Gönderen Konu: dr.Hakan Doğanay Sakal bıyık Ekimi :  (Okunma sayısı 13595 defa)

Discovers

• Moderator
  • Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
dr.Hakan Doğanay Sakal bıyık Ekimi :
« : 03 Ocak 2018, 23:43:50 »
Saç ekiminin gelişmesi ile beraber, insanlar görünümlerininden mutlu olmadıkları bölgeler içinde  çeşitli arayışlara girmişlerdir.  Bunlardan bir tanesi de sakal ve bıyık  yokluğu yada eksikliği durumlarında diğer donör bölgelerden temin edilen vucut kıllarının sakal ve bıyık bölgelerine transferi işlemidir.

Sakal ve Bıyık eksikliği doğuştan köselik olarak adlandırabileceğimiz durumda  ya da kaza yanık ameliyat gibi travmaya bağlı  deformasyonların düzeltilmesi işleminde  de kullanılabilir.

Doğuştan sakal eksikli  ya da yokluğu durumlarında iki kulak arası donor bölgedeki saçları  sakal bıyık ekimi için kullanmak uygundur.

Kısmi kaza ya da yanık gibi travmaya bağlı durumlarda diğer sağlam olan sakal bölgelerinden  seyreltme yolu ile alınan kökler de kullanılabilir.

sakal ve bıyık ekimindeki en önemli husus,açı tayinlerinin doğru yapılmasıdır. Burda takip edilmesi gerekn yol kişinin diğer sakal yada bıyık kökleri varsa bunlara paralel uygun açılarla ekim yapılmasıdır. Ayrıca sakal kıl kökleri saç  köklerine göre daha yüzeyseldir. Bunun için   kökleri derin alana ekmemek gerekir.

Sakal kıllarının uzaması ile saç köklerinin uzama periyodu bir değildir. Bu işlemi yaptıran kişinin buna dikkat etmesi gereklidir.

bozkurt

• Hero Member
Ynt: dr.Hakan Doğanay Sakal bıyık Ekimi :
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2018, 23:20:43 »
Sakal-bıyık ekim greft ücreti ne kadar?

Discovers

• Moderator
  • Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2018, 02:07:31 »
Sakal-bıyık ekim greft ücreti ne kadar?

Fiyatlar hakkında doktor beyle iletişimimiz olmadığı için malesef bilgimiz yok ama fororumda sakal/bıyık ekimi yaptıran bir arkadaşımız var konusunda kendisine danışıp bu bilgilere ulaşabilirsiniz

Discovers

• Moderator
  • Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2019, 13:23:01 »
.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2019, 18:18:33 »
SAKAL HARİKA OLMUŞ ÇOK DOĞAL BİR SONUÇ

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2019, 12:12:34 »
Sonuçları görünce hemen yaptırasım geldi bana da lazım cidden ama biraz prosedürlerden de ürküyorum ilaç deneyeceğim önce bir arkadaş konuma yazmıştı baktım olmadı tek çare ekim

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2019, 18:52:11 »
Sonuçları görünce hemen yaptırasım geldi bana da lazım cidden ama biraz prosedürlerden de ürküyorum ilaç deneyeceğim önce bir arkadaş konuma yazmıştı baktım olmadı tek çare ekim

sakal ekimi mi düşünüyorsun seyreklik mi var ?

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2019, 20:48:08 »
sakal ekimi mi düşünüyorsun seyreklik mi var ?
Evet saçlarda bir problem yok ama sakallarda seyreklik var

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Mart 2024, 02:45:17 »
Bu adama hayranım yaa..bir işi işte böyle bilerek yapmak.lazim.doğallığa bakarmısıniz ya

Facebook Twitter Instagram