Gönderen Konu: 3.EKİM ( REVİZE) DR.SERKAN AYGIN  (Okunma sayısı 279 defa)

Mehmet K.

• Sr. Member
3.EKİM ( REVİZE) DR.SERKAN AYGIN
« : 20 Nisan 2024, 21:15:29 »
Değerli forumdaşlar; tekrar herkese merhabalar
2020 yılı pandemi de başlayan saç ekim serüvenim devam ediyo Serkan Hocamızın yüce gönüllüğü sayesinde, 15 gün önce traşsız şekilde 2200 greft ekim yapıldı, göğüs bölgesinden de alım yapıldı fotoları ekliyorum ama ayrı bi parantez açmak istiyorum hem Serkan Hocamıza hem çalışanlarına, 4 yıldır beni hiç cevapsız bırakmayan Burcu Hanıma, Gamze Hanıma, Emirali Hocamıza ve diğer emeği geçen tüm herkese teşekkür etmek istiyorum, evet sonuç önemli çok önemli ama bazen bu yaklaşım bile insana iyi ki zamanında bu kliniği seçmişim dedirtiyo, yaptığı işin arkasında duran, o klinikten kimsenin mutsuz çıkmasını istemeyen elinden gelenin fazlasını yapan Serkan Hocamıza tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum, buraya yeni üye olan ekim araştırması yapan arkadaşlara da söylemek istediğim bu şekilde çalışan elinden gelenin fazlasını yapan Serkan Hocamıza mutlaka gidin, süreç sonunda sizi o klinikten mutsuz çıkartmıycaktır emin olun

Mehmet K.

• Sr. Member
Ynt: 3.EKİM ( REVİZE) DR.SERKAN AYGIN
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2024, 21:17:18 »
Devamı

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2024, 21:18:35 »
Devamı

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2024, 21:21:05 »
Arkadaşlar ilk 2 ekimi buraya nasıl etiketliyceğimi bulamadım şuan, isteyen profilden konulardan bakabilir, bu ekimi aslında 1.5 yıl önce planlamıştık ama ben yaptığım işten dolayı bi türlü vakit bulup gidemedim izin ayarlayamadım daha doğrusu bu durumu anlattım ve mağdur olmamam için traşsız şekilde yapıldı operasyon, ay ay fotoğraf atıcam takip etmek isteyenler için herkes istediği saçlara kavuşur umarım...

Facebook Twitter Instagram