Gönderen Konu: Serkan Aydın Saç Ekimi  (Okunma sayısı 297 defa)

murat2779

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan Aydın Saç Ekimi
« : 26 Mart 2024, 20:51:29 »
Herkese merhabalar, Serkan Aydın hocaya nisan 30 tarihinde saç ekimi randevusu aldım.
Öncelikle geşmişimden başlamak istiyorum. 2015 yılında İstanbul Acıbadem/EMPHAIR da saç ekimi oldum. 3500 greft ekildiği söylendi, ancak hiç bir şekilde memnun kalmadım. Sonra durumu şikayetimvar.com a yazdım ve 1 hafta sonra benle iletişime geçtiler, düzeltme operasyonu yaptılar ücretsiz olarak. Düzeltme operasyonunda ise doktor bey tekrar 3500 greft ekilsin demesine rağmen, ekimi yapan sağlık çalışanları 1500 greft ektiler. Ekim ise ön bölgeye ve tepe bölgesine yapıldı. Resimlerden anlayacağınız üzere sözde toplamda 5000 greft ekim yapıldı ancak yarısından daha azı tuttu galiba.

Gelelim şimdiye. yaş oldu 36. Yeniden ekim yaptırmak istiyorum. Bu platformdaki paylaşımları baya baya inceledim. En mantıklı kişi Muttalip Keser hoca, ancak kendisi tepe verteks bölgesinden dolayı bana ekim yapmayı kabul etmedi. Serkan Aygın ile iletişime geçtim. Kendisi ekime girmiyormuş, ekibi ekim yapıyormuş nedense içime sinmedi bu durum.  Serkan Aydın Clinic ile görüştüm. Operasyonu Serkan hoca yönetiyormuş, bir tık daha içime sindi gibi. 3000 tl ön ödeme yaptım. Nisan ayı sonrasında ekim olacak, inslh.

Şimdi arkadaşlar, sizler benden çok daha tecrübelisiniz. Ne yapmalıyım. Serkan Aygın ekibi ile ilgili nedense kafamda soru işaretleri kaldı. Serkan Aydın ile ilgili de sürekli karşıma nekroz muhabbeti çıktı. Lütfen yardımcı olur musunuz, ne yapmam gerek. TEŞEKKÜRLER...

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aydın Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2024, 01:00:28 »
aygın'a git .ekip olayı kafa karıştırıyor ama forumdaki çoğu ekimleri güzel .

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2024, 12:40:17 »
EMP hair maalesef tuzak bir yer bir çok ünlü kişi sırf sponsor oldukları için ve ücretsiz ekeceklerini bildiklerinden oraya ektirdiler sonuçları çok kötü. Kesinlikle uzak durulması gereken bir yer. Donör kısmın hala iyi duruma tek ekimde bu iş çözülür gibi duruyor.
Forumda ekim için açılan konular var onları incelersen kafana yatan ve sana uygun olanı seçebilirsin fakat ön ödeme yapmışsın vazgeçersen o parayı geri veriyorlar mı?
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

CanPolat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2024, 01:27:55 »
Randevu aldığınız yer donör bölgesini baya hırpalıyor. İz kalma olasılığı çok yüksek. Keşke sayfadaki ekimleri inceleseydiniz sonra karar verseydiniz.
Size ònerebileceğim yerler şunlar
Asuman hair
Büşra can
Ben yaklaşık 2 yıldır forumu takip ediyorum
Bu 2 ekim merkezinin ekimlerini çok beğeniyorum
Kararınızı tekrar gözden geçirin
Sayfadaki tecrübeli kişilerden merkez ònerisi alın

Facebook Twitter Instagram