Gönderen Konu: Bu saça ekim olur mu?  (Okunma sayısı 339 defa)

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saça ekim olur mu?
« : 04 Şubat 2024, 13:38:37 »
Arkadaşlar herkese merhaba diliyorum ,uzun zamandir forumu takip ediyorum ve sonunda sac ekimine karar vermistim fakat icime bir kusku düştü, ekimin ne kadar basarili olacagi uzerine . Saclarim asagidaki gibi arkadaslar, yanlarda hafif tuyler var ve onlerde ozelikle yakin dan bakarsan dipler gozukuyor ,seyrek bir gorunum var ki cok can sıkıyor. Hedefim seyrekligi siklastirmak  , ama korkum ortalara ve onlere girilirken sacli bolgeye zarar verilir mi ? Doktoruma sordum bu soruyu ve kendileri igneli yontem[Percutan needle ]  kullandiklarini ondan dolayi boyle bir sorunun olmadigini soylediler , burada hintell ve diger abilerimden tavsiye almak cok istiyorum ne diyorsunuz ?

Yas = 29
1.5aydir finanstride kullaniyorum, ve hayat boyu kullanmayi planliyorum [yan etki gormedim Allaha sukur simdilik haftada 4mg olarak kullaniyorum genel kullanim olan 7mg yerine ]

Lutfen tavsiyelerinizi bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu saça ekim olur mu?
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2024, 14:09:15 »
Olur ama kendi saçlarınızı saç ekimi ile birlikte güçlendirmeniz gerek

Bütçeniz 45 arası ise

Medeks ahmet tosun ekimlerine bakabilirsiniz daha yüksek ise
Diğer merkezleri de inceleyin
Global Moderator

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2024, 14:18:42 »
İncelmiş güçlendir sıklaştırma olacak

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2024, 14:21:40 »
Olur ama kendi saçlarınızı saç ekimi ile birlikte güçlendirmeniz gerek

Bütçeniz 45 arası ise

Medeks ahmet tosun ekimlerine bakabilirsiniz daha yüksek ise
Diğer merkezleri de inceleyin

Hocam cok tesekur ediyorum , degerli yanitiniz icin sizi burda gormek asiri mutlu etti , Insallah nisanda sibel hocaya [izmirde] yaptiricam ekimi kesinikle bu forumda tum sureci bastan sona paylasicam . Izmir olmasinin sebebi yurtdisinda yasiyorum , izmirliyim ailem ve arkadaslarimi ziyarete geldigimde sac ekiminide aradan cikarmak istiyorum , 2500 euro [ sibel hocanin paketi ] ve 1500 euro [ zafer hocanin ] arasinda kararsiz kaldim ama sanirim en garanti olsun diye 2500 euro olanini yaptiricam , Suan finanstirede kullaniyorm zaten insallah hayat boyuda kullanicam

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2024, 06:55:31 »
Dogru bir tedavi yöntemi ile ekime hazırlık yapıyorsun kardeşim. İyice güçlensin saçların...

Bahsettiğin ekimcilerin forumda konusu bolca var ve memnuniyet oranı gayet yüksek.

Bu arada acele etmemeni tavsiye ederim. Hem finas bir süre saçları toparlar, ne kadar geç ekim yaptırırsan, dökülmelerin en aza inmiş olur.

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2024, 09:22:17 »
Dogru bir tedavi yöntemi ile ekime hazırlık yapıyorsun kardeşim. İyice güçlensin saçların...

Bahsettiğin ekimcilerin forumda konusu bolca var ve memnuniyet oranı gayet yüksek.

Bu arada acele etmemeni tavsiye ederim. Hem finas bir süre saçları toparlar, ne kadar geç ekim yaptırırsan, dökülmelerin en aza inmiş olur.

Hocam tesekkurlerimi sunuyorum yanitiniz için ☺️ Randevuyu aldim 3nisan sibel ulusan'a insallah sureci burada paylasicagim ☺️

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2024, 08:38:51 »
Hocam tesekkurlerimi sunuyorum yanitiniz için ☺️ Randevuyu aldim 3nisan sibel ulusan'a insallah sureci burada paylasicagim ☺️

Şimdiden hayırlı olsun. İzmirin en güzel zamanları  ;) |-onayisareti-|

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2024, 10:39:30 »
Şimdiden hayırlı olsun. İzmirin en güzel zamanları  ;) |-onayisareti-|

Cok tesekur ederim hocam saolun ☺️

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 08 Şubat 2024, 12:51:08 »
Saçlı bölgelerin zarar görmemesi için bence bu tarz ekimlerde minoxilden faydalanmak lazım.Aralara ekilenlerin beslenebilmesi ve kendi saçlarının çabuk toparlaması için .Süreç bitince döngüden dolayı bir miktar kayıp olur ama kar zarar hesabı yapıldığı zaman faydası daha çok olur.

Facebook Twitter Instagram