Gönderen Konu: 29.12.20 Serkan Aygın(ibrahimbey ekibi)alım long fue ekim dhi 2250 greft yas 38  (Okunma sayısı 15082 defa)

Plasticsurgeon

• Full Member
Merhabalar. Ben plastik cerrahi uzmanıyım ancak yanlış anlasilma olmasın sac ekimi ile pek ilgilenmiyorum. Reklam vs sonucu çıkmasın. Serkan hoca sac camiasında değer verilen bir hoca oldugu için ve cok yakin bir dr arkadaşım onunla çalıştığı için onda karar kıldım. Long dhi gibi sabir gerektiren bir isi  hic acele etmeden yaptılar. Resimleri ekleyemedim diger mesajda ekleyeceğim. 

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başlık fue, içerik dhi. Hayırlı olsun bu arada

Plasticsurgeon

• Full Member
Tesekkur ederim. Başlığı değiştirdim. Yanlis yönlendirme olmasın. Ama bu sac kesilmeyen yönteme ekim kalemle olsa da long fue de diyenler var literatürde.
Dr.Serkan aygın Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonuçları forum

Plasticsurgeon

• Full Member
Bunlar da ekim sonrası.

Plasticsurgeon

• Full Member
Bunlar da 2. Gün

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam, kendi saçlarınızı korumanız lazım finasterid veya saw palmetto gibi bir takviyeyle.

Plasticsurgeon

• Full Member
2. Gun sonuclari yanıltıcı farkındayım saclari ayırıp çekemiyorum yapistilar kandan dolayi sadece uzun sacla ekimin nasil duracağını göstermek amacıyla attım. Yıkamadan sonra daha netini atarim.

Plasticsurgeon

• Full Member
Hayırlı olsun hocam, kendi saçlarınızı korumanız lazım finasterid veya saw palmetto gibi bir takviyeyle.
Tabi başlayacağım ilac mutlaka daha önce kullanmıştım, ama sıkılmıştım bu sefer sebat edeceğim inşallah.

Today

• Jr. Member
  • **
Hocam ekiminiz hayırlı olsun.
Saçlarınız ince telli, ekimde doğallık konusunda avantaj sağlar. Fakat kapatıcılık konusunda biraz dezavantajlı.
Keşke saçlarınızı tamamen traş edip ekim yaptırsaydınız. Açık alan daha net ortaya çıkmış olurdu ve daha rahat çalışılırdı. Ve açık alana göre ekilen greft sayısı bana biraz yetersiz gibi geldi. Tabi ki Serkan hoca işinin ehli. Bir bildiği vardır muhakkak.
Güzel sonuçlanır umarım. Takip edeceğim sizi.
Benimde size bir sorum olacak :). Her ne kadar alanınız olmasa da 6 yıllık tıp eğitimi ve mesleki tecrübenize dayanarak Propecia(finasterid) kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ali Kemal

• Sr. Member
Hayırlı olsun long fue olduğu için özellikle takip edeceğim.

Engin53

• Yeni üye
  • *
Kullanacağınız ilaçlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Neyi ne için kullanmayı düşünüyorsunuz mesela. Şampuan tavsiyeniz varsa hocam onu da bilmek isterim

Plasticsurgeon

• Full Member
Alanim aslında plastik cerrahi uzmanıyım ben. Sadece su an yapmıyorum. Bir de daha önce kotu bir örnek olmustu burada kendi reklamını yapan Dr arkadas vardi o yüzden vurgulamak istedim yapmadığımı. Finasterid konusunda ise etkinliği  bilimsel calismalarla gösterilmiş bir ilaç.  Ama malum vücuttaki aktif erkeklik hormonunu bloke ettiği için bazı yan etkiler söz konusu. Ciddi olanlar genellikle nadir. Çoğu çalışmada da ilaç bırakıldığında yan etkilerin cok buyuk oranda gerilediği görülmüş. Geri dönüşümüz hasar yaptığı iddia edilen yayınlar da var ama sayıca az.
Bu riski alıp almamak sizin kararınız tabi. Sahsen ben yara iyileşme sürecinden sonra başlayacağım

Today

• Jr. Member
  • **
Alanim aslında plastik cerrahi uzmanıyım ben. Sadece su an yapmıyorum. Bir de daha önce kotu bir örnek olmustu burada kendi reklamını yapan Dr arkadas vardi o yüzden vurgulamak istedim yapmadığımı. Finasterid konusunda ise etkinliği  bilimsel calismalarla gösterilmiş bir ilaç.  Ama malum vücuttaki aktif erkeklik hormonunu bloke ettiği için bazı yan etkiler söz konusu. Ciddi olanlar genellikle nadir. Çoğu çalışmada da ilaç bırakıldığında yan etkilerin cok buyuk oranda gerilediği görülmüş. Geri dönüşümüz hasar yaptığı iddia edilen yayınlar da var ama sayıca az.
Bu riski alıp almamak sizin kararınız tabi. Sahsen ben yara iyileşme sürecinden sonra başlayacağım

Günlük kaç mg finasterid kullanacaksınız? Ve saçlarınız için uygulayacağınız özel bir tedavi varmı?

Plasticsurgeon

• Full Member
Kullanacağınız ilaçlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Neyi ne için kullanmayı düşünüyorsunuz mesela. Şampuan tavsiyeniz varsa hocam onu da bilmek isterim
Ben normalde biotin tablet düzensiz de olsa alıyorum. Bir de kendime dermoroller yaparak büyüme faktör serumu uyguluyordum. Ekimden sonra propesia ekleyeceğim dermoroleri yapmayıp growth fa tire devam edeceğim.zaten 7-8 aydır sağlıklı beslenme periyoduna geçtim onun da faydasını görüyorum. Şampuan konusunun çok fark yaratip yaratmadığı konusunda emin değilim. Bence yaratmıyor cok dandik bir şampuan kullanmadikca. Ben sebamed ve dercos kullandım bugüne kadar.

Plasticsurgeon

• Full Member
Günlük kaç mg finasterid kullanacaksınız? Ve saçlarınız için uygulayacağınız özel bir tedavi varmı?

Bu isin içinde olduğum için bugüne kadar bir çok farklı tedavi denedim. Birakinca genellikle eskiye donuyor. Finasterid klasik dozu olan 1 mg ile başlayacağım.

Facebook Twitter Instagram