsa bu departmanın geliştirilmesi gerek.

Fotoğraflar

Ekim öncesi saçlar ve donör;

Ekim Sonrası;

6. Gün
Marmara fay hattı

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 28.01.2021 DR. SERKAN AYGIN (Halil hoca) 4200 Greft
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2021, 18:39:07 »
hayırlı olsun ekim gayet güzel görünüyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2021, 18:52:26 »
Hayırlı olsun açık alan az değil ma ekim gayet teniz güzel ön çizgide güzel olmuş inşallah sonuç harika olur
Global Moderator

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2021, 00:42:18 »
hayırlı olsun ekim gayet güzel görünüyor.

Teşekkürler
  • Ekim Tarihi: 28.01.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Klinik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Propecia, zma, omega 3

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2021, 00:49:49 »
Ekiminiz hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi bir sonuç elde edersiniz

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2021, 00:50:21 »
Hayırlı olsun açık alan az değil ma ekim gayet teniz güzel ön çizgide güzel olmuş inşallah sonuç harika olur

İnşallah dostum saol.

Birşey merak ediyorum;
Ekim alanını su sprey ile gün içinde nemlendireyim mi diye sorduğumda ekim merkezi sadece verilen yağ kullanın dedi ama bu yağ umarım yeteri kadar nemlendiriyordur her yeri.

https://drserkanaygin.com/tr/post-operatif-sac-yikama

Bu sayfada ve broşürde solüsyon verilecek gün içinde 2-3 kez sıkın yazıyor ancak solüsyon verilmedi bana, onun yerine bu ozon yağı verildi sanırım.
Ayrıca verilen losyonda yine sprey değil krem formunda bunun yerine köpük panthenolu kendim temin ettim ve uygulaması çok daha basit, tüm alana yayılıyor. Parmak ucuyla losyon ve yağ sürmek çok zor
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2021, 01:02:54 »
İnşallah dostum saol.

Birşey merak ediyorum;
Ekim alanını su sprey ile gün içinde nemlendireyim mi diye sorduğumda ekim merkezi sadece verilen yağ kullanın dedi ama bu yağ umarım yeteri kadar nemlendiriyordur her yeri.

Bu sayfada ve broşürde solüsyon verilecek gün içinde 2-3 kez sıkın yazıyor ancak solüsyon verilmedi bana, onun yerine bu ozon yağı verildi sanırım.
Ayrıca verilen losyonda yine sprey değil krem formunda bunun yerine köpük panthenolu kendim temin ettim ve uygulaması çok daha basit, tüm alana yayılıyor. Parmak ucuyla losyon ve yağ sürmek çok zor

selamlar geçmiş olsun öncelikle temiz görünüyor ekim.solüsyon diye bahsettikleri ozon yağı oluyor saç derisinin nefes almasını ve kabuklanmayı sağlıyor.kullanın onu bitene kadar hem kaşıntınızı alır hem de bir an önce dökersiniz kabukları kokusu biraz garip sadece.

losyon konusunda herkes aynı problemden müzdarip.benim ilk yıkamamı panthenol köpükle yaptılar o losyona geçecekler sanırım çok şikayet alıyor md losyon.eğer tedarik ettiyseniz çok rahat olur sizin için.bol sabırlar şimdiden.
-60 gün Xpecia(şuan Perfectil)
-120den itibaren Rogaine Foam %5
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2021, 01:10:51 »
selamlar geçmiş olsun öncelikle temiz görünüyor ekim.solüsyon diye bahsettikleri ozon yağı oluyor saç derisinin nefes almasını ve kabuklanmayı sağlıyor.kullanın onu bitene kadar hem kaşıntınızı alır hem de bir an önce dökersiniz kabukları kokusu biraz garip sadece.

losyon konusunda herkes aynı problemden müzdarip.benim ilk yıkamamı panthenol köpükle yaptılar o losyona geçecekler sanırım çok şikayet alıyor md losyon.eğer tedarik edebiliyorsanız alın derim.bol sabırlar şimdiden.

Çok teşekkür ederim.

Ozon yağı verdiler bana da ama akışkan zeytinyağı gibi birşey ekim alanına uygularken parmakla dokunmak durduk yere risk oluyor. Fısfıs formda olsa sıkardık uzaktan. Kokusundan rahatsız olmadım ama alnıma akıyor sürekli, kolay emilmiyor sanırım saatler oldu süreli hala yağlı.

Evet benim yıkamamı da onla yaptılar temin ettim sonrasında internetten hemen, ilk günden kullanmayı tercih ederdim. Bunu okuyan ekim yapmayı düşünen arkadaşlar mutlaka alsın.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2021, 13:05:23 »
İnşallah dostum saol.

Birşey merak ediyorum;

Ekim merkezi nemlendirmek için bir ürün verdiyse onu kullanın tabi ki
Global Moderator

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2021, 13:09:35 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Makul ve güzel bir ön çizgi. İnşallah çok güzel sonuçlanır.

Kaç yaşındasınız? Donör alımında verteks bölgesindeki riskli alana biraz fazla yaklaşmışlar gibi geldi bana.

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2021, 14:16:01 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Makul ve güzel bir ön çizgi. İnşallah çok güzel sonuçlanır.

Kaç yaşındasınız? Donör alımında verteks bölgesindeki riskli alana biraz fazla yaklaşmışlar gibi geldi bana.

Teşekkür ederim, İnşallah.

30 yaşındayım, o bölgeye bir ekim daha düşünüyorum ama bilemiyorum olur mu. Hoca yanlar çok güçsüz demişti o yüzden arkaya yoğunlaşıldı sanırım.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 04 Şubat 2021, 14:22:44 »
Bugün tam 1 hafta oldu, ekim geçen hafta bu saatlerde gerçekleşmişti. Dünden bugüne çok hızlı kabuk bağladı.

Bugün phantenol’le yıkadım ve inanılmaz rahattı. Umarım diğer hairmd losyonla yıkadığım günlerde nemi az kalmamıştır saçın, uygulaması işkenceydi çünkü.

Acı da düne göre %50 daha az şimdilik, 5. Gün en zor gündü. 5. Günün şafağını zor getirdik. :)
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2021, 14:58:18 Gönderen: invader »
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 04 Şubat 2021, 20:05:06 »
Hairmd yide donöre sürebilirsin rahatlatır nemlendirir boşa çöpe gitmiş olmaz, onunda içeriği güzel.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 04 Şubat 2021, 20:10:35 »
önde halen kendi saçların var sanırım çizgi biraz geriden çekilmiş ama tam ortadaki kendi saçlarınla beraber doğal bir ön çizgi ortaya çıkabilir.

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2021, 11:43:40 »
Hairmd yide donöre sürebilirsin rahatlatır nemlendirir boşa çöpe gitmiş olmaz, onunda içeriği güzel.

aynen öyle yapıyorum, içeriğini bende beğendim yazıldığı gibi ise. şampuan içeriği de güzel.
ozon yağını da en kolay uygulamayı direk kafaya damlatıp kafamı sağa sola oynatarak yayma da buldum. Çok akışkan olduğu için dağılıyor :)
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30

Facebook Twitter Instagram