Gönderen Konu: Konazol  (Okunma sayısı 183 defa)

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Konazol
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2023, 17:19:09 »
Yorumlarda bir kez konazol sampuanin derideki dht yi düşürdüğünü okumuştum. Haftada kaç kez kullanilmalı
2 defa hocam bir süre kullandıktan sonra ise 10 gün de 1 şeklin de yapabilirsiniz

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2023, 17:32:33 »
Haftada 2 defa yeterlidir fazlası önerilmiyor.
Konazolun saçı incelttiği yönünde yorumlar okumuştum bu doğru mu? Kullananlar cevaplarsa iyi olur.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2023, 17:36:45 »
Haftada 2 defa yeterlidir fazlası önerilmiyor.
Konazolun saçı incelttiği yönünde yorumlar okumuştum bu doğru mu? Kullananlar cevaplarsa iyi olur.

Loprox kullanmıştım icerigi nerdeyse 2 kutu kullandim kullandığım surece saçımı kesinlikle incelltj
  • Yaşınız 22

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2023, 17:42:53 »
Loprox kullanmıştım icerigi nerdeyse 2 kutu kullandim kullandığım surece saçımı kesinlikle incelltj
Doğruymuş demek ki :( O zaman kullanmanın pek de bir mantığı yok saçın incelmesi dökülmesi kadar kötü.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2023, 20:39:35 »
 eskiden big 3lü denilirdi.minox fin kanazol.sonra drlar toplandı sampuanın emilimi sıfıra yakın ondan deriyi temizlesin yeter kanazol traş dedi.aşağı hucreye ulaşmıo.kıl ölü hucre canlı .hucre 2 cm altta.çok bekletmen gerek kafada.gene ulaşmaz.bazı urunler hucreye ulaşsın diye nano teknolojisi kullanıldı.hucreden kat ve kat kucuk.losyonu oraya tasıo ama onlarda faso fiso çıktı.bu kanazolun tasıyıcı olarak nano teknolojisi kullanılan sampuanı varsa o kullanılabilir.ama çoktan çıkardı o urun herkes kullanırdı demekki sampuan deriyi temizlesin yeterli
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram