Gönderen Konu: xpecia günde kaç tablet alınmalı?  (Okunma sayısı 603 defa)

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: xpecia günde kaç tablet alınmalı?
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2024, 20:50:09 »
4-5 gündür günde 2 tablet xpecia alıyorum yaşım 17. Son günlerde moralsiz ve halsizim ancak ilaçla alakası olduğunu sanmıyorum. Yine de böyle bi yan etkisi olabilir mi? Uzun kullanımda incelemek gerek galiba bunu.
bro bende baslıycam ilk 3 ay gunde 2 sonra 1e dusurcem benimde yas 17. kac saat arayla kullanıyosun
tanrım affedilmez günahım mı var?

lerk2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2024, 11:16:19 »
bro bende baslıycam ilk 3 ay gunde 2 sonra 1e dusurcem benimde yas 17. kac saat arayla kullanıyosun

sabah akşam 9-10 saat arayla falan herhalde

lerk2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2024, 10:35:24 »
ilk kutu bitti günde 2 alıyordum 1 kutu daha günde 2 almaya devam edicem. sonra 1 e düşebilirim

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2024, 03:28:06 »
3 ay boyunca günde 2 defa alınır daha sonra 1'e düşürülür eğer saçın durumu biraz daha kötüyse 6 ay boyunca günde 2 alınır sonra 1'e düşürülür.
  • Yaşınız 22

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2024, 09:38:35 »
Biraz hızlı tempo yürüyüş ve sağlıklı beslenmeye dikkat et kardeşim. Birde stresi azalt, harika bir yaştasın...

lerk2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Mart 2024, 20:53:15 »
Biraz hızlı tempo yürüyüş ve sağlıklı beslenmeye dikkat et kardeşim. Birde stresi azalt, harika bir yaştasın...

Saç, sakatlık ve sınav aynı anda vurdu abi diyetinde sporunda biriydim valla bitirdi beni. Hafiften toparlamaya başladık önümüze bakacağız.

Turanlı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2024, 21:57:35 »
Saç, sakatlık ve sınav aynı anda vurdu abi diyetinde sporunda biriydim valla bitirdi beni. Hafiften toparlamaya başladık önümüze bakacağız.

Sorma reis ya bende 17 yaşındayım tam sınav senemde bu saç olayı çıktı başıma o kadar kafama taktım ki dersler vesaire herşeyi saldım. Şimdi okulu toparlamaya çalışıyorum umarım başarırım. Yolun açık olsun.

Facebook Twitter Instagram