Gönderen Konu: Saç ekim 19.03.2024 - Medical hair clinic - Zafer Ulusan 3755 GREFT 3233 Kanal  (Okunma sayısı 2135 defa)

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar herkese merhaba diliyorum uzun zamandır bu forumun takipçisi olarak sonunda saç ekimim yapıldı, Karar verirken bu forumdan cok bilgi edindim ve şimdi benimde gerekeni yapıp kendı tecrubemi aktarmanın zamanı geldigine inaniyorum :)  , İnşallah 1.günden 1.yıla kadar elimden geldikce konuyu güncellemeya çalışıcam.
Paket seçim olarak 3.cu paketi seçtim , zafer ulusanın çizimi yaptığı . İşlemimi özge hanım gerçekleştirdi cidden kendimi çok şanslı hıssediyorum kendısı cok basarılı bır ekımcı ve bütün adımlarda bunu tek tek hissettirdi bana

Yaşım 28, Sigara alkol kullanmıyorum. , Fınansterıde yaklasık 4 aydır kullanıyorum ve hayatım boyunca kullanmayıda planlıyorum

Son fotografı eve geldikden sonra çektim ,Ekim enseye çok yakın yerlerden başlıyor ve uyuyamıyorum , çünkü yastıgı koyuyorum ve her harukalde oraya deyıyor yastık ve suan gecenın 5inde ayakda olmamın sebebide bu maalesef . yastıgın her yerı kan içinde korkuyorum graftlere cok zarar vericem diye.

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Güncel olarak ( 20.03.2024 - Saat 04;51)x  saçımın arkası üstüne yattım birazcık maalesef ımkansıza yakın yatmamak ...  Sizce zarar görmüşmü ?

org61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar. Bu kadar dikkat ediyorsanız keşke şişme boyun yastıklarından alsaydınız en azından gönlünüz rahat ederdi. Ekiminize gelecek olursak gayet güzel gözüküyor fakat keşke saçlarınızın ekimden önceki halini de koysaydınız farkı daha iyi görebilirdik. Ekiminiz güzel duruyor arka taraflar az sıklaştırılmış önler ise gayet sık bir biçimde ekilmiş. Umarım istediğiniz sonucu alırsınız. Hayırlı olsun.

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Edit : Ekim oncesi fotograflarim asagidaki gibidir....
« Son Düzenleme: 21 Mart 2024, 08:47:41 Gönderen: Resit35 »

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şişme boyun yastığını ekim merkezi operasyon bitince ücretsiz veriyor eğer vermedilerse unutmuşlardır hatırlatın verirler

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yok verdiler sisme yastik canım da maalesef ekim çok cok arkalara kadar Yapildi ensemin hemen üstü yatamiyorum hicbirsekilde ne olursa olsun yastik deyiyor ekim olan yere

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saç ekimi öncesi resimlerini eklermisin saç neye göre ekildi neye göre plan yapıldı yorum yapamayız böyle
Global Moderator

Muribab

• Hero Member
hayırlı olsun zafer hocanın saç ekimlerini beğenerek takip eder başarılı bulurum saç ekim öncesi resimler ?

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocalarim , Sac ekimi oncesi fotograflar elime gecti  , yukarida editleyerek yuklemeyi yaptim :)

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi öncesi resimlerini eklermisin saç neye göre ekildi neye göre plan yapıldı yorum yapamayız böyle

Hocam sizin degerli yorumunuz cok onemli benim icin , size bir sorum olacakti . Ilk 2gun yuzustu yatmamam gerektigini bilmiordum ve oyle yattim. Saniyordum ki sislik icin diyorlar sanirim kan basinci ile alakali durumlarida varmis. Suratim cok sisti ama sorun yok korkum greftler zarar gormusmudur acaba ,suan arka taraf ve on tarafimin durumlari fotografdaki gibidir , sizce zarar gormusmudur ?
« Son Düzenleme: 21 Mart 2024, 09:13:35 Gönderen: Resit35 »

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sizin degerli yorumunuz cok onemli benim icin , size bir sorum olacakti . Ilk 2gun yuzustu yatmamam gerektigini bilmiordum ve oyle yattim. Saniyordum ki sislik icin diyorlar sanirim kan basinci ile alakali durumlarida varmis. Suratim cok sisti ama sorun yok korkum greftler zarar gormusmudur acaba ,suan arka taraf ve on tarafimin durumlari fotografdaki gibidir , sizce zarar gormusmudur ?
« Son Düzenleme: 21 Mart 2024, 12:49:47 Gönderen: Resit35 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resimler açılmıyor dostum
Global Moderator

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Resimler açılmıyor dostum

Hocam guncelledim ,k.bakmayin .. Hocam bide fotografda beyaz cizgili bir yer isaretledim acaba o sadece kabuk mu , ince beyaz bi cizgi gibi gorunuyor

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Planlamaya göre oraya 200 greft ekilmiş bir zarar gelmemiştir büyük ihtimalle, kabuk dökümünden sonra daha iyi anlaşılır 200den 150si çıksa finasteridle bir o alanda zaten saçınız da var kapanır komple

Facebook Twitter Instagram