Gönderen Konu: ABİLER TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM YAŞ 21  (Okunma sayısı 333 defa)

satoshinakamoto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ABİLER TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM YAŞ 21
« : 20 Şubat 2024, 07:28:56 »
Merhabalar

Dayımda kellik öyküsü var 21 yaşımdayım. AGA'dan şüpheleniyorum. Fark edeli 4-5 gün oldu ve feci derecede kafayı taktım. Yaşım ve saçlarımın güncel halinin ekim için çok erken olduğunun farkındayım fakat bu süreci durdurmam lazım.

Saçları çok daha erkenden giden bir arkadaşımla konuştum bana dermaroller ve saç masajı önerdi. Bu şekilde mi gitmeli yoksa şimdiden DHT'yi baskılayıcı ilaç kullanmak doğru olur mu?

Nasıl bir yol haritası izlememi tavsiye edersiniz?

Dipnot: Bu hafta içi kan değerlerime de baktıracağım (3-4 gündür masaj yapıyorum)

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ABİLER TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM YAŞ 21
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2024, 23:40:39 »
masaj ve dermaroller iyidir arkadaşın iyi bir tavsiyede bulunmuş bunlara ek olarak dermaroller sonrası kaliteli bir procapil içeren sprey kullanırsan olumlu etkisi artar.deri altına dudasterid enjeksiyonu yapabilen bir doktor bulabilirsen ondanda çok iyi bir netice alabilirsin .bu yaşta antiandrojen kullanman ise doğru olmaz belki topikal finasterid deneyebilirsin ama dermaroller sonrası uygularsan o da yan etki yapabilir. xpecia tb kullanabilirsin . kafaya botox enjeksiyonu yapabilen bir güzellik uzmanı doktor bulabilirsen ondanda çok fayda görebilirsin ama bütün bunlara rağmen agresif dökülmen durmayabilirde malesef yüzde yüz bir çözüm aga için yok günümüzde .masaja ise mutlaka devam et.

Goodboyy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2024, 00:08:41 »
kardeşim finasterid kullanıp, arkadaşın dediği gibi dermoroller ve koruyucu ürünlerle destekle. şimdi ekim için çok erken. şimdi yaptırırsan pişman olursun ilerde. dökülme durumuna göre 25-26 yaşından önce sakın bulaşma. olanda gider çünkü

satoshinakamoto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2024, 01:57:12 »
kardeşim finasterid kullanıp, arkadaşın dediği gibi dermoroller ve koruyucu ürünlerle destekle. şimdi ekim için çok erken. şimdi yaptırırsan pişman olursun ilerde. dökülme durumuna göre 25-26 yaşından önce sakın bulaşma. olanda gider çünkü

Topikal finasterid'e geçtim.
  • Yaşınız 21

Facebook Twitter Instagram