Gönderen Konu: Ektir Derseniz Ektiricem (Yok bosa ugrasma derseniz hic kendime eziyet etmiyim)  (Okunma sayısı 263 defa)

Kelruhi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bugun bi klinik reklam icin telefonla arayinca yeniden deprestim. Fotolari dogru cektim mi ondan bile emin degilim (yas 38)

Eger bosa ugrasma derseniz bu halimle de mutluyum. Ama tunelin ucunda isik varsa yaptiririm :)

Degerli yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doğru bir merkez seçmek şart olmak üzere sakal destekli bir ekimle çok güzel bir sonuç alınabilir.

ahmet turan

• Sr. Member
bu donör ile bu vertexin kapanması imkansız.
aslında ilginç bir durum var sizde , önde saçınız zayıflamış olsada var ama orta ve vertex bomboş  :) ön tarafı tedavi ile toparlama şansınız var ama orta ve tepe için ne yapılabilir? açıkçası benim smilasyondan başka aklıma bir çözüm yolu gelmiyor.

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Ekim sonrası beklentine göre değişir bu durum. Eğer beklentin ön taraf gibi olsun kapatsın iyice diyorsan bu donör bölgesi ile birlikte çok fazla bir şey olmaz maalesef. Fakat bunun yerine sadece seyrek olsun ama yine de karartı olsun diyorsan sakal destekli bir ekim olabilir. Bununla birlikte araları simülasyon yaparak hem donör bölgesini hem de ekim bölgesini kapatarak ortalama bir şey yapılabilir.

Benim sana tavsiyem ise eğer bu halin seni memnun ediyorsa hiç macera aramaya gerek yok. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmaya gerek yoktur.

Kelruhi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar. Anladigim kadariyla bu kafayla biraz zor ekim isi. Boyle devam o zaman :)

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam, ekim olmasına olur ama beklentin de önemli. Sakal destekli ekim olması şart. iyi bir merkez seçmen şart

Facebook Twitter Instagram