Gönderen Konu: The Hair Clinic - Ahmet TOSUN | 5250 Greft | Yaş 33 | 28.12.2023 |  (Okunma sayısı 927 defa)

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar herkese merhaba ,

Saç ekimimi , forumdaki saç ektiren arkadaşların çoğunlukla güzel sonuçlar almış olduğu Ahmet Tosun'da karar kıldım.
Ekimlerini uzun zamandır takip ediyordum.

Merkeze ulaştıktan sonra görselleri whatsapptan ilettim. Ekime uygun olduğunu Malika hanım bildirdikten sonra en yakın tarihte karar kıldık.
Uzun zamandır , her ay ertelediğim ekime 1 hafta sonraya gün almıştım. Herşey çok ani oldu :)

Ekim işlem sürecinde  planlama , çizim , kanal açma işlemlerini Ahmet bey kendisi yapıyor. Alım ve ekim işlemlerini Cansu hanım , Saadettin bey yaptı. Ahmet bey bu arada sürekli gelip kontrol ediyor. Herkes güleryüzlü, oldukça ilgili ve samimiydi. Kendilerine burdan teşekkür ediyorum.

Acı konusunda sadece anestezi yapılırken kulak arkası kısmında çok büyük acı hissettim.

Kendi sürecim hakkındaki gelişmeleri elimden geldiğince yazacağım. Bilgilendirme konusunda forumun oldukça desteği oldu.
Olumlu ya da olumsuz her türlü yorumlarınızı bekliyorum.

Ekim öncesi fotoğraflarım ;

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe bölgesi için 2.ekim gerektiğini bildirdiği için önceliği ön bölgelere verdik. Duruma göre 2.ekim yaptırabilirim.

Ekim sonrası fotoğralarım ;

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlk gece uyumakta oldukça zorlandım. Kafayı koycak yer bulamadım.
Çok şükür sabah edebilmiştim.

1.gün yıkama sonrası ;

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
7.gün merkez ile paylaştığım fotoğraf. Çatlaklar oldukça fazlaydı.
Normal olduğunu söylediler. Ödem sonrası oluşuyor.

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk dökümünü 11.gün merkezde yaptırdım.
Ahmet bey dönor alanın iyi göründüğünü söyledi.
Takviye olarak Xpecia ve Hair forte sprey önerdi.
Xpecia'yı kullanmaya başladım ama Hair forte sprey konusunda kararsız kaldım.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

stf11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah çok güzel bir ekim olmuş. Keske arkalara 300 ile 500 arasi bir ekimde yapsalarmis. Kapanirdi bence. 2. Ekim icin ben bir daha ceseret edemem herhalde. 😂

Edgar X

• Hero Member
Hayırlı olsun ekim gayet güzel görünüyor dostum.

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş ve hayırlı olsun. Güzel görünüyor ekimin. Ahmet bey herkese farklı şeyler öneriyor sanırım :D
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekimin kral. çok güzel görünüyor. inşallah sonuç da çok güzel olur

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah çok güzel bir ekim olmuş. Keske arkalara 300 ile 500 arasi bir ekimde yapsalarmis. Kapanirdi bence. 2. Ekim icin ben bir daha ceseret edemem herhalde. 😂

Sağolasın :) Arkalara doğru yaydı ekimi ama  300 500 ile olacak iş değil gibi.. Duruma göre bakacam. Bakarsın arkaya toplarım, kapanır  ;D

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekim gayet güzel görünüyor dostum.

Sağolasın , teşekkür ederim

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş ve hayırlı olsun. Güzel görünüyor ekimin. Ahmet bey herkese farklı şeyler öneriyor sanırım :D

Teşekkür ederim.Forumdan geldiğimi bildiği için önermemiş olabilir, Mossi paket önerir diye bekliyordum :D

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekimin kral. çok güzel görünüyor. inşallah sonuç da çok güzel olur

İnşallah , eyvallah sağolasın.

resulkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 21.gündeyim. Son durum görüldüğü gibi.

Sabah akşam Xpecia alıyorum.
Kan sulandırıcıya devam günde 1 adet
3 günde 1 adet Solgar İron demir ilacı alıyorum. (Kendi isteğimle alıyorum)
Merkezin önerdiği Hair forte spreye bugün başlayacağım.

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim.Forumdan geldiğimi bildiği için önermemiş olabilir, Mossi paket önerir diye bekliyordum :D

Bana sadece şampuan vitamin ve yağı önerdi. Mezoterapiyi önermedi. Prp yaparız dedi. Finasteridi düşün bi 3 ay sonra bakarız saçlarının durumuna öyle karar veririz dedi.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Facebook Twitter Instagram